Atbalsta nomināciju Īslandei, Sivok atgriežas un Kovařík ir jaunpienācējs

Čehijas Republika ir A grupas līderis, otrais punkts ir Īslande. Pavel Vrba ir spēcīgākā komanda cīņā par pirmo vietu.

Nominācijā ir divdesmit četri futbolisti. “Ir četri vārtsargi nominācijā, jo Petr Čech un Tomáš Vaclík nebūs ar mums no prestiža notikuma sākuma.Abi joprojām ir pienākumi viņu klubos, “viņš paskaidroja treneris Vrba.

Bohemia bija ar Chelsea lido turnejā Austrālijā.

Čehijas Republika ir pēdējā spēle sacensību gada rudenī, viņš dosies uz apdare:.. Kazahstāna un Turcija mājās, Latvija un Nīderlande ārpus

vajadzētu Islande izdodas, tas būtu ievērojami tuvāk tiešo procesam Eiropas čempionātā 2016. gadā, kas par gadu, ko vadīja Francijas

” Ja mēs ieguva, tas būs mums milzīga priekšrocība, jo tad mēs Īslande bija labāk atbilstu, ka gadījumā, ja punktu līdztiesību secībā lēmumus, “teica valsts komandas treneris Vrba.

Pagājušajā gadā Plzen Čehijas komandā Islande sakāva 2: 1, lai gan zaudēt.Iepriekš viņš uzvarēja Kazahstānā un Turcijā, un pēc pirmizrādes septembrī un sakāva privileģēts Nīderlandi

Martā pirmo reizi viņš vilcinājās, saistīts ar mājas underdog Latvijā 1. 1. “Rudenī mēs darījām gūt punktus, ar kuriem mums nav pilnībā uzskaitīti, bet es izdarīt ar Latvija žēl,” sacīja Vrba.

Salīdzinot ar pēdējo spēli, jau ir svarīga aizsargs Pols Kadeřábek Tomas Sivok kurš tika ievainoti laikā pavasarī.

“rudenī abi bija briesmīgi svarīgi, to trūkums varētu būt jūtama nedaudz pret Latviju. Pāvilam mēs zinājām, ka viņam būtu labi. Tas bija nedaudz sarežģītāks ar Tomasu. Viņam ir visas tiesības, viņš beidzot ieguva spēļu istabu klubā. Man ir prieks spēlēt regulāri un būt veselīgam.Tas ir spēlētājs komandai piederēt, “teica treneris.

Vienīgais jaunpienācējs Jan Kovařík nominācijā aizstāj kreisās Kukaiņu Extreme aizsargs Filips Novāks no Jablonec un Adam Hlousek no Štutgartes.

” Pavasarī viņš piederēja Pilsenes galvenajiem spēlētājiem. Saskaņā ar statistiku viņš bija svarīgs uzbrukuma posmā, tāpēc viņš bija pelnījis nomināciju. Turklāt var būt arī pusspraudēji un pusspraudēji, tāpēc viņam tika dota iespēja. Es ceru, ka apmācības izskatīsies spēlēs Pilsen “, vēlas Vrba.

treneris vēlējās izvirzīt savu Pilsner kolēģis romiešu Hubnik, bet viņam sezonu, jo muskuļu traumas beidzās.

National komanda oficiāli tiksies pirmdien, 8. jūnijā Prāgā. Pēc divām dienām viņš aizbrauc uz Islandi.Tas tiek atskaņots piektdien, 12. jūnijā plkst. 20.45.