“Blackburn” FA taurė tęsiasi kaip “Ben Marshall” dvigubos kriauklės Oxford

“Blackburn Rovers” pralaimėjo savo žvaigždžių streikėjo Jordaną Rodą į Midlsbro, bet tai buvo bet kokio potvynio, kurį patyrė “Lancashire” klubas, aukštis tą dieną, kai “Oksfordas” nepavyko pakartoti herojų, kurie uždirbo jiems daugybę pragiedrulių po jų FA taurės Trečiosios raundo pergalė per Swansea miestą.

Fame, energinga Rovers pusė praleido patogius nugalėtojai “Kassam” stadione, kuris niekada neleido jų šeimininkams įsikurti.Tai buvo rezultatas, kuris pasirodė nustebęs daugeliui, kurie laikė “Lyga” dviem šalimis, nepaisant dviejų dalių, atskiriančių šonus. “Manau, kad gana linksma eiti į žaidimą, kuriame kai kurie žmonės galėjo matyti mus kaip mėgstamus”, – sakė jų vadovas Michaelas Appletonas. “Tačiau tai yra ir juokinga, nes lygos vietų skaičius tarp dviejų komandų”.

Jie galėjo būti labiausiai pastebimos trečiojo etapo šoko tiekėjai, sumušę Swansea, tačiau naujausias Oksfordo taurės nuotykis bus neveikti ilgai atmintyje.Šio išėjimo metu nebuvo jokios gėdos, tačiau “Appleton” pusė nesugebėjo išlaikyti teisingumo rungtynėse, kurios baigėsi varžybomis per intervalą.

“Per pirmąsias 25 minučių mes grojo kaip penkios a- pusės komanda “, – sakė jis. “Mes nesumažėme teisės žaisti, o mes buvome tik šiek tiek naivu”.

Su savo komandą sudrebėjo pralaimėjusi lygos forma, tai galėjo būti baisi po pietų “Rovers” valdytojui , Paul Lambert. Škotas padarė šešis pakeitimus, vienas iš jų buvo priverstas išvykti iš komandos “Hotel of Rhodes” baigti mediciną “Boro” ir užbaigti sandorį, apie kurį pranešta, kad jis kainuoja 13 mln. Svarų. Penktadienį pasirašė “Charlton Athletic”, jo pakeitimas Tony Watt greitai pasuko į dideles metaforines batus savo pirmtakui.

Oksfordui prasidėjo gana blogai ir greitai nuėjo.Johnny Mullins pasisekė likti lauke po Simeono Jacksono nusileidimo tik po penkių minučių, tačiau, nepaisant to, kad Rovers žaidė ramus žaidėjus, reikalaujančius raudonos kortelės, teisėjas Andy Daviesas laikė pakankamai geltonu. Iš to sekančio laisvojo smūgio Benas Marshalas smarkiai ištiko.

Praėjusio smūgio metu Jacksonas vėliau buvo įstrigęs Joe Skarz, kai jis išėjo į baudos aikštelę siekdamas pergalės nuo Watto. Davisas nurodė vietoje, o Benas Marshallas greitai iškėlė kamuolį į kampą.

Tai buvo pirmasis iš dviejų tikslų per pusę, kuriame dominavo “Blackburn”, o antrasis atėjo prieš pat pertrauką, kai Watt išleido namus iš 25 metrų.Jo žemas, tolimojo nuotolio variklis praėjo pro ištemptus Sam Slocombe pirštus iš lauko už baudos aikštelės ribų.

“Watt” tikslas buvo pagrindinis žaidimas, kuriame Blackburn gynyba buvo puiki ir leido Kemar Roofe nė vienai laisvei jam suteikė “Swansea”, o jis sulaužė atskirą figūrą.”Oksfordas” pasiūlė šiek tiek žengti į priekį, bet galėjo žengti į priekį, kai “Liam Sercombe” gerai įveikiamos įstrižinės pastangos privertė gerą taupymą iš “Jackson Steele” “Blackburn” tikslo.

“Blackburn” dominavimas tęsėsi visoje ir jie turėjo išplėsti savo du tikslus “Elliott Bennett” nesavanaudiškai, o galbūt ir kvailai atrodo, nusprendė nugalėti Wat kamuoliuką, eidamas į šlovę, atrodė lengviau. “

Maršalas buvo paliktas žaidimą už Oxfordo ir pasiūlė 76-ą minutę miniatiūrinį išėjimą iš tų, kurie siekia nugalėti eismą su nuostabiu smūgiu, kuris tęsiasi į apatinį kairįjį kampą.

Visų jų huffing ir puffing Oksforde negalėjo trukdyti “Blackburn” gynybai, kuri per pastarąsias savaites nebuvo žinoma, kad čia būtų ryžtingai ištvermingas.