Chomutov apgūst drāmu ar Liberecu, Vondrka salīdzināja sēriju ar hattrick

Pirāti uzstājām uz priekšu no paša spēles sākuma pirmajā minūtē pēc šāviens rang Ians Flemings rod Lasáková mērķi. Bet mājās arī samazināja uzsvaru uz aizsardzību, kas sodīta Dominik Lakatoš. Pēc gudrs piespēles no ēšanu un pienācīgu sišanu no Liberecas repatriantu Jānis Plodka kurināti labāko jauniesaucamais pagājušajā sezonā tieši zem vāka un atvēra vārtus ceturto pusfināls.

vērtēšanas barojami ar balto tīģeri, pēc spiediena no visbīstamākajām krustojumā Valského. Viesiem bija jaudas spēli, ka viņi pārāk perforētu iespēja nākt pie viņas. Kad Jānis Lašák velk prom no vārtiem sacensību ripa ar David Kasē, uz kuriem plāksni ārpus laukumā un nosūta savu komandu no četriem.Lakatošová rokturis rokas diski arbitri arī nav aizbēgt, tāpēc pirāti iekrita rokās gandrīz minūti un pusi ilgi dubulto barošanas spēli. Iekšzemes Bet, tāpat kā konkurents ieguva lielas izredzes dublēt ar pilnu spēku, ne arī pieskārās Jumper nošauti pieredzējis LASAK gaitā.

otrajā daļā jau Hokejs veiksme uzsmaidīja uz Chomutov. Deivids devās uz metināšanas punktu un pielietoja termometru uz Lašaku. Tūlīt drīz varētu sodīt Mērķis streiku Krenželok, bet no pilnīgi atklāta būrī Lacová skāra tikai post.

Still, pirātiem bija lielāka iespēja izstrādāt. Ruttova shot Lašák striked, Delovka Vondrka trūka precizitātes un sasniedz augšējo stieni.Kad Skinner YO beidzās rokās vārtsarga Liberec, viņš atkāpās Lašák ar sāpīgām grimaces par spēli un bāriem bija veidot romiešu Will. Un spēle iesaistījās ātri Poletínovu TEP un vēl viena iespēja, taču veiksmīgi iznīcina. Jāns Lašāks pavadīja atlikušo spēli uz soliņa

White Tigers spiediens pret triks Michal Vondrka

Vai naudās augšu pēc jautrs aizbēgt Michal Vondrka ka midrange apbraukājis visus aizstāv spēlētājiem sitiens tālajā augšējā stūrī padarījusi šo maču.Pirāti varētu novest līdz beigām trešā Huml pieaugumu, taču neizmantoja piķa aizstāvis Janošik kura ripa izlaidis nūju.

Trešais periods sākās Chomutova aktīviem dalībniekiem, SKOKANOVÁ pūles virzīt ripu vārtos, bet beidzās pēc vēlēšanās betoniem. Lasákův stāvēt vēl divas aizstāv spēlētājus strāvas spēles laikā, bet izdevās nošaut caur grūti pumelicí aizstāvis Juraj Valach.

Par varu spēlēt, bet bija pēc tam veiksmīgi arī maksa Filip Messages, teju, teju piespēli no Krenželoka nosūtīti Laca Liberec aizsardzības Radim Šimek. Divu mērķa svina pirāti varētu atgriezties atkal ļoti nozīmīgs Vondrka bet outnumbering varētu fotografēt precīzi. Viesi centās norēķinu, kuru jauda spēlēt viņiem palīdzētu, pat vislielāko iespēju Radivojevic bet nav nozvejas.Ar divu trefám Michal Vondrka tukšajā neto, bet ne mērķis nebija pietiekami Liberec Lakatos, Vondrkův triks izlīdzinātas sērijas pie 2. 2 spēlēs