ADO Den Haag – Feyenoord Rotterdam 0:1

Jan MuchaVedantis visą lentelę iš Feyenoord Rotterdam pasirodė šeštasis ant lygos scenoje 2017 m laimėti ir taip sekti savo konkurentus iš “Ajax” ir “PSV, dabar surinko šešiasdešimt taškų lenkia antroje Ajax turi penkių taškų skirtumą. Jo siauras pergalė 1: 0 mansarda Den Haag tikrai nepareiškė lengvai, vienintelis tikslas sekmadienio dohrávky 23 turas gavo Karimas El Ahmadi. ADO dar aštuonioliktas paskutinis septyniolika taškų ir SBV praranda du taškus.

Den Haag visoje rungtynių daugiausia orientuota į kokybę ir gynybinę varžovą į nieką išdrįso pats nebuvo Futbolininko visiškai bejėgiai žiūrovų tikrai negalėjo pasikalbėti gražus žaidimas, pirmas rimtas atsirado galimybė 62 minučių ir nedelsiant ji buvo laimėti kulka. Po renginio Neloma kairėje pusėje ir tada nuvertė kulka pateko į peštynės balionas tik Maroko saugą El Ahmadi nuo dešimties metrų ir sudegino vartininkas Zwinkelse.

Nuo to momento, kai jie pradėjo namų daugiau rizikos ir lankytojai galėjo padidinti persvarą apie penkiolika minučių iki pabaigos. Jørgensen po nugaros galva keičiamasi kamuolį su Elia ir tada šovė iš dešinės nuo šiek tiek kampu, Zwinkels įrodė savo sėkmingą bandymą Sunkiai iš vieno ranka už kampinio. ADO nesupakuotos į likusio kurso 81 minučių ir gali susidoroti, o ne pasukti didžiulė galimybė kenčia sfera japonų puolėjas Havenaar.

Jis pateko į finišo po perdavimo Ebuehiho ir visiškai goalscoring atsitiktinai nusikalstamai praleidau svečių vartus. Kitose žinoma, jie gavo namo į turimą ir grasino svečių daugiausia iš greitų kontratakų, tačiau verta paminėti tik antraštę iš 90 minutę, kai kamuolys skrido keletą pėdų šalia tolimąjį vartų. Nustatant tikslą užkariauti davė Feyenoord pat Zwinkels, tačiau rungtynių rezultatas nesikeis.

Den Haag į kitą etapą bandys nutraukti šešių pralaimėjimų seriją iš eilės namuose prieš Twente ir penktadienį 24. apvalios předehrávce tikrai nori sėkmės. Vienas iš smash hit visoje pavasario sezono dalyje bus eksponuojama sekmadienį Roterdame, kur varžovų Feyenoord sveikinimo PSV. Jei jis gali laimėti tiek daug arčiau bent dalyvauti kvalifikaciniame ture Čempionų lygos, priešingu atveju stalo precedento neturintį lygį viršuje.
di