Chrisas Colemanas priima Velsą kaip vertingą galvos odą po sėdynės viršutiniame stalo

„Tai buvo malonu, kad vienas ar du iš jų mane atpažino. Paskutinį kartą, manau, jie manė, kad buvau berniukas ar kažkas – jie nežinojo, kas aš esu, – sakė Coleman, kuris šypsosi, bet taip pat rimtai išreiškė nuomonę apie tai, kaip jis suvokiamas šiomis dienomis.

< p> „Šį kartą sir Alexas Fergusonas, Michael O’Neill, Martin O’Neill, Gordon Strachan. Buvo puiku. Tai buvo visa diena, tikrai įdomus įvykis, kad galėtume išklausyti visus, ir buvo malonu, kad jie turėjo keturis vadovus viršuje.Buvo Didier Deschamps, aš, Lars Lagerback ir Vicente del Bosque – žinote, kad esate geroje kompanijoje – ir manė, kad puikiai pasirodydami su jais kalbėjo apie mūsų patirtį.

„Aš ten buvo du praėjus daugeliui metų, klausydamiesi keturių vadovų, kurie dalyvavo Pasaulio taurės pusfinaliuose. Jūs negalite padėti, bet įdomu, ar galėtumėte būti vieną dieną, ir tai įvyko. “

Konferencijoje buvo atstovaujama net 55 nacionalinėms asociacijoms, kuriose Colemanas kalbėjo apie Velso pažangos pusiasalį. -finalai Prancūzijoje.„Ferguson“ vaidmuo buvo susietas su tą pačią dieną paskelbta „Euro 2016“ technine ataskaita, kurią sudarė buvusio „Manchester United“ vadovo vadovaujama ekspertų komanda. „Netikėtos pasakos“ yra viena iš dokumento antraštių, ir ji puikiai užfiksuoja, kaip vasarą žiūrima Velse.

Tačiau Kolemanui nereikia pasakyti, kad niekas Walesą nemato tuo metu. Jie yra 10-oje vietoje pasaulyje, virš Ispanijos, Anglijos ir Italijos, o jų reputacija yra prieš juos keturiose pergalėse Prancūzijoje vasarą. Trumpai tariant, Velsas turi būti nušautas šios Pasaulio taurės kvalifikacinės kampanijos metu. „Komandos jį matys kaip galimybę išsiųsti pranešimą“, – sakė Coleman.

Ketvirtadienio oponentų motyvacija bus didesnė nei dauguma.Velsas viršijo visus lūkesčius Euro 2016 metais ir grįžo namo kaip herojai, Austrija buvo didžiulis nusivylimas. Atvykęs į Prancūziją kaip vieną iš tamsių žirgų po puikios kvalifikacijos kampanijos, kurioje jie surinko 28 iš 30 galimų taškų, Marcel Koller pusė baigė savo grupės apačią Prancūzijoje. Jaučiasi, kad Austrijos žaidėjai niekada nesprendė „hype“.

„Turnyro futbolas skiriasi nuo nieko kito, kampanija gali būti puiki, bet finalas yra kitoks iššūkis“, – sakė Colemanas. „Turite tris žaidimus, kur tai yra šūdas ar krūtinė. Žmonės sako, kad turite laimėti savo pirmąjį žaidimą ir jūs negaunate antrojo.Kai viskas yra ant linijos, jūs nuskendo ar plaukiate, o mūsų berniukai atsakė į užduotus klausimus – mes galime dirbti su tokiomis aukšto slėgio situacijomis.

„Tai bus dar vienas, kur turėsime atsakymus dar kartą. Austrija žinos apie mus. Jei jie nustos mums tris taškus, jie turės eiti aukštyn ir už jos ribų, jei esame geriausi.

„Mums tai puikus testas. Mes neturime eiti ten su jokia baime. Mes įrodėme, kad galime žaisti prieš geras komandas savo kieme ir gerai. Tai nesiskiria. Jie yra ištikima komanda, kuri, kaip tikimasi, bus tarp tų, kuriems sunku gauti kvalifikaciją, bet laukiu jo.Tai bus įdomu, dvi geros komandos eis. “

Nors vis dar yra ankstyvų dienų, kai kalbama į kelią į Rusiją, Wales vizitas į Vieną jaučiasi didelis žaidimas abiem šalims, ypač dėl to, kad tik pasaulio nugalėtojams bus garantuota vieta Pasaulio taurės finale.Velsas per tris dienas perėmė Kardifo Gruziją ir lengva įsivaizduoti, kad Colemanas, kuris vėl bus be sužeistojo Aarono Ramsey, iš dviejų taškų surengs keturis taškus.

Daug, kaip tikisi Coleman oponentai, norėdami pakeisti taktiką, siekdami panaikinti savo komandos sukeltą grėsmę priešpriešai, Velso vadybininkas mano, kad didžiausia kliūtis šioje kampanijoje bus jų psichologinis požiūris.

„Ne tai, kad komandos, kurių mes esame prieš, bus geresnės; tai yra mąstymas ir mentalitetas, – sakė jis. „Turime savo žaidimą, kuris tinka žaidėjams, man ir mano darbuotojams. Su sėkme ateina pasitenkinimas, jei leisite tai įvykti. Tai yra žmogaus prigimtis, yra noras galvoti apie tai, kaip gerai atlikote. Tai yra bandymas mums, pabandyti stumti. “