Bobrovsky ieguva savu partneri divām paaudzēm jaunākiem, bet ne slikti

“Mr Bobrovský nepatīk šādi progresīvi treneri ar angļu un mūsdienu inovāciju pārsvaru. Arī es neesmu gluži atbalstītājs, ”smaida Pruša.

Tas ir skaidrs signāls, ka pēc vairāku gadu pakāpeniskas samazināšanās svaigs vējš virzījās uz Žabinu. Viņš uzspridzināja veco vārdu, ievedot jaunu skābekli.

Kadrs un sols. “Sadarbība ar Viktoru, visticamāk, būs laba, jo, kad jaunās meitenes vēl redzēja divus vecus puišus, tas viņiem nekas nebija,” saka Bobrovskis, ilgstošs Milānas Veverkas palīgs, kurš atpūšas. „Mēs vadīsim komandu pāros.Līdz šim mēs nenoteiksim, kurš būs galvenais treneris, lai gan Viktoram pakāpeniski jākļūst par galveno treneri, ”sacīja Bobrovský. Tagad viņš būs 41 gadus vecs, vecākais treneris, kurš ieguvis ārkārtas reputāciju par panākumiem un personību. ”Ja es būtu nervozs, es to nevarētu darīt. Ir cieņa pret personu, kas ir darījusi kaut ko bāzē, bet tagad mēs esam tajā pašā laivā. “Mēs neceļojamies uz sola, vai es esmu muļķīgs un baidās kaut ko pateikt,” norāda jaunais treneris. “Mr Bobrovsky mudina mani runāt, jo viņš nevēlas runāt.”Viņš vēlas sniegt man padomu un dalīties pieredzē ar mani, ”saka Pruša. Viņš vēlas veidot savu nākotni savam jaunajam pēcnācējam, kas ir galvenais partnera Handicap motīvs.Jaunieši un pieaugušo komanda ir līdzīgi Siāmas dvīņiem, viens bez otra, ”saka Handicap priekšsēdētājs un jaunais kluba Tomáš Nerad līdzīpašnieks. “Pirms tērēt naudu ārvalstu spēlētāju algām, labāk ir ieguldīt bērnus un gaidīt, kamēr viņi aug.” “> Atpakaļ uz Euroliga, vēlas, lai Bobrovsky

Cik ilgi Brnas cerības augs augstākā kvalitātē? To tagad ir grūti novērtēt. Tomēr Bobrovskis neslēpj, ka viņš drīz atgriezīsies pie Eirolīgas. “Es noteikti gribētu būt tur, lai gan ne kā treneris,” viņš teica. „Bet ir jābūt Čehijas spēlētāju pārsvaram.Septiņu svešinieku pirkšana nav mānīšana, ja tā ir nauda. ”

Tomēr Eiropas konkursi ir nākotnes vīzija. Tagad ir jārunā par Čehijas līgu, kur pagājušajā gadā komanda joprojām bija Žabiny vārdā, līdz devītajai vietai.

Jauni pastiprinājumi – visi jauni un bezceļš – viņu uzspiež. Kateřina Sedláková, Beata Adamcová, Pavla Švrdlíková un Jana Hausknechtová nāk no Valosunas Brno. Turklāt handikaps joprojām meklē pivot, gluži pretēji, tas neattiecas uz ceturtdaļas leģendas Hana Horaková spēļu palīdzību. (Vairāk par klubu jaunumiem šeit)

“Mans mērķis ir, lai komanda strādātu. Mums nav indivīdu, uz kuriem paļauties. Tas būs tāds, ka mums ir jāapmāca grūti un nostāvieties pa vienam.Ja mēs to saglabāsim, es domāju, ka rezultāti būs paši, ”teica Pruša. Augstākā konkurence tiks spēlēta Brno uz Morenda, nevis Tišnov. Zemākajā konkursā būs SKB Handicap Tišnov un SŠMH Brno.