Ann Budge atkuria širdžių sielą, kai susiduria su iššūkiais

“Čia”, kuria remiasi Budge, yra Tynecastle parkas, Midlothian širdies namai. Okeaninis vaizdas buvo pakeistas dėl sekmadieninės Škotijos premjeros rungtynių prieš St Johnstone.

Anksčiau penktadienio pietų metu stadionas yra “abuzz”, nes kiekvienas personalo narys, nuo centrinės nugaros iki valiklių, renkasi valgyti kartu . Savaitinį ritualą įvedė Budge, nes ji siekė pakoreguoti moralinę padėtį skaldytuose klubuose, kai priėmė nuosavybės teisę 2014 m. Birželio mėn. Vienas iš kitų savo iniciatyvų ir vienas iš didžiausių – buvo nustatyti nacionalinį pragyvenimo lygį. “Iš to daug padaryta, bet jūs nesuprantate, kaip lengvai sprendimas”, – sako Budge. “Tai nebuvo didelis įvykis.”

“Vienas iš dalykų, kuriuos man buvo sukrečiavęs, buvo tada, kai pažvelgiau į darbo sutartis.Kai kurie klubo žmonės neturėjo darbo užmokesčio peržiūros, bet kokio septynių ar aštuonerių metų aprašymo. Jie buvo sumokėti žemės riešutai. Gerai, klubas susidūrė su finansiniais sunkumais, taigi jūs negalite išmesti pinigų žmonėms, bet yra lygis, žemiau kurio jūs naudojate.

“Mes tai ištaisėme kuo anksčiau. Gyvenimo užmokestis buvo tik natūralus pratęsimas. Aš nemanau, kad tai pritrauktų tiek pat didelio susidomėjimo, kiek ir taip. Tai paskatino mane suvokti, kad tai ne tik “Hearts” problema, bet ir visuomenės problema “.” Ex-Hearts “vadybininkas teigia, kad jis buvo atleistas dėl to, kad nepasirinko savininko prieš” Barselonos “. Skaityti daugiau

Išgelbėti vaikus puošia Širdelės juostelės šį sezoną.Šis susivienijimas su labdaros akimis žymi visą chaosą, apimantį Vladimiro Romanovo režimą, kuris baigiasi administracijoje, bet taip pat kelia pavojų. Jei portretas kaip futbolinis dorybės pavyzdys, be abejo, “Hearts” patiria didelį spaudimą, kai atsiranda neišvengiamas neigiamas incidentas.

“Tai buvo vienas iš didžiausių diskusijų taškų per visas derybas, nes futbolo klubui buvo padaryta aiški reputacijos žala “Blogai pakanka” labdaros “Išsaugoti vaikus”, – pripažįsta Budge’as.

“Taigi aš turėjau sėdėti ir galvoti:” Ar aš čia ima per daug? “Bet aš nebuvo. Viskas bus blogai, kažkas atsitiks tam tikru momentu. Tol, kol mes stengiamės daryti tinkamą dalyką ir darome viską, kad galėtume užtikrinti, kad nėra reputacijos žalos?Mes negalime to padaryti daugiau “.

Širdies procesija į Škotijos čempionato titulą praeitą sezoną atitiko tik greitį, kuriuo išaugo pripažinimas garsiojo senojo Edinburgo klubo savininkui. “Budge” sukaupė apie 40 mln. Svarų parduodant IT programinės įrangos kompaniją ir dalyvavo “Hertz” rungtynėse su savo dukterimi, tačiau anonimiškai. Dabar Budge yra vienas iš labiausiai atpažįstamų Škotijos žmonių figūrų ir yra pasveikintas kaip “globėjas angelas” “Sir Aleksas Fergusonas. Savarankiškai pripažintas darboholikas, esant 67 m., Išlaiko begalinę energiją ir retai palieka darbą prieš 7 val. “Aš niekada nesiliaujiau viešumo, bet niekada to nepadėjau, – sakė Budžas stebėtojui. “Mes paskelbtume keistą spaudos pranešimą ir tai buvo. Tą dieną, kai perėmiau “Hearts”, žiniasklaida čia buvo daug, ir aš tikėjausi.Aš maniau: “Gerai, dviejų dienų stebuklas”.

“Viešasis susidomėjimas įvyko greitai ir supratau, kad negalėjau jo sustabdyti. Na, aš manau, kad galėjau padaryti, bet nemanau, kad tai buvo teisinga. Mes galėjome gauti kuo daugiau teigiamo viešumo. Pasivaikščioję gatvę, kai kas nors prašo, kad savarankiška veikla užsičiauptų šiek tiek. Aš ne paimdavau, nes tai buvo toks siaubingas pradžia, viskas yra teigiama.Aš neturėjau jokio incidento, kuriame kažkas buvo neigiamas ir tai ne tik “Hearts” rėmėjai.

“Kol tai teigiama, sunku skųstis, bet kai aš vaikštau Marks & amp; Spenceris ir girdi šnabždesį: “Tai yra Anne Budge ten”. Jūs manote: “Galbūt aš grįšiu ir kitą savaitę nusipirksiu savo apatinius…”

Su ramiu pristatymu, kuris užmaskuoja apšvietimą jausmas, Budge nepadarė ilgo įspūdžio. Būdama moterų klubo savininke, pradedant ji stovi vienoje Škotijoje. Nors Budge nėra prarasta, ji nemano, kad jos lytis yra ypač reikšminga. “Aš nežinau, ar aš esu neįprastas, bet aš visada sakiau, kad niekada nesusidėjau su bet kokia stiklo lubine ar nuostata.Manau, kad taip yra, nes niekada iš tikrųjų to nenorėjau ieškoti “, – sako ji.

