Brno volejbola spēlētāju plāns: no vāka zem Špilberka līdz medaļai

Brno volejbola spēlētāji brīvajā laikā pirms fināla duļu sākuma pavadīja pretpilota vāku zem Špilberka. “Bet mūsu kultūras referents Martin Klapal stāsta jums,” joko Brno kapteini Michal Hrazdira. “Mēs pārbaudījām mūsu uniformas, un puiši no Krievijas bija entuziasmi. Viņi atraduši vecos krievu laikrakstus un uzrakstus savā valodā, ”saka Klapala bloķētājs.

Atklāšanas notikums vienā no Brno dominantiem var kalpot kā sporta metafora. Dienvidmorāvieši dodas uz augšu. Pēc deviņiem gadiem viņi devās ceļā uz pusfināliem.Jo ceturtdaļfinālā, nes 4: 0 pie Venēcijas spēlēs šodien viņi spēlē virkni finālu Čehijas Budejovice.

extraleague medaļas, kas ir gaida 22 gadiem, šūpošanos no tiem. “Mēs esam sasnieguši savu pirmo mērķi,” saka kluba vadītājs Martin Gerza. “Turklāt tradicionālie sporta mēs palikām tikai pārstāvji no Brno”.

pusfināls sērija sākas 18.00 un spēcīga Jihostroj viņas mīļāko šogad dominē regulāro sezonu. “Mēs esam nonākuši pozīcijā, kur mēs varam, un viņiem ir jābūt,” saka kontrabandists Hrazdira. “Mēs, ka psiholoģiski tas taču nav labi zināt.”

“Kad mēs spēlējam precīzi, ātri un agresīvi, mēs varam nonākt zem spiediena – un līdz ar to ir problēmas,” piekrīt treneris Volejbols Brno Ondrej Marek. “Bet atkal, spēlējot kopā vairākus gadus, ir sehranější,” saka Zdeněk Haník Brno ierakstītājs. “Bet mums ir plašāka sols,” OPAC Klapal.

Pēc dvojduelu South Bohemia pusfināls cīņu galvām uz Brno.Volejbola amatpersonas spēlēja ar ideju pārcelt vīriešus uz Ronda (tagad DRFG Arena). Aiz vārtiem aizbērdzis buras, bet ledus vietā zālē parādīsies volejbola laukums, un Brňany varētu uzvarēt četrus tūkstošus fanu, kas arī palīdzētu hokeja komētai skatītājiem.

Bet plāni nebija tikai sarežģīti organizācija. Sezonas vissvarīgākajā fāzē Brněnians būtu jāpielāgo arī jaunajai mājas videi.Tāpēc pirmdien un otrdien, volejbola spēlētāji derēs uz vētrainu skatuves Kounicova ielā. “Citviet skatītāji sēž un dzer alu, bet Brno ir ļoti skaļš,” saka Sergejs Andrjanovs, viens no četrām komandas ārzemniekiem.