Broken skriemeli, asinis atsaukšana. Kas par Tour notika aptuvenu kritumu?

dzeltens krekls turētājs Fabians Kančellāra salauza divus skriemeļus mugurkaula jostas daļā, cits braucējs Viljams Bonnet ceļoja ar aizsargājošu apkakli kakla uz slimnīcu, un tūlīt sāka gatavoties operācijas skriemeļu kakla mugurkaulā. Daudz nepatīkamas sekas ir bargas kritums, kur vakar Tour de France “sapinušies” četrdesmit vīriešiem.Vismaz seši no tiem atkāpās, ieskaitot Cancellara.

“Es vienkārši atstāja slimnīcu ar ļoti neapmierinošu galu TDF2015 ir saistīts sadalīti skriemeļi uz muguras, jo man bija pavasarī,” tweeted Fabians Kančellāra. Tas bija sagaidāms, ka tiks izteikts, jo velosipēds pēc kritiena likās ļoti sakrata un pavasarī bija sadalīti skriemeli pēc kuriem vienā no tradicionālajiem klasiku.

Spriedums? Skriemeļiem ir sadalīti, kā labi, bet tas ir atšķirīgs šoreiz. Medicīnas runas tiek saukta L3 un L4.

“Tā varētu veikt man daudz, pirms es biju ievainots pēc pavasara atpakaļ formas un atguvās. Dzelteno krekls bija liels iedrošinājums man un komandai, es ar nepacietību gaidu stadijā kauliņus otrdien.Tagad mums nav citas izvēles, bet, lai saglabātu pozitīvu pārējā sezonā. Tas ir sports. Dažreiz tu uzvari, dažreiz jūs zaudējat atkal, “Soukal no sevis Cancellara vēlāk preses konferencē.

Vēl pieci braucēji tikmēr jau paziņojusi savus centienus izbeigt Tour. William Bonnet ceļoja ar sasmalcināti lūzumu otrā kakla skriemeļa uz slimnīcu mugurkaula operācijas, lai novērstu risku, ka nopietnas sekas.

Par zemes un pavēlēja brīdī trešais cilvēks pagaidu klasifikācijas Toms DUMOULIN.Saskaņā ar dažiem ziņojumiem, viņš atteicās no rases, citi avoti deva savu turpināšanu šajā starta jomā.

No sporta viedokļa Cancellara skārusi vissmagāk, jo attiecībā uz veselību, bet veica nopietnus savainojumus Bonnet. Atšķirībā no pirmajiem rezultātiem, no kuriem iedarbiniet signalizācijas kaut kritisks bija vēlāk vakarā steidzās uz slimnīcu ar lūzumu otrā kakla skriemeļa.

“Tas prasa ātru operācija, lai stabilizētu viņa kaklu. Ārsts apliecināja mums, ka lūzums pati par sevi nav dzīvībai bīstama, bet tas ir nepieciešams, lai izvairītos no riska, “viņš teica komandas izlaišanas.

Tas bija Bonnet kas izraisījusi negadījumu. Viegli pārsteidza velosipēdu un devās uz priekšu uz asfalta.Cancellara, kurš mēģināja izvairīties no viņu, lidoja pāri stūrei un beidzās grāvī. Posms zaudēja 11:43 minūtes.

Spriedums posms sacensību direktors pārtraukta, jo visi medicīniskie transportlīdzekļi bija pie skatuves, un neviens cits nebūtu pieejama, ja kaut kas cits ir noticis, izraisīja pretrunas.Nodarbinātie visas četras ātrās palīdzības automašīnas un divi medicīnas automašīnas.

Patrick Lefevre Team Etixx-Quick Step sauc vadība Tour de France kā “bīstama”, un ironiski jautāja, vai viņš tagad vienmēr pārstās peloton kamēr kāds krīt .

“Es, gluži pretēji, es domāju, ka viņš darīja pareizi,” viņš neitralizēja Dave Brailsford, galvenais no Sky komandas, it kā nav svarīgi, ka viņa braucējs bija dzeltens krekls.

čehi Lai izvairītos no masveida avāriju, bet ne mazāk negadījumu. Dažus kilometrus pirms finiša aizgāja ceļu no labās Hander romiešu Kreuziger un hit viņa ceļa.Bet tas ir labi.

Kas nācās izstāties no Tour de France

Fabians Kančellāra (Trek Factory Racing)
Tom Dumoulin (Giant-Alpecin)
Simon Gerrans (Orica-GreenEDGE)
William Bonnet (FDJ)
Dmitrij Kozončuk (Katyusha)
Daryl Impey (Orica-GreenEDGE)
? Laurens desmit Dam (LottoNL-Jumbo) ( vēlas izmēģināt rīt sāktu )