Bishop? BiSHOCK! Star Tampa sēdēja uz viņa šaujlauks mērķi organiskā stikla

Nav svarīgi, cik daudz lodes jūs nozvejas, cilvēki vienmēr atcerieties, jums nav nozvejas! No retorikas aprakstot apgrūtinoša likteni Vārtsargu nedaudz patiesības, Tampa Bay vārtsargs Bens Bišops varētu pateikt. Sešu pēdu gigants nakts spēlē pret Detroitas (uzvaras 6: 4) pārspēja Gunner patiesi svētku – rūdīts stikls

Lightning divas minūtes pirms beigām turēti mājās Amelie Arena divu mērķis svina jums soli aiz sarkanās līnijas, kas stiepjas viņa aizstāvis Red Wings. Danny Dekeyser spēcīgs pumelicí viltu plexiglass ripa pēc trešā uzbrukuma.Par mērķi, bet ne diska nedoputoval, locītavu rūdīta stikla viņš vadīja tieši uz mērķa Bena Bishopa.

pārsteigti amerikāņu vārtsargs centās ātri reaģēt mērķi savīti un krita viņa ass, bet ripa pirms vārtu līnijas nevarēja apstāties.Par laimi uz Tampa, apmēram minūti vēlāk aizzīmogots, uzvarēt 6: 4 vārtus tukšajā neto Valteri Filpula

par Red Wings odchytal izrāvās Petr Mrázek un 35 šāvieni atzina piecus mērķus. “Tas ir lielisks vārtsargs, un viņš zina, ka pat šodien šādi spēlētāji ir ļoti labi,” teica Čehijas vārtsargs un jauno numuru viena komanda Henrik Zetterberg

Detroit šķita vadīt 2. 0 un 3: 1, bet otrā pusē no spēles piederēja nepārprotami mājās. Kontaktpersona guva vārtus 2: 3 devās iecirtums MRAZEK, kurš atrodas 34. minūtē lētu šāviena Cedric Paquettea atbrīvots no liela leņķa.Trešajā periodā, tad velk uz leju līnijas pusē zibens Braiens Boils, Tyler Johnson un Alex Killorn.

atbalsts sekmēja uzvaru un Ondržejs Palāts, kurš bija arī trešajā periodā cīnījās ar zviedru aizstāvis Jonathan Ericsson. Piecu minūšu sods par cīņu no spēles notika Čehijas Defender labākie čempionu Andrej Šustr.

“Viena no lielākajām progresēšanu, kas mums ir par laiku es biju komandā, viņi, joprojām ir uz stenda. Pat šodien, mēs bijām mierīgi, neskatoties uz nelabvēlīgo rezultātu un apzināties mūsu spēka. jutām, ka mēs spēlējam labi, tāpēc mēs vienkārši jāturpina un arvien pārpildīti.Es esmu laimīgs, “lebedil preses konferencē pēc spēles pie Tampa Bay treneris Džons Cooper.

Vēl spēle gaida Tampa naktī no sestdienas uz svētdienu, kad mājās uzņemtu Ņūdžersijā.