Brno trešais šausmas: 0: 6. Tad tas bija tikai gods, tas izklausās no Comet

Sparta ir pievienojusies Kometai ar uzvaru brīvdabas spēlēs pirms 11 dienām Brno un bija pazīstama jau kopš pirmās mest. 21. kārtas finišā tā skaidri dominēja un pirmajā daļā pievienoja mērķus sacīkstēs, līdz rokasbumbas tempam.

“Mēs sākām teicami. Mums bija labs solis, mūsu izredzes, mēs pagriezāmies, ”sacīja pieredzējis Spartas uzbrucējs Jaroslavs Hlinka. “Pēc pirmās trešdaļas tas bija praktiski pēc spēles,” viņš piebilda.

“Mēs to izdarījām ļoti. Mēs ne tikai devām sešus mērķus, bet spēle bija mūsu pašu. Mums bija liels solis, mēs spēlējām savus pretiniekus, ”sacīja Zdeněk Moták, trenera asistents.

Viņa komanda beidzot sasniedza labi izveidotu dueli, lai uzvarētu 9: 3.Kamēr Spartas kabīne dauzījās ritmi uzvarētāju mūziku, pie Brno bija apdullinātas klusums

“Lai pirmajā trešdaļā zaudēja ar 0: 6, ka mums nav kļuvuši”. Domājošiem uzbrucējs Martin Dočekal, autors otros vārtus viesiem.

Pēc ceturtā Tref Praguers treneris Aloizs Hadamczik komētas mēģina pamosties laikā relaksējoša un pārmaiņus vārtsargiem. Ne Marek Čiliak, kurš nomainīja Martin stomīties tomēr netraucēja pieplūdums mērķus.

Sparta bija visur, cīņas tolaik atgādināja dueli profesionāļus un amatierus. “Kopā kritiens.Pārējās divas trešdaļas mēs cīnījāmies par mūsu godu, ”teica Brno asistents Karels Berans. “Desmit” mājas fani neatstāja. Tomēr komandai ir jāstrādā kopā ar treneru personālu, lai nodrošinātu, ka neaizsargājošais mezglu skaits aizstāvēšanā netiks atkārtots nākamajās spēlēs.

“Emocijas, ar kurām mēs saskaramies, grūti novērtēt tieši pēc spēles. Tas bija lejupslīde, bija vairākas kļūdas, mūsu pretinieks mūs spēlēja, »teica Berans. “Varbūt tur bija pārmērīga ticība, bezbailība, laba pretinieka kustība…Kad mēs iziet no tā, mēs kaut ko par to sacīsim un kaut kā mēs to novērtēsim,” viņš piebilda.

“Kādas bija kļūdas?Es vispār nezinu, ”viņš plecās. “Pirmā kļūda bija tāda, ka viņi bija ceļā uz vārtiem pirmajā minūtē. Tad mēs visi nokritām un devāmies ceļā uz mērķi. Tas ir patiešām briesmīgi, to nevar spēlēt…Es par to neko vairāk nevaru pateikt. ”Neskatoties uz Prāgas sabrukumu, Brno joprojām atrodas pirmajos sešos diapazonos, no kuriem tiešie izspēles vada. “Mums tas ir mūsu rīcībā, bet tas tā nav,” sacīja Dočekals. “Mēs nevaram vienkārši zaudēt tādas spēles.”