Allena līgumreisu ir viegli ienīst, bet viņš ir savs fani

Dzimtā Florida, viņš ir kļuvis par vienu no lielākajiem amerikāņu talantiem, strādājot Džeksonvilas vidusskolā, ar kuru viņš 2013. gadā nopelnījis nacionālo grādu. Gadu vēlāk viņš pievienojās slavenajai Duke universitātei, kuru vadīja bijušais amerikāņu atlases treneris Mike Krzyzewski. punkti palīdzēja pagriezt dueli ar Viskonsinu. Tas bija pēdējais universitātes grāds hercogam.

Savā otrajā sezonā viņš kļuva par galveno cilvēku. Derības 21 punkti par spēli un labākas nekā komandas biedri, kuri pēc tam tika izvēlēti augstā NBA projektā – Brandon Ingram, kas tagad darbojas Losandželosā Lakersā, vai Luke Kennard, Detroitas Vingmana.Viņš jau varēja parakstīties uz projektu, bet viņš nolēma strādāt ar savu spēli un turpināt studijas. Bet tad bija pirmie incidenti, kas smaidošā Allena auditoriju ienīda.

2016. gada februārī viņš apzināti uzņēmās Ray Spalding no Louisville University pēc izkraušanas.Abiem šiem negadījumiem viņš saņēma nesportisku kļūdu no tiesnešiem un brīdināja NCAA vadība.

Viņš kļuva par vēl vienu naida baltā basketbola spēlētāju no Duke universitātes, provocējot pretiniekus, apvienojot spēlētājus, piemēram, Christian Laettner, Chris Collins un J. J. Redick.

Allen četrus gadus palika skolā.Un, protams, citi negadījumi viņam neizbēga. Neskatoties uz iepriekšējiem apliecinājumiem, viņš 2016. gada decembrī apgrūtināja Steven Santa An kājām Elonas universitātē, un treneris Krzyzewski pēc tam nedēļas laikā apturēja viņu no komandas un aizveda kapteiņa „nūju”. Pēdējā sezonā viņš ar ātru pretuzbrukumu skāra Garrison Brooks North Carolina, un viņš, visticamāk, paliks viltīgs spēlētāja reputācijai. komanda un iesniedz lielajām zvaigznēm, kas varētu būt noderīgas NBA. Duke universitāte tradicionāli ir piesaistījusi slavenus talantus, un tāpēc viņš varēja spēlēt ar pašreizējo Džeimsona Tatuma atbalstu vai šī gada projektu zvaigznēm Wendell Carter Jr ..un Marvins Baglijs III.

NCAA viņš šāvēja trīs ar gandrīz 40 gadu panākumiem, ir labs sportists, un, kad viņš nespiež kājas, viņš var sevi labi aizstāvēt. Turklāt viņš ir draugs ar komandas zvaigzni Donovan Mitchell, kuru viņš zina no NCAA spēlēm. Pārējo 29 komandu fani, iespējams, viņu nicinās, bet ir laba iespēja, ka viņi iemīlēs viņu Jūtā.Duke kļuva par parādību un elku.