Alastair Cook varuje Mohameda Amíra, aby očakával zneužitie v Lord’s

Kapitán Anglicka Alastair Cook očakáva, že fanúšikovia poskytnú nepriateľskému prijatiu Pakistanskému rýchlemu majstrovi Mohamedovi Amirovi, keď sa dostane na ihrisko na Lord’s na prvý test nadchádzajúcej série.

Amir je aby sa vrátil na skúšku na mieste, kde jeho bowling zámerných no-loptiek v roku 2010 mu získal päťročný zákaz po tom, ako sa obvinil z viny.Rameno ľavého ramena sa v januári vrátilo do medzinárodnej akcie, ale v súlade s testom sa vrátilo s kapitánom Pakistanu Misbah-ul-Haq, ktorý podporil Amira, aby sa stal najlepším bowlerom world.England Trevor Bayliss narážky na Jos Buttler návrat pre Pakistan Testy Prečítajte si viac

Cook, ktorý bol dlho otvorený proti spot-fixers a dĺžka ich zákazy, cíti, 24-rok-starý bude musieť zaoberať sa davom, ktorý vyjadruje svoje názory, keď sa hra začne hrať 14. júla. “” Som si istý, že nastane reakcia a to je pravda, “povedal Cook. “To je neoddeliteľnou Bet365 stávková kancelária súčasťou, že keď robíte niečo také, existujú viac dôsledkov ako len trest.To je niečo, prečo sa s ním vyrovnať, bez ohľadu na to, čo prichádza.

“V médiách sa vždy objavuje sidehow a príbeh. Bez ohľadu na testovú hru, ktorú hráte, je vždy niečo mimo ihrisko, či je to politické alebo niečo také. Nebude to ovplyvňovať nás ako stranu, sústredíme sa na to, na čo sa môžeme sústrediť.Médiá sa o to pýtajú, ale to nás neovplyvní. ”

Cook znovu vyzval cheaty, aby boli zasiahnutí celoživotnými zákazmi, ale verí, že je to správne Amir sa môže pokúsiť obnoviť to, čo bolo sľubnú skúšobnú kariéru. “” Bolo to veľmi odlišné od toho, keď sa zápasové fixátory nechytili, “povedal. “To bolo prvé veľké v Anglicku, mali sme ďalších, ale toto bolo prvé v modernej dobe. “Či som súhlasil alebo nesúhlasil s trestom, dostal ho, slúžil svojmu času a je úplne správne, aby sa vrátil. Musíte s ním hovoriť.To, čo urobil, nebolo dobré, ale on potom slúžil jeho trest then.Jimmy Anderson víťazstvo bitky, aby boli schopné čeliť Pakistan v Lord’s Test Prečítajte si viac

“Nebolo to stalo a ICC nevykonali žiadne veľké vyhlásenia, ale ak by som mal na starosti, ak by ste sa chytili raz, že by to bolo – jeden štrajk a vy ste vonku. ”

Cook od kritiky Anglicka nehral s Srí Lankou a skončil 13. júna ich videli, že sa im podarilo úspešne vyskúšať 2-0. Namiesto toho sa pozerá a odpočíva, pretože jednodňová Unibet sekcie Live stávok strana dominovala svojej sérii piatich hier a je teraz osviežená a pripravená ísť, keď sa vrátila na stranu Essexu pre zápas ich krajského šampionátu proti Kentovi. > Na otázku, či sa jeho prestávku páčil, Cook odpovedal: “Áno, bolo to pekné.Mali sme po sérii týždeň a vrátili sme sa k tvrdej práci a dostali sme hlavu okolo inej testovacej série. Ale jedna zo strieborných podšívok, že nehraje jeden deň kriket v Anglicku, je trochu viac voľného času a v určitých fázach vašej kariéry, ktorá je veľmi osviežujúca. Dostanete veľmi jasné náznaky, keď budete musieť tvrdo pracovať a vynaložiť všetko úsilie a keď dostanete dlhšie prestávky ako v minulosti a myslím si, že je pre mňa určite správne pre túto fázu mojej kariéry.

“V zime máme 12 týždňov priamo na podkonečnom kontinente, ktoré bude neuveriteľne ťažké a plné, ale vediac, že ​​v januári, februári a marci budem vidieť rodinu, dostane to rovnováha medzi pracovným a súkromným životom pre mňa správne. “