Cīņa par Vydra. Divdesmit viens no viņiem jau pašā sākumā draud uzbrukt eiro

Sākotnējā nominācijā nacionālās komandas Eiropas čempionāta ar 17. līdz 30. čehu jūnijs saimniekiem, divdesmit septiņiem futbolistiem, bet tikai divi klasiskā uzbrucējiem.

Václav Kadlec bet mājās čempionāts ir izciešot par sarkano kartīti viņš saņēma kritums 2012 fināls pret Krieviju. Tajā laikā, spēlēja eiro 2013. Izraēlā, kur čehi to neveica. Tā kā organizēt citu turnīru, spēlēja Kadlec un kvalifikāciju, kā arī soda aizbāzni Kalas vienu spēli nevarēja sēdēt.

Matej Vydra 2. maijs pēdējā kārtā spēlēja otrās divīzijas Watford, kurš palīdzēja sešpadsmit mērķus, lai pārietu uz Premier League .Plāns bija, ka pēc sezonas beigām Anglijā pievienojies nevienam Čehijas līgas komandu (Dukla Praha) un apmācīti ar viņu, līdz brīdim, nekā divdesmit viena noteikti par treniņnometnē Austrijā.

Bet Watford viņš apstājās, un lika kā arī citi individuālā sagatavošanās dalībnieki. A izteikts nozīmē, ka viņš nemīl Vydra čempionāta Čehijas Republikā piedalījās.

“Mēs zinām, ka Metjū tagad jūtas labi. Mums ir tas nodrošināts klubā, kur viņš varētu apmācīt, bet mums ir jārespektē viedokli Watford, “sacīja vadītāja jedenadvacítky Jaromir Šeterle.

divdesmit trīs uzbrucējs, lai gan Watford vienīgais par aizdevumu, bet klubs ir viens īpašnieks, kā Udine, kas Čehijas futbolists pieder.Tas ir iespējams, ka Ziemeļu Londonas komandai notiks atkal nākamajā sezonā.

Watford sagatavošana sākas jūnija beigās, kad ūdrs vēl var būt turnīra, ja čehi avansā pusfinālā vai finālā. Ja viņam būtu atvaļinājums, viņš būtu izlaidis pirmo nedēļu vai divus sagatavošanās darbus. Jaunā Premier League sākas 8. augustā.

“Eiro ir mums ārkārtas notikums. Un, ja mēs nevarētu izvirzīt labākos spēlētājus, tas būtu mūsu pirmais uzvarums, “teica vadītājs Šeterle kopumā. “Mums ir darīšana ar klubu un īpašnieku.Mēs nosūtījām oficiālu vēstuli un uzskata, ka turnīrs būs piedalīties. ”

Tikmēr, pēc Šeterleho nekas neparasts nenotiek. “No pagājušā gada augusta līdz aprīļa sākumā spēlēja pāri piecdesmit spēles, tāpēc ir tiesības uz atpūtu brīvdienās.”

Coach Jakub Dovalil vēlētos Vydra pieejamu ne vēlāk kā 1. jūnijā, kad ekspedīcija aties pēc desmit dienu apmācības nometni Austrija. “Gala termiņš, mēs esam nav noteikts. Mēs domājam, ka tas atrisinās katru dienu. ”

klubi nav pienākuma spēlētāju čempionāta atpūsties, jo tas nav oficiāls termins starptautiskām spēlēm, ko regulē noteikumi par Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) un Eiropas Futbola savienības ( UEFA).Tas ir plaši paredzams, ka klubi saviem spēlētājiem piedalīties top notikumiem aizstāvēs.

Bet Watford panākumi Čehijas komanda vienaldzīgi, tas ir viņam jauniešu turnīrs.

Starp citu, nominācijā Anglijas trūkst spēlētāji, kuri ir palielinājies par Angliju ACKO esiet vecums joprojām atrodas jedenadvacítky (Sterling, Wilshere, Oxlade-Shaw vai Chamberlain). Coach Gareth Southgate Tomēr viņš padevās brīvprātīgi, jo procedūra kvafilikace zemnīca komandas bez tiem. Vienīgā problēma ir Harijs Kane. Otrs labākais spēlētājs no Premier League bija atbalstoša jedenadvacítky, pagājušajā sezonā, bet to darbība pieaugusi tik daudz, ka viņš tika uzaicināts AAA.. Un Tottenham nepatīk, ka viņi devās atpakaļ uz jedenadvacítky un pārstāvētas eiro Čehijā

Kadeřábek un Krejci būs ar kuci. Ko jūs domājat?

Vydra var nebūt vienīgais čehu spēlētājs ar problēmām, kuru apmeklēt. Ladislav Krejci un Pols Kadeřábek tiek nominēts pārstāvis brigādes kvalifikāciju salā (12. jūnijā) pēc ierašanās jāpievienojas jedenadvacítce.

“Man nav gaidīt nekādas dramatiskas reakciju, faktiski tur nekādu problēmu. Sparta, kā arī ar citiem klubiem tur runāt, un es pamanīju, nekādu ierobežojumu, kas neļautu spēlētājus no dalības, “sacīja Šeterle.

Sparta ir jedenadvacítce astoņi spēlētāji.Daži no pavasara viesu citos klubos Kadlec atgriežas Sparta. Komanda turnīra laikā jau sāk gatavoties jaunajai sezonai, kas sākas otrajā pusē jūlijā.

Gala nominācijā čempionātā, visiem dalībniekiem ir jāiesniedz UEFA ne vēlāk kā līdz 7. jūnijam