Damonas Hill įspraudžia “Mercedes”, kad komandos užsakymai bus didelė klaida

Buvęs pasaulio čempionas Damonas Hillas mano, kad “Mercedes” padarė didelę klaidą, jei per praėjusį savaitgalį Austrijos Grand Prix įvedė komandos užsakymus savo vairuotojams. “Nico Rosberg ir Lewis Hamiltonas Sekmadienį “Red Bull Ring” įvyko finalinis “Red Bull Ring” turnyras. Hamiltonas atėjo per nenuosekliai laimėti, bet vokietis nuslydo atgal į ketvirtą ir buvo pripažinta stewardes, kad buvo kaltinamas dėl incidento. Galima prarasti vieną ar du “Mercedes” pasirodė su džiaugsmu.”Toto Wolff”, vykdomoji direktorė, vėliau pasakė, kad komanda diskutuos dėl komandinių komandų įvedimo vairuotojams ir priims sprendimus prieš Didžiosios Britanijos “Grand Prix” Silverstone šį savaitgalį.

Tačiau kalnas sako apie incidentą buvo Rosbergo ketinimų stengtis suderinti savo komandos draugo ryžtą ir negailestingumą, nes jis negali sutapti su britų vairuotoju dėl tempo ir netiki, kad komandos įsakymai išspręstų jų problemas.

“Nico turi pakelti gynyba, kitaip jis bus tas vaikinas, kuris niekada nepasiekia eilės priekio “, – sakė Hill. “Jis rodo, kad jis ketina kovoti, jis rodo, kad Lewisas yra pasirengęs būti negailestingas. Tai yra priemonė, kiek blogai nori laimėti. Jis žino, kad tai yra jo didelė tikimybė ir jis nori laimėti šį čempionatą.Vienintelė problema, kurią jis turi, yra tai, kad “Lewis” yra aiškiai greitesnis – kai tiesiąją kova prasideda “, – teigia” Lewis Hamilton “ketvirtasis F1 titulas, bet gali tekti paklusti” Mercedes “užsakymams. Skaityti daugiau

” Mercedes ” kad pabrėžė, kad jie leido jų vairuotojams laisvai lenktyniauti, bet gegužės mėnesį Barselonoje pasiėmė vienas kitą per pirmąjį ratą, komanda dabar yra susirūpinusi, kad tolesni incidentai gali kelti grėsmę komandos bandymui priimti trečiąjį konstruktorių čempionatą nors jie vis dar pritraukia savo artimiausius “Ferrari” varžovus 103 taškais.

Hill mano, kad bandymas kontroliuoti mūšį – tas, kuriame pora iš esmės yra vienas lauko priekyje, – būtų sunkus klaidingas apskaičiavimas . “Pirštinės yra tarp vairuotojų,” sakė jis. “Aš manau, kad” Mercedes “bus nušautas, jei bandys sustabdyti lenktynes.Ventiliatoriai sukilė prieš šią idėją.

“Mercedes” būtų masinis PR šūvis “Mercedes”, jei jie įvedė komandos užsakymus. Geriausias dalykas, kurį jie galėjo padaryti, yra pasakyti: “Mes negalime kontroliuoti mūsų vairuotojų, todėl mes turėsime jį išmesti ir palikti valdininkams”. “

Be to, britų vairuotojas , kuris laimėjo “Williams” titulą 1996 m., mano, kad komanda sėkmingai įvedė savo valią į porą, o kova už pasaulio čempionatą buvo tokia griežta – Rosbergas šiuo metu veda Hamiltoną 11 taškų.Wolff pabrėžtinai teigė, kad jis įsitikinęs, kad jei komandiniai įsakymai bus nustatyti, vairuotojai juos paklus, tačiau Hillas buvo skeptiškai nusiteikęs. “Tai įdomi mūsų sporto žiūri į komandas, kurios bando kontroliuoti tokius neįtakingus vaikus, tokie blogai elgėsi vaikai “, – sakė jis. “Tai viena iš labiausiai malonių” Formulės 1 “dalių, nes jos nepavyks…Tai tiesiog nesiruošia dirbti.

” Jie turėtų kuo labiau pabrėžti savo nešališkumą ir leisti jiems lenktyniauti “. Jis pridūrė.

2014 m. Hambertonas nugalėjo komandą, kad Rosbergas jam atitiktų Vengrijos Grand Prix, o kitose “Spa” lenktynėse Vokietijos varžovai nuvažiavo į “Les Combes” ir privertė pasaulio čempioną išeiti į pensiją. Komandos “Rosbergas” vėliau buvo griežtai nubaustas, o poros tvirtai vyko iki Barselonos.2013 m. Malaizijos Grand Prix pirmąjį sezoną kartu ir prieš “Mercedes” turėjo visiškai dominuojantį automobilį, kurį dabar turi, Rosberg nenoriai laikėsi nurodymo likti už savo komandos nariu, nepaisant to, kad jis buvo greitesnis, nes “Hamiltonas” buvo taupaus degalų režimu. Labai mažai tikėtina, kad jis būtų toks suderinamas, jei tą pačią instrukciją būtų perduota Silverstone sekmadienį.

Kad galiausiai visada vairuotojai, atsakingi už važiavimą, buvo toliau demonstruojami tose pačiose lenktynėse Malaizijoje, kai Sebastianas Vettel pergalės savo komandos drauge Marką Webberį laimėti, pažeisdamas aiškius komandos įsakymus baisioje daugybėje 21 incidentų.”Hamiltonas” apibūdino galimą jų taikymą kaip “prieš visas mano lenktynių vertybes ir taisykles bei apie tai, kokios lenktynės vyksta”. Jensonas Buttonas nelaikė Didžiosios Britanijos Grand Prix finaline F1 lentele Silverstone. Skaityti daugiau

“Mercedes” problema yra komandos ir vairuotojo prioritetų susidūrimas, kurį Hill teisingai pastebi, yra būdinga sporto struktūros dalis.

“Jie dirba dviem labai profesionaliais vairuotojais, kurie atlieka daugiau nei vieną darbą, ” jis pasakė. “Jie prašo, kad jie gautų geriausią rezultatą, bet ir geriausią rezultatą komandai. Tai yra pagrindinis trūkumas – dviejų čempionatų problema. Kaip lenktynininkas, jūs tikrai nesvarbu, kokia komanda jūs vairuojate, jūs tiesiog norite laimėti vairuotojų čempionatą.Komandos priklauso tik nuo jų konstruktorių čempionato rezultatų, tai yra tokia didžiulė jų pajamų dalis. Šie du dalykai susiduria, todėl jų požiūriu komandos įsakymai yra visiškai pagrįsti.

“Tačiau tai prieštarauja jų kitam tikslui, kuris yra” Mercedes “produktų reklama, todėl jie yra dvigubai susipynę. Jie yra kūdos ir PR sporto, bet jei jie nėra atsargūs, tai atrodo, kad tai yra “sporto salė”. “