Čehu Sikula elites formējumā? Hemskis var būt vasaras paraksts, saka eksperts

Nometnes Canadiens sāka gadus veco uzbrucēju pirmajā uzbrukumā līdzās šāvēja Max Paciorettyho puika Džonatans Drouin.

Šis ir pirmais novērošana, daudzas lietas mainīsies treniņnometni laikā, bet tas var tikt novērtēts kā daudzsološu izmaiņas spēlētājiem, kuri parakstījuši vasarā par zemu koeficienti NHL līgumu par miljonu dolāru gadā.

treneris Klods Julien uzskata pieredzējušais uzbrucējs atbilstu divām aizskarošu ieročiem Canadiens.

“Ales izskatās ļoti labi. Tas var būt liels pārsteigums mums. Es uzskatu, ka šogad mums palīdzēs daudz, “cer longtime treneris Bostonas Bruins.

Tie ir ļoti iepriecinoši vārdi par ilggadēju uzbrucēja Edmonton.

Tas bija tur, ka Hemsky bija pēdējā uzbrukuma brīvība.Krāšņs ietvars, ģēnijs nepilnības, bet arī kritums uzbrukuma zonā un slikta spēle pie pagalma. Tāpēc Čehijas NHL uzbrucējs tika mocīts gadiem ilgi. Šie laiki ir sen pagājuši. Savukārt uzbrucējs uzbruka traumām, iespējams, diez vai pasaules labākajā līga dažreiz izraisa vairāk nekā 50 punktus, tomēr…

“Hemskis var būt labākais vasaras paraksts cenu un veiktspējas ziņā,” sacīja TSN analītiķis Mike Džonsons.

Drouinas pusei ar Pacioretty Hemski varētu atcerēties bijušo bagātāko sezonu pēc bijušā NHL uzbrucēja. Tas būs pietiekami ātrs. Slidojot, viņš nekad nepieskaidījās, pārejas sajūta varēja saprast gan ar aizskarošajiem spēlētājiem. Turklāt viņš ir vairāk atbildīgs, labāks aizsardzībā.Galvenais nosacījums ir veselība.

“Viņš nekad nezina, ko es zināju, kad es nāca pret viņu. Nelietojiet ripināt lacino, mēģiniet izdomāt kaut ko. Diemžēl ļoti inteliģents spēlētājs neļāva viņam ievainot, “atgādina Drouin, jaunais Canadiens pirmais centrs.

Pēdējais no Hemski pagājušajā sezonā atstāja tikai 15 spēles. Slikta ievainojuma dēļ augšstilbā pats uzbrucējs nezināja, vai viņš kādreiz spēlēs NHL.

“Man bija jautājums, vai tas nav mans galamērķis. Par laimi mums izdevās pabeigt sezonu. Šīs spēles man bija ļoti svarīgas. Es padarīju savu ass. Es strādāju vasarā.Es gribu palīdzēt divi zēni šaušanas mērķus, kā arī atskaņot cieņu, “viņš saka pārliecinoši Hemský pastāstīja sportsnet.ca

Tagad aizskarošu talantu, ka spēlētāji nevar mācīties pieaugušajiem var sniegt negaidītu Handy Čehijas biļeti elitei slavenu klubu sērija.