Aukstā gadsimta vakars? Satoranski trīskāršojās un pamodās Vašingtonā

Satoranský spēlēja savā Jaungada dueli Vašingtonas Čikāgas un 11 minūtes garš, šķita, ka ierakstītie tikai divas neveiksmes statistika šaušana pirmajā pusē. Mazāk nekā deviņas minūtes pirms beigām, taču viņš atrada Bradley Beal un aicināja viņu uz veiksmīgu trīspunktu shot 92:93.

Tikai pēc tam sniedza vienīgais Čehijas pārstāvi NBA Čikāgas aizskarošu nediena darbarīku Nikola Mirotic Vašingtonas un Mike Scott no turpmākiem uzbrukumiem pagriezās rezultātu.

Spēle arī sakarā ar to, palika sabalansēts līdz pēdējam brīdim.

Pēc Tref Kris Dunn 110 107 jau izskatījās labāk Čikāgā, bet protams, jau Bulls nav push cauri.Bradley Beal ar John Wall tad parūpēsies par pēdējiem septiņiem punktiem spēlē, un tāpēc par galīgo kārtas.

Strēlnieks mačs bija galā Washington Beal, viņš stāda 39 punktus (pēdējā ceturksnī 17, no kuriem 15 pēc kārtas) Viņš pievienojās deviņām atlēcēm un deviņām palīdzībām. Siena ieguva 21 punktu, deviņi palīglīdzekļi, seši atlēkušie un četri bloki, un Scott aizstājējs papildināja 17 punktus.

Nikola Mirotic vadīja Čikāgas ar 21 punktiem, Kris Dunn pievieno 19 punkti, 11 rezultatīvas piespēles un septiņas atlēkušās bumbas, Robin Lopez izdevās 16 punktus un divciparu punktus un uzņemti četras savas komandas biedriem. Nu bēguļojošs duelis, taču šoreiz Bulls pastiprinājuši

Pēc piecu sakāves var svinēt Houston , bet uzvaru 148:. 142 pāri LA Lakers ir patiešām naběhal, nepieciešams viņam ir divi pagarinājumi.Laikā, kad bāzes bija Rockets skaidra atšķirība 17 punktus, saskaņot tos ar kreiso saglabāts Gerald Green 17 sekundes.

Pēc pirmās piecas minūtes, salīdzinot Brandon Ingram par Lakers pēdējā iespējamā brīdī veiksmīgu metienu. Viņš nolēma dopich PJ Tucker piecas sekundes pirms beigām 58 minūtēm, Chris Paul Houston, uzvarot četrus throws uzsvēra.

spēlētājs no spēles bija Džeimss Hārdens ar 40 punktiem pievienoja 11 rezultatīvas piespēles. Tas viss tomēr izdevās ar laiku – pēdējā brīdī tika ievainoti spēli un neiejaucās. Pols pievienoja 28 punktus, 10 rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas, un Trevor Ariza pārvalda 26 punktus un Eric Gordon 14 punkti. Clint Capela atgriezās septiņus punktus un septiņas atlēkušās bumbas.

Lakers velk rakursa Julius Randle ar 29 punktiem, 15 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.Josh Hart ieguva 26 punktus un Kyle Kuzmai par 23 punktiem, un Tailers Ennis aizstāt pieciniekā ievainotā Lonza Balla 20 punkti un 11 rezultatīvas piespēles.

Mavericks palīdzēja 24 punktus no Harrison Barnes un 19 punktus Deniss Smith Jr . Dirks Novickis pievienojās 13 punktus un JJ Barea uzbruka triple-double ar 12 punktiem, 11 piespēles un septiņas atlēkušās bumbas.

Pacers atrada laiku top scorer ar dvacetibodovém Aizvietotājs Joeu Young. Bojans Bogdanovičs ieguva 13 punktus. Tomēr, bez ievainotajiem Victor Oladipo, komanda no Indianapolis ir puse.

Suns nepalīdzēja pat Devina Bukeres šaušanas vakariem (32 punkti) un T.J.Warren (28 punkti), Marques Chriss ieguva 12 punktus un septiņas atlēkušās bumbas, Tyson Chandler 10 punktus un 11 atlēkušās bumbas.

Kemba Volkers velk Hornets ar 30 punktiem, Frank Kaminsky rūpējās par 16 punktiem un astoņām atlēkušās bumbas un Jeremy jēra guva 12 punktus,

Vašingtona – Čikāga 114 110 (iekšzemes Satoranský 3 punkti) home Indiana – Minnesota 90: 107. < br> Boston – Brooklyn 108 105 Home Phoenix – Philadelphia 110 123 Mājas Oklahoma City – Dallas 113: 116 Sākums Clippers – Charlotte 106 98 Mājas Sacramento – Memphis 96 114 Mājas Houston – LA Lakers 148: 142 pēc 2. kājām.