Bet365: pieci NHL stāsti, lai noskatītos šo sezonu

Šajā sezonā būs iekļauta visa parastā intriga – kurš uzvarēs kausa izcīņā, kurš kļūs par MVP, kurš izjutīs labu slikto izskatu un kurš sāks uzbrukt. Bet šogad ir vēl daži stāsti, par kuriem vērts pievērst uzmanību. Šeit ir pieci, lai skatītos kā sezona. Subban v Weber

Trešdiena, 2016. gada 29. jūnijs. Tas ir datums, kad hokeja fani nebūs drīz aizmirst. Galvenokārt tāpēc, ka tā bija diena, kad NHL gāja pilnīgi neprātīgi.

Steven Stamkos noraidīja bezmaksas aģentūru, lai atkāptos no zibens. Oilers pārdeva Taylor Hallu velniem par, labi, ne daudz. Un lielākajā šokā no visiem, Canadiens nosūtīja PK Subban Predators par Shea Weber.

Ir grūti pārspīlēt, cik liels darījums bija.Weber bija Franšīzes Nashville, tērējot visu savu karjeru tur, jo viņš attīstījās no cietā perspektīvā, lai viens no visvairāk ievēroti blueliners šajā līgā. Un Subbans bija zibens spēks Montrealā, bijušais Norrisa Trophy uzvarētājs kā līgas labākais apsargs, kas arī notiek, dubultot kā vienu no NHL visvairāk harizmātisko un izklaidējošu personību. Apskatot vai nu puisis pārdots jutās neizprotams; lai redzētu, ka viņi viens otram skar viens otru vecajā skolā, viens par vienu darījums bija žokļa kritiens.

Bet tas notika, un tagad mēs varam pavadīt nākamos gadus, izvēloties vienošanos, lai noskaidrotu kurš uzvarēja. Vai Weber tikai uzplaiksnēja vienu no viņa patentētajiem slakstiem ar neto starpniecību? Habs uzvar! Ak, vai Subban vienkārši iet gala-to-end? Advantage Predators.

Šīs divas komandas sezonas sezonā divas reizes saskaras viena ar otru lielo triecienu, nežēlīgu piedošanu, mirdzošu smaidu (Subban) vai stingri raudzīto gruntu (Weberu). 3. augustā Nashville un 2. martā Monreālā. Bet patiešām, Weber un Subban katru dienu naktīs saskarsies ar šo sezonu un katru otro sezonu pārējām viņu karjerām. Kurš beidzis pēdējo?

Pēdējos divus gadalaikus iezīmēja negants braucot uz apakšu, ar dažādām komandām, kas ne tik noslēpumainā kārtā sākas gada laikā, to tēmēkļi ir stingri uzstādīti loterijas projektā. Tas bija saprātīgi – 2015. gadā vislabākais bija Connor McDavid bija vienreizējs paaudzes talants, un 2016. gada Austons Matthews arī tika prognozēts kā nākotnes franšīzes spēlētājs. Neskatoties uz NHL pastāvīgajiem atteikumiem, fani varēja redzēt, kas notiek.Zvaniet par stratēģiju, Bet365 sauciet par tā pārveidošanu vai vienkārši esiet godīgi un to saucat par tankingu, taču bija skaidrs, ka tādas komandas kā Buffalo, Arizona un Toronto bija vērstas uz pagrabu. Facebook Twitter Pinterest Vai Canucks apdares apakšā? Fotogrāfija: Perijs Nelsons / ASV šodienas sports.

Bet šogad esot neviena komanda, kas, šķiet, spēlē šo spēli. Atjaunošanas komandas, piemēram, Sabres un Oilers, vēlas sākt spēlēt uz vietas, un pat Maple Leafs cer uz progresu. Pievienojiet to visiem, un tas nozīmē, ka mēs varam redzēt kaut ko šajā sezonā, ko kādreiz nav redzējuši: komanda, kas beidzas pēdējā laikā, un par to nav apmierināta.

