Ar vyksta į FA taurės įtakos klubo “Premier” lygos formą?

Numatytasis pozicija vadovu apie klaidingą pabaigoje taurės nusiminusi yra primygtinai ieško šviesiąją pusę. Rezultatas tai jų komanda dabar gali susikoncentruoti svarbesniems klausimais, visada užuominos į didesnę svarbą dabar dedamas ant “Premier” lygos sėkmė (ir didesnių finansinių atlygiai galimų).

Bet yra tie minėti vadovai teisė susipažinti su nelyginant jų pralaimėjimus? Ar turi papildomų nemokamų savaitgalius antroje sezono pusėje padėti klubo lyga formą? Yra priešininkų argumentas, kad sako geras puodelis paleisti gali įsibėgėti, tačiau, atsižvelgiant į sumą, kuri yra pagaminta iš grotuvo nuovargis šių dienų, yra galimybė pailsėti žaidėjai net didesnės vertės?

Per pastaruosius sezonus Visų pirma, tai atrodo, kad turintys pusės į FA taurės turėjo neigiamą poveikį klubų lygos formą.Tik du iš 10 FA taurės finalininkai per pastaruosius penkerius metus vidutiniškai daugiau taškų per “Premier” lygos rungtynių po to, kai padarė jį į penktą turas – kai galime pagrįstai pradėti jį vadinti puodelis Run – nei jie padarė iki tos stadijos. Šios dvi komandos buvo “Wigan Athletic į 2012-13 ir” Portsmouth “2009-10. Abu buvo nustumtos “ir” Portsmouth būtų sumažėjo net ir be jų atskaičius devynių taškų. FA taurės Infographic: WhoScored Nuotrauka: Infographic: WhoScored

Be klubų šalia stalo, kuris kovoja už savo gyvenimą (ir galbūt įgyti pasitikėjimą iš puodelio perspektyvoje) papėdėje, “Premier” lyga forma linkęs kenčia nuo pažanga galutinis. Net tiems komandų gresia iškritimas, in forma pakilimas nebuvo pakankamai.

Apžvelkite praėjusį sezoną.Šiuo kampanijos etape “Arsenal” buvo viršuje lygoje ir plaukioja, vidutiniškai 2.32 taškų per rungtynes ​​ir sėdi aštuonis taškus lenkia Liverpulis, kuris buvo ketvirtas. “Hull City” buvo patogiai viduryje stalo 11 poziciją, vidutiniškai 1.05 taškų per rungtynes. Jie nuvyko susitikti FA taurės finale, ir niekas pasiduoti, kad patirtis – “Arsenal” už sidabro ir apmautas vien proga – tačiau jų lygos forma neabejotinai patyrė.

Nuo laimėjo ketvirtąjį turo sezono pabaigos tašką, “Arsenal” įgijo 1,75 taškų per rungtynes ​​ir nukrito į ketvirtą vietą, o Korpuso paėmė tik 0,88 taškų per lygos žaidimą ir baigėsi į 16 sezoną tik keturi taškai aišku iškritimo zonoje.Neįmanoma žinoti, ar “Arsenal” būtų nuėjo laimėti “Premier” lygos, bet tai ne sutapimas, kad abu klubai atpuolė lygoje, nes jie išvyko savo puodelio veikia.

“Manchester City” progresavo į FA taurės finalas per 2012-13 ir 2010-11 metų laikais, ir abiem atvejais jie prarado žemę tituliniame vytis. Jų taškų už žaidimą tiksliai sutaptų sumažėjo nuo 2,18 iki 1,88 ir 1.91 į 1.81 tose sezonus. Pastarojoje jie nukrito iš antrojo ir du taškais atsilieka lyderių “Manchester United” baigti trečia, devyni taškai išjungti viršų vietoje.

Grįžtant toliau, iš lygos forma tendencija kenčia nuo puodelio paleisti ar toliau, tačiau yra keletas išimčių. Akivaizdžiausias yra faktas, kad “Chelsea” galėjome kovoti su papildomų žaidimų, kartais laipiojimo lentelę dėl pergalių, atsižvelgiant juos į Wembley paleisti atgal.Nedaug klubai gali pagrįstai teigti, kad turime nuodugniai jėgų susidoroti su dvejopo reikalauja, kad tokia kelionė opiausių.

Labai retai komandoje, kuri yra ne ant krūvos taške pasiekti penktą etapą FA taurės eiti ir nuversti “Premier” lygos lyderius ir laimėti titulą. Tiesą sakant, ne komanda sugebėjo ją per pastaruosius 12 sezonų; paskutinis komanda tai padaryti buvo Arsenal 2001-02, kai jie gana neįtikėtinai, laimėjo 15 jų galutinių 16 lygos žaidimus ir užpildytą neeilinį dvigubai. Gal Gunners gerbėjai galėtų tikėtis iš šio fakto, kai žiūri į jų dabartinę padėtį lentelėje.

Žinoma, tuo tarpu FA taurės neabejotinai prarado daug Allure ji kažkada turėjo, tai būtų absurdas pasiūlyti bet kokią komandą, kurie pateko į finalą būtų gyventi gailėtis.Nepaisant to, yra tam tikrų į pasiūlymą, kad vyksta iš puodelio anksti gali turėti savo advantages.La Liga komandą savaitę Infographic tiesa: WhoScoredSerie A savaitę Infographic komanda: WhoScoredLigue 1 komanda savaitę Infographic: WhoScored