Attack Faksa NHL ir palīdzējis trīs palīdzības, lai uzvarētu Dallas

Faks divdesmit trīs beigās novembra ieskaitītie zalve Vegas Golden Knights pirmais hat-trick viņa karjerā, kas bija pietiekami, lai tikai sešas minūtes un 46 sekundes.

Shooters kontu Dallas cīņā ar Sanhosē atvēra septīto minūšu zviedru aizsargs Džons Klingberg. Zvaigznēm ir izdevies palielināt savu vadību līdz trešā punkta beigām. Faks izdevies mest ripu un devās Tyler Pitlick, kurš raidīja annulus pārvarēja vārtsargu Martin Jones.

vidū Zvaigžņu pievienoja vēl divus mērķus. Stephenam Johansam bija likme Faksā, un Tyler Seguin bija spēles vidū. Nobeiguma aktā Texas komanda 52. minūtē ieguva divas reizes piecdesmit sekundēs.Pirmais sitiens uzstājām Devin Shore, un pēc tam atkal pēc Pitlick Faksová ierakstu.

Vārtsargs Bens Bišops slaucīt ceturto tīru lapu gadā. Dallas ir uzvarējis ceturto reizi kopš pēdējiem pieciem dueliem, un Sanhosē nav izdevies trīs uzvaras pēc kārtas. “Mēs ticam daudz, un mēs spēlē ļoti labi,” teica Klingbergs.

Saskaņā ar Peter DeBoer’s Sharks treneri, Dallas pelnījis uzvarēt. “Viņi bija izsalkušies komandā kopš atklāšanas komandas. Ar pirmo maiņu viņi spēlēja spēles toni. Mums atbildēja uz otrajā periodā, bet mēs zaudēt ar diviem mērķiem, “DeBoer teica.

Forward William Karlsson trīs mērķus un veicinošais palīdzēja paplašināt veiksmes periods septiņām spēlēm Vegas.Zelta bruņinieki notika Toronto 6: 3 un dominēja Rietumu konferencē. Čtyřiadvacetiletý zviedrs reģistrē pirmo hat trick šajā klubā vēsturē.

“Vegas man deva iespēju. Es spēlēju labi, es esmu pie sevis Reilleyho Smits un Jonathan Marchessault kuri atvieglo mani, “sacīja Karlsons, kurš ir 20 mērķus no rezultatīvākajiem spēlētājiem komandas. Tomēr iepriekšējo divu sezonu Columbus salikti kopā labākos 15 vārtus

Nevada komandas vadošo 3:. 0 un 4: 1, bet labākais jauniesaucamais pēdējā sezona, Matthews Auston divi vārtiņi beigās otrā un trešā perioda spēles dramatizēta. The Vegas stick relaksācija atgriezās Marchessault, un uzvaru nodrošināja Karlsona viesi.Golden Knights un noslēdzās decembrī ar vienpadsmit uzvarām līdzsvaru un tikai divi zaudējumi, no kuriem viens papildus nāca pie shootout

Jaromīrs Jāgrs nebija vārtus septītajā spēlē pēc kārtas, Kalgari, bet uzvarēja Čikāgas. 4: 3 virsstundas. Flames bija 26 minūtes vadīja 3: 0, divus, přesilovkovými iejaukšanās Trīs vārti vadīt uz priekšu piedalījās divdesmit Metjū Tkačuka

Blackhawks vēl otrajā periodā, pateicoties diviem mērķiem 56 sekundes atpakaļ spēlē un sakārtoti saskaņošanu. Spēles 59. minūtē Brandon Saad paspēja reaģēt uz sitienu. Kanādas komandas labā uzvarēja kapteinis Mark Giordano pēc 52 sekundēm noteiktā laika.