Cavendish pacients. Kā ar krītošu un salauztu ribu palīdzību iegūst Merckx leģendu

Tas bija 284 kilometrus, desmit no tiem palika. Sākums

rase Milāna-San Remo riteņbraucēji tuvojās gala kāpt no dienas Poggio, seko nolaišanās galamērķi San Remo.

Tikai sekunde, un viss bija atšķirīgs.

Vienā no apkārtceļiem, velosipēdisti, jo satiksmes sala sadalīta divās daļās, kad pēkšņi starp parādījās Cavendish.

“Es zināju, ka es gribētu iet uz valsti, uz otru, pirms tas tiešām notika. Es gataviem uz to, un varbūt tāpēc, ka mani traumas nav nopietni, “apraksta. Sākums

grūti ietekme dzeltenā šķēršļiem izmeta pie velosipēdu.Gaisā britu braucējs veica kūlenis uz priekšu un izkrauti grūti uz muguras.

“Brutal, traks, neticami,” viņš rakstīja par viņa krišanas, ārzemju prese.

“Cav ir labi, nav nav nopietnas traumas, un pat ilgāk ar mums atkal pajokoja, “apliecināja pēc sacensībām par čivināt komandas ārsts Jarrad Van Zuydam.

viņš kļūdījās.

Brit kritumu lauza piektās ribas, tad tas sabojāja ligas potītē.Viņa Annus horribilis, briesmīgs gadā un turpina

. Kad auto bremzes pati

” Menas “, kā Cavendish iesaukts tas bija trešais smags kritums šogad.

rase bilance ir burtiski slikts, un, lai gan sezona sākās labi, kad Dubaija Tour uzvarēt februārī stadijā un Omāna pabeigts otrais.

Bet tad viss sabruka.

uz skatuves sacensības Abū Dabī pārņemts nekā kilometra kad neitralizētas zona novēla uz zemes.

Iemesls? Patiesi dīvains!

“Es neredzēju, kā tas notika, bet es dzirdēju, ka vietējie automašīnas ir automātiskās bremzēšanas sistēmu. Kad velosipēdisti uz auto pārāk tuvu, automašīna nobremzēs, “aprakstīja Marks Renshaw, Cavendish komandas biedrs.

Viņam bija taisnība.Neitralizētajā zonā pēkšņi velosipēdists pārtrauca sacīkšu automašīnas vadītāju. Brits bija starp tiem, kas nav dobrzdit.

“Automašīna apstājās pati. Vakarā sistēma atslēgt visas automašīnas nevar riskēt, ka tas notiek atkal, “viņš pārkaisa tad pelniem sacensību direktors Stefano Allocchio.

Cavendish tad krita uz tā paša pleca, kas izcēlās pagājušā gada Tour arī ceļojumā 2014. gadā. Turklāt viņš izraisīja nelielu smadzeņu satricinājumu. Sacensības beidzās viņam vēl pirms oficiālās sākuma.

Tas mazliet déjà vu Britu riteņbraucējs pavadīja trīs nedēļas vēlāk Tirreno-Adrijas jūrā. Atklāšanas komandas laikā viņš nokrita 55 km pēc tam, kad aizmugurējais ritenis nokļuva caurumā uz ceļa.Ar asiņainu seju un saplēstos jakām proti, lai pabeigtu, bet ārpus laika ierobežojuma.

slimnīcā pēc tam, kad uzzinājis, ka viņš ir pārkāpis septīto ribas labajā pusē. Mājas

“Kad vai tas beigsies? “viņš jautāja savā Instagram. “Laime Tagad nav manā pusē, tas ir kaitinoši, ka es atkal samazinājās,” viņš žēlojās

Tā joprojām nezināja, kas notiks pie Milānas-Sanremo

Par Merckxovým ierakstu

Cavendish kamēr problēmas sākās vēl pirms pagājušā gada Tour, kad viņš cīnījās ar mononukleozi un nezināja, vai viņš parādīsies Francijā.

< p> Stihl tā, bet ceturtajā posmā pēc bēdīgi slavenā kontakts ar Peter Sagan lauza lāpstu un Tour bija beigusies viņam drīz.

Sakarā ar sekojošu izslēgšanas Sagan aizgāja vēstules un e-pastus dusmīgs fani. “Ikvienam ir tiesības uz viņu viedokli, bet es neesmu pelnījis vulgārus komentārus un draudus.Ne arī mana ģimene. Atstāsim to profesionāļu spriest un lemt visu, “atgriezās incidenta britu braucējs.

Viņš vēl ir ļoti žēl, ka ceļojums varētu turpināt. Merka prātā viņam joprojām ir rekords turnīru uzvaru skaitam, kam trūkst četru triumfu. Tātad, slavenā spurter ir!

Par viņu agrāk tika runāts par daudzām lietām. Ka tu nevāci salvetes šuvēs, tas ir nedaudz dusmīgs un nedaudz kairinošs. Tas bez viņa spurterského vilcienu uzvarējis Tour mazāk nekā viena trešdaļa posmus.

“Puse peloton ienīst mani,” viņa smejas.

Viņa pirmā uzvara Francijā svinēja pirms desmit gadiem, gada vēlāk izdevās uzvarēt pat sešus posmus. Francijas vēstule L’Equipe rakstīja par viņu: “Viņš ir labākais vēstures spurs.” Bet tur bija lejupslīde.2014. gadā, nav uzvarēt posmu tikai vienu gadu vēlāk. Eksperti teica, par viņu, ka ir pagātne viņa prime. Ka Francija nav nekas liels. Bet viņš ieradās 2016. gada Tour un uzvarēja četros posmos…

“Tas ir smieklīgi, ka tad, kad Tour zaudē divus spurts, man būtu pensijā, kamēr kāds cits uzvar skatuve, tagad viņš mainot karjeru, “viņš brīnījās

Neviens cits no strauji vīriešiem pašreizējā peloton viņa skaita uzvaru Tour pat tuvu -. Marcel Kittel ir 16 uzvaras mazāk

Tieši tāpēc Cavendish. labākie sprinteri viņa paaudzes, un viens no labākajiem jebkad.

Tagad viņš ir trīsdesmit divi, plāno beigt karjeru 2020. pēc Olimpiskajām spēlēm Tokijā.Viņam joprojām ir pietiekami daudz laika, lai Merckx vārdu dzēstu no vismaz viena vēsturiskā galda.

“Viņa ieraksts noteikti piesaista mani. Kad es sāku savu karjeru, es pat nevajadzētu sapņot par to, ka kādreiz mani pieminēja par Eddy Merckx. Un pat šodien es nevaru sēdēt šeit un salīdzināt to ar viņu. Bet tagad es darīšu visu, kas manos spēkos, lai atgriezties pēc iespējas ātrāk, “viņš saka tagad, pēc kritiena Milāna-Sanremo.

Atgriešanās ir plānota maija sacensību apkārt Kalifornijā. “Tas ir tikai sešas nedēļas, tāpēc vajadzētu būt foršām. Es nezinu, kur es būšu, bet man vajadzētu būt labi.Un, ja es nokavēju iespēja atgriezties uz Kaliforniju, man būtu labi ar Tour, “viņš uzskata.

Vai viņš to dara?