“Chelsea” “Diego Costa” įveikia paskutinį, kad paneigtų “Manchester United”

Tai turėjo būti po pietų “Manchester United” įkvėpė naują gyvenimą į keturias keturias. “Stamfordo tiltas” negali būti toks neįveikiamas kaip ir anksčiau, tačiau pergalė apkaltino lankytojus keturiuose “Leicester City” butelio kakliuko taškuose, siūlančiam Louisą van Galą atsilikti nuo visų susipainiojimų ir abejonių.Jis to nepripažins, tačiau pralaimėjimas komandai, kuri pradėjo kampaniją pagal José Mourinho, draugą, kuris, matyt, dabar nori savo darbą, galėjo suteikti papildomą pasitenkinimą. “Manchester United” plotis suteikia impulsą pagerinti “Chelsea” parodą | Michaelas Coksasas Skaitykite daugiau

Vietoj to, kaip olandas pabučiavo ketvirtą pareigūną tunelio pabaigoje pabaigoje, jis perduodavo savo skundus per savo rungtynių kainas, kai teisėjas troško smogti savo švilpuką ir užspringti “United” kontrtrapas kiekvienos pusės pabaigoje buvo sunku ištrūkti iš pagrindinės defliacijos.

Kaip ryškus, kaip Jungtinės kartais, ypač antrojo etapo pradžioje, kai tikslas galų gale privertė juos į priekį, jie taip pat buvo žalingai netinkami.Nepaisydamas pranašumo, “Diego Costa” suteikta koncesija pritraukė laiko, kai pakaitalas “Memphis Depay” gavo silpną perdavimą kitame žaidimo gale. Panašiai kaip “Newcastle United” praeitą mėnesį, taškai buvo išsibarstę. “Prasidėjus taip pavėluotai, tai jaučiasi kaip nugalėtoja”, – sakė Jesse Lingardas.

Šis žaidimas turėjo būti jų, nes “Chelsea” paskutinį ketvirtį iškvietė atsakymą dėl ekvalaizerio. David de Gea gerai pasielgė atsisakęs Branislavo Ivanovicio, o po to Cesc Fābregasas nukreipė kamuolį į artimiausią postą.Kai “Costa” pakilo, kai pakilo ketvirtojo pareigūno valdyba, atrodė, kad šeimininkų galimybės buvo ir išnyko.

Vietoj to, Depay nerūpestingai perdavė namų šaliai dar vieną galimybę pavasarį upfield, priekį galbūt nenusprendė, ar padaryti kampą ir praleisti laiką, ar nustatyti jo kolegų pavaduotoją Morganą Schneiderliną, galintį matyti tikslą. “Chelsea” grįžo į kamuolį ir per keletą sekundžių “Fábregas” praleido per kūno pakibimą “United” buvimo vietos pakraštyje, kai paniką nustatė.

“John Terry” “Daley Blind” nesusipriešinęs, ką jis turėtų pakelti, tik paslydo, nes jis pavėlavo į priekį, taip išvalydamas kelią, per kurį Fábrgaso pristatymas tinkamai išspaustas.”Cameron Borthwick-Jackson” suvaidino “Costa” ir be abejo paslydo, kad išbandytų ir suimtų, tik už jo sprendimą, kad nufotografuotų kamuolį iš “De Gea” ir griežtai įstrigo.

Costa surinko ir devyniose rungtynėse septinto tikslo paversti septyniomis, o čempionai pratęsė savo nepasiekiamas lenktynes ​​iki 11 rungtynių. Jie taip pat dabar yra 30 taškų, 10 atstumu nuo tradicinio žymeklio, kad būtų išvengta iškritimo. Savo nusivylimą sukėlė De Gea bauda, ​​nepaisant to, kad kolta išliko ir kol kas liko, ir kelia nerimą keliančią galimą rimtą traumą, kurį Kurt Zouma patyrė, kuris bus nuskaitytas pirmadienį.

Tačiau tai buvo “United” kuris jaučiamas pažeistas.Tai buvo vienas iš jų geresnių ekranų, rezultatas išlaikyti pažadą tų laimėjimų virš Derbio apygardos ir Stoko miesto, net ir visa neapibrėžtumo sūkuriai dėl vadovo ilgalaikės ateities klubo.

Thibaut Courtois Nepaisydamas, Michael Carrick, Martial ir puikus Juan Mata tango savo dar kartą išleidžia Borthwick-Jacksoną iš kairės. Jo centrą Rooneyas palietė, kai kamuolys nukrito į Lingardą, 12 metrų aukščio ir 23 metų amžiaus atgal į tikslą.”Chelsea” prieš “Manchester United”: “Premier” lygos – kaip tai nutiko, buvo liesti, suktis ir geras pakilimas į kampą, kuris prasidėjo į viršutinį kampą, kol César Azpilicueta galėjo iškviesti bloką. Skaityti daugiau

“Chelsea” pernelyg dažnai būdavo įsiskolinusios namų teritorijoje, o penktasis pralaimėjimas čia buvo didelis. Savo atakuojančią žaidimą sukūrė derėjimai ir prasideda, protrūkis, prasidedantis pradžioje, kai “Costa” ir “Oskaras” aptiko savo varžovę, ir laukianti bauda apeliacija pirmosios pusės sustojimo metu, kai John Terry smūgis buvo “Blind” kairėje alkūnėje jis išsiplėtė, kad užgrobtų.

“Zouma” nebuvimas sutrikdė jų požiūrį, prancūzas, pakėlęs nugalėti laisvą kamuolį lauko aikštelėje tiktai už jo dešinę koją, griuvėsiai įstrigęs nusileidus.Jis buvo nuimtas ant neštuvų, išgąsdintas ir aiškiai aukos. “Labai blogai, kai nusileidžiate kojomis, labai blogai,” – sakė Guusas Hiddinkas, prieš bumbuodamas pirštą ant medinio stalo. “Palieskite medieną (tai nebus Zouma sezono pabaiga), bet rytoj mes daugiau sužinotume”.

Jie vis dar buvo reorganizuojami, kai Lingard privertė lankytojus į priekį, o paskui Terry sustiprinti ataką, kai žaidimas atsilaiko nuo “Chelsea” pasiekimo.”Costa” apdaila uždirbo jiems tašką, nors tie jau silpni viltys, kad Europą per savo lygos poziciją sugriebia su kiekviena rungtynių lentele.

“Mes nepralaimėjame [nuo to laiko, kai Mourinho išvyko gruodžio mėnesį], bet, jei norite patekti į ketvirtąją vietą, jūs turite laimėti “, pridūrė Hiddinkas. “Mes turėjome per daug nugalėtojų, kad patekome į ketvirtąją vietą. “Tai sunku”.

Tai atrodė kaip nepakankamas, nes “United” yra šeši taškai po ketvirtosios vietos ir vis dar jaučiasi kaip svetimšaliai siekdami Čempionų lygos kvalifikacijos.