Ben Simmons grįžta į Australijos olimpinę krepšinio komandą

Paauglių krepšinio fenomenas Ben Simmons nusprendė prieš metus žaisti Australijai šių metų olimpinėse žaidynėse.

“Simmons” JAV atstovas Richas Paulas (1944 m.), Kuris yra “NBA” karjeros vieta, , Kuris paskelbė pranešimą penktadienį, sakė, kad Melbourne gimęs talentas tikisi žaisti “Boomers” per ateinančius metus. “NCOA” sezonas atrodo nesibaigiantis LSU ir “NBA” Ben Simmons’ui. Skaityti daugiau

“Ben Simmons šią vasarą atidarys žaidimą su Australijos olimpine komanda, siekdama visapusiškai susikoncentruoti į savo NBA veiklą po būsimo 2016 m. NBA projekto”, – sakė Paulius. “Australijos olimpinės komandos treniruotės ir konkurencija vyksta” Vieta tuo pačiu metu, kaip ir įvairios NBA vasaros plėtros programos, todėl Benas laukia savo nacionalinės komandos dalyvavimo dar karta. “

” Simmons “, kaip tikimasi, rengs” Philadelphia ” 76ers arba “Los Angeles Lakers” ir pasirašyti naujokų sutartį, kurios vertė yra apie 5 milijonus JAV dolerių a Metai.Jo komanda norės, kad jis žaistų savo vasaros lyga.

Ironiška, kad jeigu jis eis į 76 žaidėjus, jis žaidžia buvusio Australijos olimpinio trenerio Bretto Browno metu, o “Boomers” bando laimėti savo pirmąjį olimpinį medalį “Boomers” lyderis ir NBA veteranas Andrewas Bogutas neseniai sakė, kad Simmons “vis dar šiek tiek sudegė” po to, kai buvo paliktas “Boomers” 2014 pasaulio taurės komandoje. Bogutas taip pat sakė, kad supras, ar Simonas nusprendė neveikti Rio de Žaneire.

2005 m., Kai “Bogut” buvo NBA “No1” projektas, Australijos pareigūnai tikėjosi, kad jis žaidžia jaunesniame pasaulio čempionate, bet “su treniruotėmis ir Tai yra sunku “.

” NBA “vasaros lyga, kur aukščiausio lygio projektų rinkiniai paprastai žaidžia savo pirmąjį žaidimą savo naujoms komandoms, prasideda liepos 8 d. Las Vegase.”Boomers” surengs stovyklą nuo liepos 5 iki 10 d., O olimpinės žaidynės prasideda rugpjūčio 5 d.

Nepaisant jo amžiaus, “Simmons”, kuris yra 208 cm ir gali žaisti apsaugą, pirmyn ar centrą, būtų pridėjęs dar vieną aspektą Jau talentingai Australijos komandai. Jis vidutiniškai 19 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir penkis padeda Luizianos valstijos universiteto nusivylimą 2015-16 sezoną.

NBA žaidėjai Bogut ( “Golden State Warriors”), Matthew Dellavedova (Cleveland Cavaliers), Patty Mills (San Antonijaus “Spurs”) Aron Baynesas (Detroito pistonai), Joe Inglesas (Jutos džiazas) ir Cameron Bairstowas (“Chicago Bulls”) yra linkę sutapti su “Boomers”.