Bajnokok Ligája fordulója: a Real Madrid körutazása, de Dortmund marad

Gareth Bale 2014 decembere óta szerzett első európai gólt, hogy a 16. percben a bajnokok bajnokságának vezetője nyerte meg a bal oldali lábnyomot, és a saját célja, amit a legia Tomasz Jodlowiec, a Marcelo lövésében hajlítva, megduplázta. Riyad Mahrez volleys Leicester City szűkíti a győzelmet az FC Copenhagen ellen. Tovább

Miroslav Radovic visszahúzta a büntetőpontot, de Marco Asensio 3-1-et csinált a 37. percben, alacsony lövéssel a Bajnokok Ligája debütálásakor

A Lucas Vázquez helyettesítője a 68. percben fogadási bónuszok keresztbe dobta a keresztet, és a korábbi Juventus csatár Álvaro Morata megfordította a győzelmet, amikor Cristiano Ronaldo-tól, aki még mindig a 100. gólját várta Uefa versenyeken hat percre az idő múlásával.

A Real a második helyen áll a csoportjában, de mögötte Borussia Dortmund, aki legyőzte a Sporting 2-1-t, köszönhetően Pierre-Emerick Aubameyang és Julian Weigl kiváló első félidős céljainak.Bruno César visszahúzta a portugál bajnokságot a játékba, amikor egy közvetett szabadrúgást visszafelé fordítottak neki a második félidőben, de Borussia értékes nyereményt tartott.

Máshol, a Juan Cuadrado második félévi helyettesítője 10 éves Juventus-t szerzett 1-0 győzelem Lyonban, miután Gianluigi Buffon kivételesen megmentett egy pár nagyszerű megtakarítást, hogy a Serie A vezetői legyenek. Cuadrado az egyetlen célt a 76. percben, 7 perccel a Paulo Dybala cseréje után töltötte be, mivel Juve 10 férfival maradt, miután Mario Lemina kilenc perccel a második felében küldött.Az olasz Buffon birtokosa, aki a fogadási bónuszok az interneten hónap elején az 1-1 világbajnokság selejtezőjében ritka gaffe-t hozott Spanyolország ellen, megmentette Alexandre Lacazette 35. perces büntetését, és néhány döntő megtakarítást eredményezett, mielőtt Cuadrado legyőzte a győzteset. Szerezd meg a Spurs-t a Bayer Leverkusen-nál Tovább

A Sevilla a Nasri egyik klinikai 37. perces befejezésének egyik oldalán csúszós felületen hiányzott egy sor esélye, amikor egy szűk szögből egy alacsony kereszteződés után megrázta a labdát. Mariano Ferreira, hogy Dinamo-t hagyja el, mint a 32 csapat egyetlen oldalát, mégis gólt szerzett.

És André Silva sérülési idejű büntetése 2-1-et zárt a Porto-ban a Club Brugge-nél.Jelle Vossen visszahúzódott, hogy fogadási bónuszt visszanyerje Brugge-t, de a mexikói védekező Miguel Layún egy hosszú távú erőfeszítést ért el, mielőtt Silva átalakult Jesús Corona után. Porto négy pontra lép, FC Koppenhágával, akik szintén öt pontot hagynak le a Leicester City mögött, miután elveszítették 1-0-at a King Power Stadionban.