Kurš tas būs? Canucks ir moderns izredzētais variants, lai gan vadība Bet365 pavadīja sezonu, rīkojoties tā, kā domā, ka viņi ir pretendenti. Blue Jackets ir iespēja.Un, protams, kāds, piemēram, Oilers, Sabres vai Leafs, vienmēr varētu kliegt no vārtiem pietiekami, lai likvidētu atpakaļ pazīstamajā teritorijā.

Mēs neesam pārliecināti, kas galu galā nokasīs apakšā muca Bet šogad, lai mainītu, tas, kurš tas ir, nebūs slepeni izturīgs pret to. Nogatavojošā vārtu zvejas rīka gadījums

Tas ir dīvains.

NHL vēlas palielināt punktu skaitu. Tas nav tieši jaunumi, jo viņi jau vairāk nekā 20 gadus to teikuši. Bet šajā sezonā viņi nāca klajā ar ideju, ka faktiski varētu strādāt: viņi gribētu samazināt vārtsargu aprīkojumu. Un ne tikai nedaudz mazāks, kā viņi jau mēģināja. Nē, šoreiz viņi ievērojami samazinātu dažus smieklīgus rīkus, kas tiek izdarīti NHL goalies izskatās sumo wrestlers.

Fani bija laimīgi. Spēlētāji bija laimīgi.Pat daži goalies bija laimīgi. NHL beidzot ir izdarījis kaut ko labu. Un tad viņi to izjauca.

Izrādās, ka tas ir daudz sarežģītāk, nekā jūs domājat pārveidot iekārtu visā līgā, un jauna vārtsarga zvejas rīks nebūs gatava laikā. Līga turpina strādāt, lai Bet365 šonedēļ iegūtu jaunas, plānākas bikses, taču (vēl svarīgāk) krūšu un plecu pads vēl nav apstiprinātas.

Ir lielas cerības, ka šajā sezonā mēs neredzēsim būtiskas izmaiņas. Bet līgā, šķiet, joprojām ir cerība, ka nākamo mēnešu laikā viņi varēs iegūt jauno aprīkojumu, kas varētu novest pie vārtsargu, kurš sezonas laikā pielāgotos jaunajam riteņbraucējam, vidū.Tas būtu aizraujoši skatīties – jums vajadzētu domāt, ka daži goalies tiks ietekmēti vairāk nekā citi, un komandām būtu tikai jāgaida un redzēt, kas vēl bija labs, kad putekļi nokārtoja.

Ja jūs Vēlaties redzēt līgas labo lietu, jūs cerat, ka tās aizturēsies līdz nākamajam gadam, pat ja tas nozīmē vēl vienu zemu punktu skaitu spēļu sezonu. Bet, ja jūs vēlaties haosu – un redzēt, ka vārtsargi, kuri jau divus desmitgadus dominēja hokejā, visbeidzot uzzina, kāda dzīve bija līdzīga atpakaļ, veicot glābšanu, kas laiku pa laikam novirzīja jūsu ekstremitāšu puses, pēc tam jauno rīku nogādājiet tajā dienā, kad tas ir gatavs.Un tad lūdziet, lai jūsu komandas vārtsargs nebūtu Bet365 viens no tiem puišiem, kuri ar to nevar rīkoties. Kanādas karš.

Ja jūs saņemat visas hokeja pasaules valstis (un dažas valstis, kas nav valstis) kopā uz turnīru , Kanāda uzvar katru reizi, un viņi neizjauc sviedru to darot. Bet visas pasaules spēlētāji tika sadalīti 30 komandās un izkaisīti pa Ziemeļameriku, un Kanāda pēkšņi nevar atcerēties to, kurai galotnei vajadzēja turēt. Kanādas komanda 23 gadus nav ieguvusi Stanley kausu, un pagājušajā sezonā neviens no viņiem pirmo reizi netika veikts playoffs kopš 1970. gada.