” Kompiuterija dominavo vyrams. Jūs susidursite su vyrais šovininkais; Aš tiesiog ignoruosiu. Jie gali būti tai, ko jie nori. Futbolas nesiskiria. Esu įsitikinęs, kad kai kurie žmonės galvoja: “Ką ji įsitraukia į futbolą?Ji nieko nežino apie tai, ji yra moteris. “Tačiau tai niekada nebuvo akivaizdu ar neišvengiama kaip problema.”

Vis dėlto yra patvirtinimas, kad “minkštesnės” moterų tarpasmeninės savybės gali būti naudinga tokiame ego veikloje kaip futbolas. “Ir aš atsiprašau už apibendrinimą”, – priduria ji.

Budge greitai nustatė Škotijos žaidimo trūkumus, kuriuos iš dalies sukėlė tai, ką ji laiko “juokinga” balsavimo sistema ir be reikalo sudėtinga struktūra. “Mes turime SPFL (Škotijos profesionalų futbolo lygą), o tai, kas toliau grįžta, yra tokia:” Žinoma, mes tiesiog imamės instrukcijų iš klubų “. Kaip jie tikrai gali atlikti darbą be jokios galios?” Budges klausia. “Manau, tai labai keista. Tokie dalykai turi iš esmės persvarstyti.Centre mums reikia galingesnės jėgos. “

Vasaros sezonas? “Aš niekada nemačiau vienam asmeniui, kuris sakė, kad nenorėsite vasaros futbolo. Tokiu atveju, kodėl mes neturime to? “

The Hearts modelis yra patraukliai. “Budge” pateikė 2,5 mln. Svarų, reikalingų likviduoti. Ji bus grąžinta 2019 m., Kai “Hearts Foundation”, kuriam vadovaujama rėmėjai, turi prisiimti savo akcijų paketą.

Jau ši grupė turi 8 100 mėnesinių abonentų, kurie moka daugiau nei 10 svarų sterlingų, kurių bendra suma yra maždaug 125 000 GBP mėnuo. Iš pradžių lėšos buvo tiesiog klubo gelbėjimui, jie ir toliau bus reikalingi. “Hearts” gali išdrįsti svajoti apie savo ateities dydį.

Tuo tarpu Budge turi išlaikyti pusiausvyrą tarp “Hearts” ir svarstyti, kas ateina. “Mes vis dar neturime atsakymų.Tai tiesos dalykas. Tai yra apie tai, kaip mes galime užtikrinti, kad klubui vis dar būtų leidžiama dirbti profesionaliai, žmonės įsitraukę į klubo valdymą, tuo pačiu pripažindami, kad rėmėjai yra svarbūs. Ir jie yra tokia svarbi bet kurio klubo dalis, nesvarbu, ar jie priklauso, ar ne.

“Mes turime žinoti, ko rėmėjai tikrai nori. Manau, jie nori žinoti, kad klubas yra saugus, kad jo negalima sunaikinti. Jie turi žinoti, kad yra apsaugos priemonių, kad būtų galima rūpintis tuo, kas tikrai svarbu. Dauguma rėmėjų nesidomi klubo valdymu.Taigi, tai yra apie tą pusiausvyrą.

“Aš turiu laiškus, sakydamas:” Aš esu sezono bilietų turėtojas ir fondo įkeistas, noriu tiksliai sužinoti, koks buvo pervedimo mokestis už žaidėją X. “Yra visi įvairių priežasčių, kodėl negalite atskleisti šios informacijos. Mes turime gauti tokį pranešimą, kad niekas nesistengia dezinformuoti, tačiau yra tam tikrų komercinių dalykų, kuriuos galite ne tik perduoti viešai.

“Tuo metu, kai rėmėjai perimasi, aš nesuprantu, kad bankai vėl skolins pinigus futbolo klubams. Po ketverių metų bus kitų klausimų, su kuriais turės būti sprendžiama, ir lėšos vis dar turi įsitvirtinti. “

” Budge “neturi proto laiku skambinti tuo konkrečiu dalyviu sąstingis. “Tai dabar mano kraujuje.Aš būsiu čia tol, kol manau, kad galiu pridėti vertę arba aš noriu. Aš neketinu ketverius metus plaukti į saulėlydį.

“Kai aš pirmą kartą kalbėjau apie tai, mano patarėjai sakė:” Svarbiausia – kuo greičiau grąžinti pinigus “Aš sakiau, kad tai buvo beprasmis. Tai buvo ne tik šiandieninis klubo taupymo atvejis, o po dvejų metų grąžinsiu pinigus, labai jums ačiū ir geriausiu tavo sėkme. Kaip tai padėjo? “

Budge susipažino su ponu Aleksas Dave Mackay laidotuvių dieną. “Jis aiškiai padarė nemažai namų darbų”, – prisimena ji. “Aš žiūriu jį televizoriuje ir manau, kad jis buvo tipiškas skandalas. Tai buvo gana malonu suvokti, kad visai nėra.Dabar aš turiu jį išlaikyti…”

Naujausia istorija rodo, kad” Budge “neturės problemos šioje srityje.