Alexas Halesas pripažįsta, kad amžius turi ateiti greitai, kad būtų užtikrinta Anglijos vieta

Ketvirtasis ketvirtas ketvirtasis ir paskutinis ketvirtasis bandymas su Pakistanu “The Oval”, kuriame Anglija įsiveržia į 2-1 vietą, bus 27-ies metų 11-oji išvaizda, kaip “Alastair Cook” partneris užsakymo viršuje – keturi daugiau nei buvo suteikta pirmtakams Adamui Lythui ir Samui Robsonui, tačiau jis vis dar ieško savo merginos šimto ilgiausio žaidimo formos.

Jei jis ten patektų, “Nottinghamshire” dešinioji komanda taptų pirmuoju anglu užregistruokite šimtmečius visuose trijuose tarptautiniuose formatuose: jis turi tris vienos dienos tarptautines ir vieną dvidešimt-dvidešimt, tačiau artimiausias jis atėjo, yra budas 94, sudarytas per birželio mėnesį vyksiantį trečiąjį bandymą su Šri Lanka Lorde.

< p> Jo labiausiai pasiekta, tačiau, pateko į paskutinę Testo pergalę “Edgbaston”, o jo 54 antrojo Anglijos kėliniai, padedantys sunaikinti 103 metų deficitą pirmame amžiuje atidarymo stende su “Cook” per 19 padavimų.Tačiau serijos vidutiniškai 21,26 reiškia, kad krizės laikas, jei Halesas, atliks bandymų keliones į Bangladešas ir Indiją prieš Kalėdas.

“Ši serija dar nėra visiškai planuota”, – sakoma Halesas. “Tačiau aš parodė žmonėms, ką galiu padaryti, ir šis testas man tikrai yra svarbus. Tikiuosi, kad galėčiau parodyti kokią nors formą, kuri man atneš žiemos keliones, bet man vis tiek jaučiasi, kad tobulėjau, ir tai man svarbu. “

” Svarbu kas karta gauti šimtą . Aš suteikiau penkias galimybes penkias pusę šimtmečių, bet to nepadariau.Tai labai didelis mano tikslas ir, kaip jau sakiau anksčiau, mokau ir tobulėjau, taigi, tikiuosi, geriausia ateiti. “

” 6ft 5 “, kai kurie atidarytuvai yra tokie aukšti, kaip Halesas, kuris turėjo savo techniką, ypač prie kojų ir už jos ribų, labai atidžiai ištyrė savo trumpą bandymo karjerą. Po to, kai Mohammadas Amiras buvo įstumtas per vartus per 10 pirmųjų “Old Trafford” laimėjimo turnyrų, jis trumpam bandė pakoreguoti savo pėdą, kad atitiktų “Root”, stebėdamas savo 254 iš persirengimo kambario, tačiau po 30 Antrą kartą, tai padarė, maniau, kad tai geriau.

“Pasibaigus pusvalandžiui pirmąją dieną tai suteikia daug laiko svarstyti apie dalykus”, – sako Halesas. “Žiūrėdamas į Rooty Bat, kaip jis juda kojas aplink raukšlės, man atėjo mintis apie nedidelius pakeitimus mano žaidime.Antrojo pervedimo metu bandžiau išeiti, ir tai nebuvo kažkas, su kuriu man buvo malonu.

“Tarp bandymų aš daug dirbau su Peteru Mooresu (buvęs Anglijos galvos treneris ir dabartinis Nottinghamshire konsultantas]. Aš padariau šiek tiek suderinimo darbus, prilaikydama trigerio ir galvos judesių pagrindus ir kai kuriuos kairiųjų šaulių koregavimus, bet laikydavau to, kas praeityje davė sėkmės.Bandydamas nukopijuoti kitus žaidėjus nėra savęs. “

Nors praėjusių metų kelionė po Pietų Afriką Haleso atranka daugiausia buvo ribotos formos atgal, jo testo megztinis buvo daugiau nuovargis nei daugelis tikėtasi, o streikavimo norma – 47,5 už 100 kamuolius dabartinėje serijoje, yra labai kontrastas, lyginant su 70,55 iš formos “Cook”, tariamai labiau dvokiančios.

“Something I” “Sužinojome, kad ne išeiti ir šikšnosparniai su bet kokiomis anksčiau sukurtomis idėjomis”, – sako Halesas. “Aš nenoriu būti berniukas, kuris yra žinomas kaip blokuojantis jį arba nukreipdamas jį į visas dalis. Jūs turite būti prisitaikyti.Jei jie puodeliai gerai, aš noriu būti pakankamai geras, kad jį matytumėte, o blogai pritrūko, vis tiek ketina nukentėti netinkamus rutulius. “

” Hales “nėra visiškai ortodoksiškas lauke ir po trečios dienos “Edgbastone”, kai devyni iš 90 paskirstytų nešvarumų buvo neapsaugoti, jis priėmė neįprastą žingsnį grąžinti vienam palaikytojui 10% jo bilieto kainos – 4,10 svaro sterlingų, atlikus internetinį bankinį pervedimą – pagal prašymą “Twitter”.

“Aš mačiau tweeter – tai sukėlė mane chuckle, ir jis turėjo tašką taip pat,” Hales sako. “Aš nemaniau, kad aš norėčiau gauti atsakymą, bet kai jis tai padarė, aš maniau, kad geriau pereisiu su juo.Aš galėjau sudaužyti dar 20 000 tweets, bet tai buvo geros nuotaikos, šiek tiek įdomus. “

Trečią dieną tarp pietų ir arbatos dvidešimt perviršio buvo pakliuvom, o” Cook “kapitonas vengė oficialaus nepasitikėjimo trikdymams, kuriuos sukėlė trys peržiūros ir pertrauka, o “groundstaff” dalyvavo klausimu su pamainomis.Nežiūrint į tai, kad nepaisant to, kad praeitų metų gruodį Keiptauno mieste buvo trys asilų lašai, Halesas pripažįsta, kad Anglija žinojo apie šią problemą.

Tai yra nepilnametis problema komandai, kuri išlieka nebaigta, tačiau Anglija galėtų eiti į viršų “Test” reitinguose, jei jie baigtų seriją pergalę prieš Pakistaną, jei Indija nesugebės laimėti savo paskutinių dviejų dabartinių serijų bandymų su Vakarų Indija Karibuose.

“Hales” būtų neįtikėtinas jausmas, ypač komandai, kuri vis dar tobulėja. Jei atliksime taip pat, kaip padarėme per pastaruosius du Testai, tikimės, kad galime laimėti šią seriją, ir jei galime gauti “No1” tašką, kuris mums įdomus. “