Neviens nav pārliecināts, kāpēc tas ir – ir dažādas teorijas, tostarp nepacietīgi fani, vienkārša neveiksme un aizskaroša amerikāņu komisāra sazvērestība.Bet neatkarīgi no tā, kurš no paskaidrojumiem jūs iegādājaties, nav nekādu šaubu par to, ka Kanādas nelaime ir problēma NHL, nemaz nerunājot par tās miljardu dolāru TV līgumu. Facebook Twitter Pinterest Otavas senatori: atcerēties viņus? Fotogrāfs: Jean-Yves Ahern / USA Today Sports

Tātad Kanādas komandas šajā gadā būs labākas? Nu…iespējams. Hei, viņi patiešām nevarēja būt sliktāki.

Vislabākā valsts cerība atkaluzņēmumos, iespējams, ir Monreālas Canadiens, kas to uzveda 2015. gadā pirms pagājušā gada sabrukšanas, kad ieguva superzvaigznes vārtsargu Carey Price. Cena ir atgriezeniska un veselīga, un, ja viņš spēlē tik labi, kā parasti, viņš var vienbalsīgi ievilkt Habs atpakaļ uz postseason.Montreal nešķiet kā kausa sāncensis, bet viņi varētu uzvarēt kārtā, un Kanādā viņi uzņemsies to, ko viņi var iegūt.

Rietumu konferencē Flāmi un strūklas ir abas uzbūvētas spēcīgas jaunās komandas, kurām ārā tiek atrasts izlauzums, ja viss pārtraukts pareizi. Oilers ir jautājuma zīme; viņiem ir daudz jaunu talantu un jauna arēna, bet pēc desmit taisnīgiem gadiem, jūs varat piedot nedaudz cinicismu. Maple Leafs, iespējams, vēl ir gadu vai divas reizes, Canucks ir briesmīgi, un neviens nepievērš uzmanību, ka senatori pat pastāv.

Tas ir tas, ko mēs saucam par jauktu maisu. Galu galā Kanāda, visticamāk, uzlabosies no pagājušā gada pēdējā posta sezonas uz vienu vai varbūt divām spēlmaņu komandām.Tas nebūs pietiekami labs, lai padarītu mūs laimīgu, bet mēs būsim pārāk pieklājīgi, ka sūdzēsimies pārāk skaļi. (Izņemot televizoru ražotājus.) Paplašināšanas drama

NHL pievieno jaunu komandu nākamgad, jo Lasvegasas Still-Haven’t-Announced-a-Names kļūst par līgas 31 komandu. Vai tā ir laba ideja? Iespējams, ka nē, bet tas visiem padarīja naudu, tāpēc šeit mēs esam.

Bet paplašināšanās nozīmē izplešanās projektu, un tas jau ir iemests pārējās 30 komandas haosā. Līga gatavoja noteikumus vasarā, un tie ir salīdzinoši draudzīgi ar jauno Vegas ierakstu. Ikviens zaudēs vienu spēlētāju, un esošās komandas varēs aizsargāt ne vairāk kā 11 spēlētājus.

Tas nozīmē, ka būs pieejami daži labie talanti. Tas arī nozīmē, ka mēs gatavojamies pavadīt visu sezonu spekulēt par to, kas tiks vai netiks aizsargāts.Un tas gatavojas izveidot pagaidu bizarro pasauli, kur neviens nav pārliecināts, kā reaģēt uz kaut ko. Katrs neskaidrs spēlētājs, kurš nokļūst karstā starā, pēkšņi kļūs par paplašināšanās kandidātu, tāpēc varbūt tas ir slikti. Ikviens, kas slīd, sāpēs viņu izredzes uzņemšanu projektā, tāpēc varbūt tas tiešām ir labs. Labas komandas būs jāuztraucas par to, ko viņi zaudēs, savukārt sliktas komandas brīnīsies, vai tie var nopelnīt dažus darījumus tirdzniecības termiņā.

Ja jūs runājat ar hokeja fanu jebkurā brīdī nākamo astoņu mēnešu laikā , vienkārši klausies klusi dažās minūtēs un pēc tam uzdodiet jautājumu “Jā, bet kā tas notiek, lai ietekmētu izplešanās drabuzi?” un skatīties krāsu aizplūšanu no sejas. Hei, tas ir Lasvegass. Jūs zināt, ka kāds gatavojas pieņemt briesmīgu lēmumu, kas gadiem ilgi būs nožēlojams.