“Chelsea”, lai atspēkotu Diego Kostas interesi pēc pozitīvām sarunām ar Antonio Kontu

“Chelsea” ir apņēmies noraidīt interesi par “Diego Costa” no “Atlético” Madrides un Ķīnas Superlīgas klubiem pēc tam, kad Antonio Konte izrādījās sarunās ar Spānijas priekšu, aicinot viņu pārliecināt palikt Stamford Bridge.

46 gadus vecais vēlas, lai romu pussargs Radja Nainggolan savu pirmo parakstīšanu, un “Chelsea” piektdien sarīkoja sākotnējās sarunas ar Serie A kluba sporta direktoru Walter Sabatini. Roma vēlas, lai 35 miljonus eiro beļģiem ar “Chelsea”, cerot maksāt tuvāk 25 miljonus eiro.Conte arī vēlas izpētīt iespēju piesaistīt romiešu centrālo daļu Kostas Manolasu uz Stamford Bridge.

Conte tikko atgriezās mājās pēc četrām dienām Londonā un īsumā tikās ar pirmās komandas komandu pēc treniņa otrdien, pēc ilgstošām sarunām ar vairākiem vecākajiem spēlētājiem atsevišķās sanāksmēs nākamajā dienā.Guus Hiddink brīdina Antonio Kontu par grūto darbu bez Chelsea vecā apsardzes. Lasīt vairāk

Šīs diskusijas notika kluba mācību vietā Cobhamā un Londonas viesnīcas centrā, jo Conte mēģināja novērtēt galveno izpildītāju prāta stāvokli, ko viņš manto pirms sezonas apmācības sākuma jūlijā.Viņa pirmā problēma bija Costa nākotne, jo Brazīlijas uzbrucējs uzbrucējs iepriekš bija skaidri izteicis savu neapmierinātību Anglijas dzīvē un it īpaši rūpīgu pārbaudi, kas tika veikta viņa lauka disciplīnā. Atlantio cerēja gūt labumu no saviem bijušā spēlētāja uztvertajiem atbaidīšanas gadījumiem, un klubi Ķīnā ir izteikuši vairāk nekā divreiz vairāk nekā £ 32 miljonus, ko “Chelsea” maksāja 2014. gadā. nodrošiniet jaunāko elites recruit par Super League.Tomēr hierarhijā nav noskaņojuma dalīties ar spēlētāju, kam ir trīs gadi, lai palaistu viņa līgumā un kurš, neskatoties uz cīņām pret šīs kampaņas pirmo pusi, ir komandas vadošais vārtsargs.

Piedāvājumi būs acīmredzot tiek atgriezies pie pārliecības, ka 27 gadus vecais ir pārliecināts, ka viņam ir nozīmīga loma jaunajā galvenajā trenerā. Conte ir uzsvēris, ka viņš vēlas spēlētājus, kuri ir pilnībā apņēmušies klubu un ka viņš piešķirs sankcijas to pārdevējiem, kuri nav. Tomēr viņš arī skaidri norādīja, ka viņš apbrīno futbola spēles stilu un vēlētos viņu saglabāt.Sprāgnieks izspēlēs sava aizlieguma galīgo spēli, jo viņa komanda uzvarēs Swansea City svētdienā Liberty Stadium.

Šķiet, ka tādi spēlētāji kā Thibaut Courtois, Nemanja Matic un Eden Hazard ir izpildījuši vienu – viens ar Conte, pēdējais lielā mērā apspriež kaitējuma jautājumus, kas tādā veidā nulles viņa ietekmi uz šo terminu, un sarunas arī notika ar John Terry. Itālietis neinformēja 35 gadus veco kapteini – kurš no diviem līdz trīs nedēļām tiks novirzīts ar ačīles sūdzību, kas ir daudz viņa paša neapmierinātības dēļ – vai viņš centīsies viņu saglabāt pēc viņa līgums jūnija beigās.Neraugoties uz to, Terijs varētu uzņemties sanāksmi kā potenciāli pozitīvu zīmi, pat ja viņš, visticamāk, nevarēs atkal demonstrēt līdz sezonas pēdējām nedēļām.

Conte ar savām domām ziņos padomē galīgais lēmums tiek pieņemts par kapteiņa nākotni, un, lai gan viņa uzmanība šobrīd ir stingri nostiprināta uz Azzurri un vasaras Eiropas čempionātu, Chelsea sagaidīs, ka viņš pirms Cobham nākamās sanāksmes atgriezīsies pirms kampaņas beigām.

“Protams, viņš sekos visam šajā klubā,” sacīja Guus Hiddink, kurš otrdien pavadīja laiku kopā ar itāļu mācību spēlē, apspriežot to, ko viņš ir iemācījies no saviem pieciem mēnešiem. “Es viņam teicu, ka, ja viņš gribētu nākt, viņš ir vairāk kā apsveicams.Man patīk pārredzamība.

“Kad jūs nonākat jaunā situācijā, ja kāds vēlas iegūt kādu informāciju, to vienmēr var iegūt. Bet es nevēlos pārāk daudz informācijas, kad es sāku šeit, jo jums vienmēr ir savs spriedums. Katru citu spriedumu ietekmē personiskie uzskati, iespējams, redzami ar krāsainiem brillēm. “

Pagaidu vadītājam ir jāatturas no Courtois, kurš bija apšaubījis savu nākotni klubā intervijā, kas tika veikta starptautiskā pienākums ar Beļģiju, lai spēlētu Swansea, jo trūkst spēļu laika, kuru novēlēja pieredzējis rezerves spēlētājs Asmir Begovic.Spēlētāji, piemēram, Bertrand Traoré, Matt Miazga, Kenedy, Jake Clarke-Salter un Ruben Loftus-Cheek turpinās spēlēt spēļu dienas komandā, ja vairāku vecāko spēlētāju dēļ nav savainojumu.

Conte ir iesniedzis tehniskajam direktoram Michael Emenalo sarakstu ar iespējamajiem parakstīšanām, ko viņš vēlētos, lai klubs turpinātu darboties pirms ierašanās, ar pievienotu priekšu – Edinson Cavani, Gonzalo Higuaín un Romelu Lukaku ir minēti – prioritāte pat ja Costa paliek. Paredzams, ka Juan Cuadrado atgriezīsies no gada garā aizdevuma Juventusā, bet tiek sagaidīts, ka Nainggolan un, visticamāk, divas vecākās puses centri. Saskaņā ar jauno režīmu Emanalo pienākumi nemainīsies.