“Chelsea” pasirodė per stiprus “Notts County” moterų FA taurės finalui

“Chelsea Ladies” žaidėjai valandas iki moterų FA taurės finalo pradžios, kai bandė pamiršti apie proto milžiniškumą ir ignoruoti drugelius, kurie sklinda aplink skrandžius, vargu ar galėjo tikėtis, kad jie turėtų mėgautis tokia be streso popietę.

Neapsigaukite dėl plono “Chelsea” pergalės krašto. Jie buvo pranašesni prieš “Notts County” ponius, ir jiems nebuvo daug “in-mouth” akimirkų, kad jie galėtų išgyventi.

Po tokio daugelio šalia praleistų “Chelsea” ieškos pirmojo didžiojo trofėjus ir kaip jie patinka triumfas, kuris pagaliau paskyrė pastaruosius trejus metus atkaklių pranašumų dėl nuobaudų Birmingemo miesto ponams.Emma Hayes išskyrė savo komandą, turėdamas omenyje, kad per praėjusių metų pusfinalyje pralaimėjimas “Arsenal” sustiprėjo dėl to, kad paskutinės sezono dienos praleido “Liverpool Ladies” moterų pergalės titulą.

Slėgis galėjo trukdyti “Chelsea”. Jie galėjo nuslopinti. Vietoje to Ji So-yun tikslas per pirmąjį pusmetį buvo lemiamas ir apskrities, kurie vis dar siekia savo pirmojo trofėjus po to, kai jie buvo perjungti į Notingemą iš Lincolno prieš 18 mėnesių, neturėjo jokių skundų. Rick Passmoor pusė buvo išpuolių, pasisekė, kad “Chelsea” turėjo tik “Jay’s” įstrižainę, kad pademonstruotų savo dominavimą.

Tai buvo 1-0 smūgis, o “Ji” buvo tinkamas rungtynių nugalėtojas.Praėjusiais metais įstojus į “Chelsea”, Pietų Korėjos čempionas tapo apreiškimu ir išvedė šią pusę į naujas aukštumas, nors jai pavyko pasiekti didžiulę ir kūrybingą nuostabią Eniolą Aluką, kuri nusipelnė savo moteriai rungtynių apdovanojimų po to, kai apšviečia finalą su kvapą gniaužiančiu įgūdžiu. Facebook Twitter Pinterest “Chelsea Ladies” “Ji So-Yun” įvertina vienintelį žaidimo tikslą Moterų FA taurės finale prieš “Notts County” ponius “Wembley” stadione. Nuotrauka: Benas Hoskinsas / “FA” per “Getty Images”. “Chelsea” taip pat pritraukė pirmąjį finalą, kuris turėjo būti surengtas “Wembley”.Jei buvo šiek tiek nusivylęs, kad daugiau bilietų nebuvo parduoti, 30,710 lankytojų skaičius padidino naująjį konkursą ir buvo neabejotina pozityvumo jausmas apie dabartinę pažangą ir optimizmą dėl to, kas bus ateityje moterų žaidimas Tie, kurie čia buvo liudininkai, turėjo istoriją. Tačiau už gerą valią viską laimėjo ir “Chelsea” buvo beviltiška keisti jų suvokimą kaip pusę, kuri gali suklupti netoli finišo linijos.

Apygarda yra ketvirtasis WSL, vieta ir trys taškai už “Chelsea”, o “Passmoor” pastatė sunkų, fizinį pusę, kuri nėra įprotis nieko neduoti pigiai. Tuštumumas nėra County DNR dalis.”Chelsea” turėjo pasipriešinti, kad savo priešininkus įvedė savo saldus praeinamą žaidimą, o jų kapitonas, Katie Chapman, nustatė tonas su patvariu ekranu viduryje. Nesunku suprasti, kodėl “Chapman” dabar turi devynias FA taurės laimėtojo medalius. Ji, kuri balandžio mėnesį laimėjo PFA Moterų metų žaidėjo apdovanojimą, buvo vadinama korėjietišku Messi, ir čia ji dėvėjo Nr. 10 marškinius ir ieško mažų vietos kišenėse pagal devynis vaidmenis.

Tai iš pradžių buvo kova už ją, kai apygardos gynyba buvo gaivinanti.Keturias galas vadovavo jų kapitonas Laura Bassett, kurio širdies smūgio tikslas buvo Anglijos “World Cup” pusfinalio pralaimėjimas Japonijoje buvo šviežiame atmintyje; buvo didžiulis rėmas, kai jos vardas buvo perskaitytas, ir romantiško įtikėjimo žinojo, ką scenarijų autoriai turėjo “Bassett” parduotuvėje.

“Chelsea” neturėjo laiko gerai jaustis. Ledas prasiskverbė per savo venus, nusileidžia apygardos nugarkaulį, o jų tikslas pasiekė 37-ą minutę. “Aluko” išvedė kamuolį iš kairės ir sukėlė kamuolį iš kairės, o ji turėjo progą paslukti į progą pasukti į “Ji”, kuris sujungė Carly Telford ir nušlifavo kamuolį į tuščią tinklą. Nešvarus apdaila, bet brangus.

“Chelsea” jau turėjo būti į priekį.”Aluko” sukėlė riaušes kairėje, kankindamas Sophie Waltoną, ir tai buvo paslaptis, kaip Gemma Davisonas negalėjo paversti nė vieno savo kryžių tame pačiame postūroje, kažkaip vaizduojančią plaukiojančią salierą.

Apygarda švilka jie įtempė, kad būtų “Aluko”. Ji turėjo pirmą žaidimo galimybę, kai ji pralaužė praeinančią “Telfordo” treniruotę, tik tuo atveju, kai kampas buvo pernelyg griežtas, o taip pat grasino nutildyti nuo 18 metrų.

Apygardos viltis atsidūrė ant komplektų ir artimiausių Jie atėjo į “Chelsea” šarvų pritraukimą, kai “Leanne Chrichton” šaulys 61-tą minutę buvo pašalintas iš “Davison” linijos. “Mūsų priekiniai trys neturėjo normalaus žaidimo lygio”, – teigė Pasmuras. “Mes neturėjome to zip ar įspūdžių aukščiausiame trečiajame.Galbūt ši proga susilaukė dviejų ar trijų mūsų žaidėjų. “

Be to, kad” Chelsea “buvo visada kontroliuojamas. Apskrities apribota atvira žaidime, o galų gale tarpusavio pusė buvo užfiksuota “Chelsea” vartininku Hedvigu Lindaliu, baigiant finalą, vos užbaigus purvą ant šorų.