Brno krita Příbramā un uzvar ar aizstājējiem. Kotāls: mums nav Eiropas

ieskrēja telpā priekšā mazu laima, gaidīja Zeman ir precīzi krustu un baneru karājās mācību grāmatas. Tad mājās uzbrucējs Pavel Fořt varēja tikai svinēt. Viņa mērķis 86 minūtes 3:. 2. Lēmums Sestdienas cīņa starp Pribram un Zbrojovka Brno

“Mēs zinām, ka viņi bīstami Zeman ir labas centrus. Tomēr mēs neredzam viņa izlaidumus, “Brno treneris Václav Kotal pauda nožēlu par zaudēto spēli. “Situācija, kas ir pirms šī mērķa, ir jāpārtrauc. Zeman bija ērti centrā, kaut arī mēs gatavi to ”

Pribram Sestdienas triumfs nāca novembrī munīciju uzvarēt 0. 1 un nostiprinot savu piekto vietu tabulā, jo labāk amats tas ir tikai sliktāk rezultāts.Tomēr, ja trešdien finālā iekšzemes kausa uzvar Jablonec kauss Eiropā būs arī piektā pakāpienu, kas šobrīd aizņem Centrālbohēmija.

“Viņiem izdevās izkļūt no nelaimes. Tie ir spēlētāji, piemēram Zápotočný, Zeman un Cooper, tas ir tikai kvalitāte, “sacīja Brno aizsargs Jakub Jugas.

” Spēle parādīja, ka starp mums un zvanu atkal nav daudz atšķirību. Bet mums nav Eiropas, “teica Václav Kotal. Viņš liek kārtās pēdējā iespēja aizvietotājus vai daudzsološus jaunos spēlētājus, kuri varētu nākotnē varētu cīnīties par pamata paketi.Pret Pribram spēlē saņēma arī Milan Lutonský Fabian Slančík un Petr Buchta.

“Mums ir plašāks cadre un domāt par nākotni, tas ir jēga,” teica vadītājs Brno soliem, saskaņā ar kuru tā ir, bet vērtējumu drīz. “Mēs joprojām gaida pēdējā sezonā spēli pret Jablonec. Mēs panāktu vienošanos, kas pēc tam var sēsties kopā. ”

sērkociņu, kas Zbrojovka spēlēt sestdien mājas kūdra, pilsoņi Brno var balstīties uz pagājušā gada panākumus. Tad pēdējā aplī, kad arī “nav liels galā”, pārspēja Severočechy 1: 0th “Tagad mēs vēlētos atkārtot atkal un sita Jablonec” lika Kotal.

“Mēs arī zaudējām trīs punktus spēlē pret bohēmiešiem. Mēs vēlamies tos atgriezties. Mēs arī vēlētos atvadīties no faniem ar prieku.Mēs darīsim visu iespējamo, lai to, “saka treneris.

Tas, ko ziņojumā ierodas Baumit nedēļas nogalē Brno, būs daļēji atkarīgs no tā, un no trešdienas kausa Final FARC. “Mēs uzskatām, ka tie būs mazliet kvestu. No otras puses, Jablonec ir liels vārds. Labi spēlētāji ir uz stenda neatkarīgi no tā, kas viņi ir, “domāja Jugas. Sezonas beigās viņš un viņa komandas biedri arī spēlē savu nākotni. Brnos vairāki futbolisti pabeidz līgumus.

“Tāpēc visi arī spēlē viņu vārdu un viņu nākotnes darbu. Mēs noteikti neveicam sezonu. Personīgi, es eju tāpat kā laikā, kad mēs bijām zem spiediena, un draudēja mūs nolaisties, “teica kapteinis Pāvels Zavadil.

Coach Kotal bija sākuši veikt plānus nākamajā sezonā.Komanda vēlas pārvietoties galda augšējos stāvos. “Mums ir daudz jaunu spēlētāju, daži no tiem atgriezīsies no hostinga. Un no klubu vadības es apsolu, ka mēs stiprināsimies. Es vēl neesmu pārliecināts, “teica Kotāls.