Crans Montanu pārpludināja sniegu, Ledecka un Křížová iet uz leju līdz svētdienai

Vairāk nekā puse metru sniega notika Šveices kūrortā piektdienas un nakts laikā, tāpēc organizatori nevarēja mainīt trasi. No rīta viņi pirmoreiz divus pulksten pulksten 12:30 izlaida konvoja sākumu, bet pēc tam viņi paziņoja, ka sacensības tika atliktas uz vienu dienu.

“Es eju uz pulveri. “Pasaules kausa vadītāja Lindseja Vonna sacīja, ka čivinātā čivinātā Lindsija Vonna, kurā viņa arī izstaro daiļrunīgu fotogrāfiju no sniega klāta auto.

Ledecká ir jāgaida vēl viens pasaules čempionāts pirmo reizi tika ieviesta pirms nedēļas Garmisch-Partenkirchen un pārsteidza 24. vietu kongresā. 20 gadus vecais snovborda čempions ieguva dienu vēlāk super-G.

“Es domāju, ka tas ir labi, ka tas tika pārtraukts, tas nebūtu droši.Tas notika ļoti sniegu, un, lai gan ir visai Šveices armijas, lai tā nevarētu sagatavot. Un es nedomāju vainot viņus, tas ir garš un plats kalns, “sacīja Ledecká.

Vēl šodien nav slēpojām, viņš paņēma atpūtu un gaismas apmācību pēc pusdienām. “Tas bija pietiekami, ka mēs bijām pusstundu no rīta rakšana automašīnu. Patiešām, tas bija gandrīz metru sniega. Un par šo nogāzes tas varētu izskatīties dažādi, turklāt tas nav kur, lai novērstu, “sacīja Ledecká.

Viņa zināja dienu pirms sacīkstes notiek. “Un, ja es esmu, lai redzētu, kas ir aiz logiem, tāpēc tas bija skaidrs,” viņa teica.Viņa gribēja virzīt kalnu galvenokārt, lai iegūtu pieredzi. “Es gribēju redzēt kalnu, lai to iegūtu, lai to iegūtu turpmākajos gados, jo SP sacensības joprojām atrodas tajos pašos kalnos,” viņa paskaidroja.

Prognoze nav labvēlīga pat svētdienās. Crans Montanā viņi vēl atkal sniega, un, lai gan viņiem nevajadzētu saņemt tik daudz sniega kā piektdien, bailes, ka tās atkal nenotiks, bieži tiek atkārtotas Šveicē. “Man tas ir izveidots, lai dotos. Es ņemšu ekskursiju pa trasi un redzu, vai tas ir pārāk riskanti, ja tas darbojas. Redzēsim, “Ledecká pievienoja.