Čekijos talentas Spacek: Turiu puikų metus ir geriausia komanda

Taigi, kas jam atsitiko? Verčia Michaelas Spacek užsienyje, ar ne? Vienas iš didžiausių pažadų Čekijos ledo ritulio įžeidžiantis tikimasi rentabilumo sezoną. Arba, kad arba …

Extraliga Michaelas Spacek pirmasis šoktelėjo ant vielos krepšys 2014 Jis buvo tik šešiolika metų. Ventiliatoriai ir ekspertai buvo priblokšti jį. Tai vaikinas, galvą laiptais ir pamatyti, kaip žaidimas! Prieš metus jis turėjo eiti į projekto numeris labai greitai, buvo kalbama apie antrojo turo. Galiausiai jis pakėlė ketvirtoje Winnipeg ir įsakė: Atvykite į Ameriką, mes norime jums Makal pagal mūsų priežiūros

Jis pakluso.. Pardubice ją paliko ir nuėjo į Red Deer Kanadoje.Dabar jis bando įtikinti savo talentą Lėktuvai naujokas stovyklą.

suaugusiųjų ledo ritulio jis pasitraukti, jau turėjo jaunesniojo WHL metus. Dabar jis sako, kad jis padarė gerai: “Ji padėjo man, kad aš išėjau tik po ledo ritulio, bet ir man asmeniškai. Tai galite padaryti net virėjas, aš anksčiau nesuteikia aplinka verčia jus padaryti, tapti savarankiška ir brandus. “

Buvo dar vienas dalykas, kurį jis vycepovala sezoną užsienyje. Čekijoje visada jis priklausė obletovaným talentus kaip protingas vaikinai, bet dabar turi aplink kalną.

Pernai prieš svajoja apie NHL projekto, paėmė jį kaip savo bazę.Praėjusį sezoną jis parodė, kad tarp ledo ritulio elito gali būti pasiektas tik labai sunkaus darbo. Staiga jis kalba visai kitaip. Nuolankiai, visiškai ne apie NHL. “Aš ruošiuosi į stovyklą ir ketina grįžti į Red Deer, bet ar yra tikimybė, kad aš norėčiau eiti į ūkį, bet aš neturiu perdėtus tikslus, nebuvau nusivylęs.”

Lėktuvai perkėlė savo ūkio komandą Vinipegas , jei tik ji yra masalas. NHL yra dangoraižio stogas, Spacek sužinojo, kad padaryti ją plakta turi eiti laiptais, o ne Liftas važiuoja palikti: “Jei aš turėjo AHL? Manau, gal taip, aš nebijojau, bet jei klubas mano esant tai reikalinga, ji bus naudinga man dar metus, esantys Red Deer, aš ne visus prieš WHL puikų konkursą.Vinipegas nenori man grįžta į Europą jaunimui aš padariau daug ant ledo ir visų žaidimo situacijose, tai tik pliusas. “

Pamoka suteikia tolimojo susisiekimo ir klubo savininkas Brent Sutter. Kanada vadovavo pasaulio čempionato dvidešimt metų du aukso medalius. Vienas NHL daugiau nei tūkstantis žaidimai. Jis žino, ką reikia padaryti, kad gauti grotuvas ten. “Tai sunku, bet puikus treneris. Džiaugiuosi, kad galiu žaisti tik po jo, bando sužinoti jį labiausiai. Pirmiausia, jis nori turėti tvarką gynybos zonoje, kad pradžioje jis paėmė mane į šalį ir paaiškino man, kaip visa tai reiškia.Stengiuosi daugiau dėmesio dabar sako ji Spacek.

WHL išvyko net susilpninti. Taip, jis, Čekijos vartai puolamiesiems velnio, kuris nueina tik tada, kai jis turi. Pasikeitė kaip asmuo, pasikeitė kaip žaidėjas.

Jis supranta, kad kitą sezoną iš jo lauks labai daug, ne tik WHL, bet taip pat turėtų būti Čekijos viršuje dvidešimt žvaigždė Pasaulio taurės. “Treneris Sutter man pasakė, kad jis norėjo, kad aš būčiau vienas iš geriausių žaidėjų lygoje. Dvidešimt? Buvau Pasaulio taurės dvigubai, jei mane ten vėl ir eiti trečią kartą, aš turėtų parodyti turėjo tam tikrą patirtį.Mes turime žaisti kaip komanda, bet dažniausiai, tai yra pagrindas, “pasakojo užduotys naujų metų.

Jis turi kitą sezoną buvo išskirtinė. Lėktuvai turėti rezervo armijos jaunų užpuolikų, ar tai Patrick Laineho, Kyle Connor, Joel Armia arba Nicolas Petana. Varnėnas turi būti daug pamatyti, kad ši šalis įtraukta, taip pat.