Anglija aicina Aaronu Kresvellu un Jordānijas Pickfordu par Skotijas kvalifikāciju

West Ham pilnā atpakaļ Aaron Creswell ir nodots pirmais Anglijas izsaukums pēc tam, kad tā ir izstrādāta kopā ar Sunderland vārtsargs Jordānija Pickford par piektdienas Pasaules kausa kvalifikāciju pret Skotiju. Jack Wilshere atpakaļ Anglijas squad saskaras Skotijā un Spānijā Lasīt vairāk

Pāris ir izņemts no Wembley dubultā galvenes, kas ietver draudzīgu pret Spāniju četras dienas pēc Skotijas spēles, bet turpināt klātbūtni Tottenham trio Harijs Kane, Kyle Walker un Danny Rose ir labas ziņas par Southgate

Tas, ka Kresvūla nav tikpat labs kā Drinkwater aizstājējs, norāda, ka bažas joprojām var pastāvēt pāri Rose vai viņa kolēģiem Ryan Bertrand.

Pickford, kura krājums ir Neskatoties uz Sunderlandas satraukumu sākumu sezonai, viņš bija jācenšas spēlēt jaunākiem par 21 gadiem spēlēs pret Itāliju un Franciju, bet tā vietā viņš tika paaugstināts, lai segtu Džo Hartu un Tomu Heatonu.

Creswell spēlēja tikai trīs Premier Līgas spēles šajā sezonā, kam ir str kampaņas sākumā ar gūtiem zaudējumiem ceļos.Pēc tam viņš tika nosūtīts atpakaļ, atgriezies pie Crystal Palace, bet 90 minūtes pabeidza pret Evertonu un Stoku.

Kresvūla pievienojās no Ipsvičas 2014. gada jūlijā un, neraugoties uz pirmajiem diviem sezonas iespaidiem ar klubu, neizdevās izmainīt Rožu, Bertrandu, Lūku Šovu, Leighton Baines un Kieran Gibbs patīk Rožena Hodžona valdīšanas laikā.

Southgate, kurš jau zaudējis savu pirmo izvēli No10, Dele Alli, uz ceļa traumu, redzēja viņa Pagājušajā mēnesī notika izlaidumi, kad Heaton, Glen Johnson un Raheem Sterling izlauzās pēc tam, kad viņi bija nosaukti par spēlēm pret Maltu un Slovēniju.

Viņš cer, ka tas ir tagad, kad viņš to dara, bet jau ir brīdinājis, ka Arsenāls uz priekšu Theo Walcott varētu atstāt apmeklēt otrā bērna piedzimšanu jebkurā brīdī.

Virzoties uz nedēļas nogali, Southgate lielākais galvassāpes bija vairāk nekā Kane piedalīšanās.Bet, beidzoties septiņām nedēļām ar potītes sūdzību, streikotājs vadīja 73 minūtes un būtiski izlīdzināja mērķi 1-1 izlozē Arsenal svētdien.

“Pirmā lieta mums ir saistīta ar Harijs pārbauda, ​​kā viņš ir pēc vakardienas, “teica Southgate, kura četru spēļu darījums beidzas pēc Spānijas spēles.” Es domāju, ka Spurs, varbūt ar Dele trūkstošo, pieņēma lēmumu par to, kas bija ļoti liels spēle viņiem.Mums ir liela spēle, tāpēc mums jāredz, kāds ir Harija līmenis, kad viņš ziņo, taču bija lieliski redzēt viņu atkal punktu skaitu un smaidu uz viņa sejas spēles beigās. “

Pēdējo 24 stundu laikā Southgate pieaicināja 27 spēlētājus, bet tie, kas nav izraudzīti, tiks piedoti par satraukumu.

Tie ietver Evertonu Ross Barkley, kurš izturas grūtajā sezonā un nav bijis kopš Euro 2016, Arsenāla Alex Oxlade-Chamberlain un West Ham pussargs Michail Antonio.

“Southgate”, iespējams, vairs nevar teikt savus starptautiskos nākotnes līgumus.Gan viņš, gan Futbola asociācija ir uzmanīgi nerunājuši pārāk brīvi par nākotni ārpus divkāršās virsraksta, lai gan par skaidru alternatīvu trūkums labi runā par Southgate kandidatūru. Un ja viņš nonāks amatā Pienācīgi ziņoja, ka Barklejai bija tuvu atsaukumam, “Southgate” teica: “Absolutely…mums ir paveicies, ka mums ir ļoti labi spēlētāji. Ir ļoti grūti arī izsaukt Alex Oxlade-Chamberlain un Michail Antonio, jo esmu redzējis, ka visi viņi spēlē pēdējās nedēļās, un viņiem ir bijusi laba izrāde. “Bet mums ir izturība dziļums un sacensības vietām, un jebkurš no šiem puišiem varētu piespiest savu vietu komandā.Man nav šaubu, ka viņi tuvāko mēnešu laikā, bet mums būs jāpieņem lēmums par spēli piektdien un spēle nākamā otrdiena, un tas ir līdzsvars ar komandu mēs devāmies ar. “

Southgate piedāvāja tāds izšķirošs bloks, kuru viņš būtu lepotis spēļu dienās, kad tiek prasīts atjaunināt viņa nodomus par labāko darbu. 46 gadus vecs vēl pat apstiprina, ka viņš ir ieinteresēts sekojot Sam Allardycei ilgtermiņā un atkal nevēlējās izņemt uzmanību no jautājumiem.

“Kas notiek ar mani, nav svarīgi nākamo desmit dienu laikā, tas ir par mums, gatavojoties pārspēt Skotiju un atstāt komandu un valsts virsotni kvalifikācijas beigās piektdienas vakarā, “viņš teica.” Tas ir mans vienīgais uzmanības centrā.Man ir divas patiešām aizraujošas sacensības, lai uzņemtos komandu, un es patiešām ceru to darīt. Svarīgi ir tas, ka es vadošu savu valsti svarīgā un prestižā spēlē, un galvenā uzmanība tiek pievērsta komandas sagatavošanai pēc iespējas labāk. “