Buvęs Meksikos treneris Miguel Herrera tiriamas dėl politinių tweets

Meksikoje vyksta tyrimas 47 metų amžiaus Herrera, kuris atsiprašė už tai, ką jis pavadino “skausmingu incidentu, kurį turėjausi su komentatoriumi” po Meksikos aukso taurės pergalės per Jamaiką dėl galimų rinkimų įstatymų pažeidimų politiškai orientuotos tweets. Jis paskelbė tweets birželio 7 d., Vidurio rinkimų dieną.

Federalinė prokuratūra rinkimų nusikaltimams sakė penktadienį, kad ji tiria, ar Herrera pažeidė įstatymus, draudžiančius kampanijos veiklą rinkimų dieną ir keletą dienų anksčiau . Tarnyba sakė, kad nori suabejoti Herrera, tačiau iki šiol negalėjo jo rasti savo namuose.

Meksikos federacija ištiko baisią Herrerą po incidento, įvykusio pirmadienio vakarą oro uoste .”Azteca TV” Christian Martinoli sakė, kad pateko į nacionalinę rinktinę, kai jis praeityje pasiekė saugumą oro uoste. Jis sakė, kad Herrera permušė jį ant kaklo, tada užginčijo jį kovoti lauke.

Federacijos vadovas Decio de Maria teigė, kad incidentas neatitiko “sąžiningos ir pagarbios konkurencijos dvasios” organizacijos palaiko. Jis sakė: “Aš nusprendžiau priimti Migelą Herrerą iš nacionalinės komandos. Tai nėra paprastas sprendimas, bet tai teisinga. “Meksikos futbolo treneris tiria rinkimų tweets Skaityti daugiau

Rinkimų dieną Herrera tweeted:” Nepamirškite balsuoti, eikime su Žalieji “ir” Žalieji tenkina (pažadai) “- akivaizdžios nuorodos į mažą Meksikos žaliųjų partiją. Miguel Herrera (@MiguelHerreraDT) Apoyemos a la selección.No dejen de votar, vamoscon los verdesJune 7, 2015

Rinkimų įstatymai sako, kad kampanijos turėtų sustabdyti prieš pat rinkimus, kad rinkėjai galėtų galvoti.

Naujausi komentarai “Fox Sports” Herrera sakė, kad jis nebuvo sumokėtas, kad išsiųstų tweets, sakydamas, kad jis tai padarė “neįtikėtinai”. Tačiau jis pripažino, kad tai buvo “mano kvailumo aktas”, kad jie juos išsiųs.

“Martinoli” jau keletą kartų ginčijo su “Herrera” per nacionalinės komandos “sub-par displays”, ir, kaip ir daugelis gerbėjų, kritikavo “Meksikos” komandą nuviliančius rezultatus aukso taurėje. Sekmadienį “El Tri” perėmė Jamaiką 3-1, norėdamas pakelti septintąjį aukso taurę, tačiau jiems reikėjo prieštaringų bausmių prieš Kosta Riką ir Panamą, kad pasiektų finalą.