Alabama je názov dokazuje Nick Saban je najväčší vysoká škola tréner v histórii

Bol to OnSide kop, ktorý ju zaistil.

V 10:34 opustil v národnom šampionáte a skóre zviazaný 24-24, Nick Saban mal jeho kicker pop loptu po pravej strany, kde cornerback Marlon Humphrey bežal pod ním nastaviť Alabamu s loptou znovu strede poľa. Dve hry neskôr, Krvavý príliv zaznamenal na 51 yardov pas z Jake Coker na pevný koniec OJ Howarda, dávať Alabama vedenie nebudú vzdať až do konca hry – hry, ktorá skončila s programom vyhrávať ich štvrtý národný Titulná v siedmich rokoch.

Bol to kop, ktorý ju zaistil.Národná titul pre Alabama a miesto Nick Saban ako najväčší trénera v histórii školského futbalu.

Aj napriek rozhodujuca skóre s viac ako len 10 minút opustil v hre, Clemson má k dispozícii všetky sile.Saban uznávaný ako mnoho jeho postgame tlačovej konferencii: “Boli sme unavení na obranu a neboli odvádza skvelú prácu, ako sa dostať z nich sa zastavil, a ja som cítil, ako keby sme nemali robiť niečo, alebo riskovať na zmenu hybnosti hra, že by sme nemali šancu vyhrať. “Alabama prečkať Clemson v noci zo školského futbalu vzrušenie viac

Takže Saban vyzval k,pop kop’a išiel na víťazstvo.

“To len ukazuje, ako dobrý je,” povedal Alabama urážlivý koordinátor Lane Kiffin po zápase. “Vzhľadom k tomu, nemusíte robiť. Deväťdesiat deväť-point-deväť percent vozov nerobia, pretože ak nechcete dostať to, dostanete zabitý vami.Ani jeden z vás by napísal:, Prečo si to kopať hlboko? ‘, Keby sme stratili tú hru. Ale ak sa mu nedostane to, že každý z vás by písali o tom. “

Rovnako ako nechutný, ako to môže byť pripustiť, a to najmä pre všetkých fanúšikov Tennessee alebo USC vonku, Lane Kiffin .. . je…Lane Kiffin je…[suchý Heave]…je…v poriadku. Tam. Povedal som to. Lane Kiffin má pravdu.

Tu je presne to, čo sa stane, keď Clemson sa zotavil na OnSide kop a išiel na vyhrať:

– to je deklarované, že Saban je Alabama dynastie je u konca. Výhra Clemson by znamenalo tri roky po sebe, bez šampionátu Crimson Tide, so stratou v titulnej hre tento rok na päty semifinále porážkou na Ohio State University pred rokom.Budeme počuť o tom, ako sa program Alabama dostal z vrcholu tohto športu.

– Potvrdzuje sa, že SEC už nemá dominantu nad vysokoškolským futbalom. Po siedmich majstrovstvách v rade, strata Alabamy v pondelok v noci by to urobila tri roky po sebe, bez toho, aby tím SEC získal všetko.

– Je vyhlásené, že hra začala prejsť 64-ročným Sabanom. Clemson je Dabo Swinney je 18 rokov jeho junior. Rozprávanie o bývalej Alabame, ktorá by nahradila Saban v Tuscaloose, sa zintenzívnila. Sabanova strata pred rokom bola Urban Meyerovej, ktorá je o 13 rokov mladšia. Florida State Jimbo Fisher, hlavný tréner národných šampiónov 2013-2014, je o 14 rokov mladší.nepodarenej pokus OnSide Kop do názvu hry by boli spájaní s “Kick Six” zlyhanie proti Auburn v roku 2013 ako dôkaz Saban jednoducho nie je úplne mať to už nie. A prečo nemôže mu vyvinúť najvyššiu quarterback? A je to naozaj všetko, čo dobrá kouča, s ohľadom na neúspech sa s Miami Dolphins? A čo myslel prinášajú Lane Kiffin? Všetci vedeli, že bol hlúpy ťah!

Ale Adam Griffithův kop pristál v Humphrey náručí a všetky tie potenciálne dejové línie sú mŕtvi. Alabama dynastie ešte nie je u konca. Saban sa pripojil Frank Leahy Notre Dame ako jediný trénerov vysoké školy futbalovej histórii, ktorý vyhral štyri národné tituly v siedmich rokoch. SEC nie je len ďalší konferencie.Nemusí to byť tam, kde to bolo pred piatimi rokmi, ale táto skutočnosť robí Saban najnovšie titul ešte pôsobivejšie: vyhral ju vo viac konkurenčnom vysoká škola futbalu krajiny. Pred piatimi rokmi, ACC a Big Ten nemal nejaké tímy, ktoré sú schopné dávať Alabama hru. Ak ste vyhrali SEC, to všetko vyhral. A vysoká škola futbalu neprešiel Saban by. Očividne. Je dokázané, že sa môžu prispôsobiť. Ten môže vyhrať aj bez quarterback top-tier. Dokáže prispôsobiť svoj herný plán do práce tesný koniec, dlhý je ignorovaná pozíciu v Alabame, do mixu. Snáď najviac ohromujúci zo všetkého vyvinula ľudské emócie šťastie.The Cauldron (@ TheCauldron) Tom Rinaldi dostane úsmev od Nicka Sabana “Máš to, zlatko!” Https://t.co/lJwUQDbmw8Jan 12, 2016

Nick Saban sa môže usmievať! Skutočný úsmev. Úsmev, ktorý zrejme nepoškodil jeho tvár ani dušu! Úžasný. Aj on musí byť schopný uznať úspech, ktorý bol jeho piaty kariérny národný titul na dvoch rôznych školách. Saban chodí len šesť titulov Bear Bryantových už celú dobu. Ale aby som Bryantovi nijakým spôsobom nevyvrátil – čiastočne preto, že by som ho riskoval, že ma zavraždil fanúšik Báma – ale značka Sabana je oveľa pôsobivejšia vzhľadom na to, v akej dobe to dokázal.majstrovstvá Bryant z 60. a 70. rokov bolo, keď tam bolo menej programov súperiace na vysokej úrovni.

Bez štipendijnom limity, mohol hromadiť najlepšie talenty z tisíce míľ ďaleko. Dnes, zariadenie v škole, ako je Toledo by odfúknuť nič Bryant Tide musel pracovať. Je ťažké vyhrať šampionát teraz. Je takmer nemožné vyhrať dva. Päť? Tam nie je dosť (plazivý) sochy Saban, že Alabama Bet365-Podrobný popis môžete dať hore.

Na tom nie je nič iné, Saban musí urobiť alebo dokázať. Ten môže zostať v Alabame, kým sa hra naozaj ho ujsť. Ten môže mať $ 700 metrov, aby sa pokúsili vyriešiť Texas. Môže ísť dať NFL vír znovu s Clevelandom zhnedne. Nezáleží na tom.V pondelok večer zabezpečil jeho miesto ako najväčší trénera v histórii školského futbalu. Roll Tide.

Bet365-Získaj bonus práve teraz