Dibbly-Dobbler? Jesse Ryder “vidutinio tempo” yra puiki kriketo tradicija

Šį sezoną perskaitykite naujos “lice-less” žaidimo būklės priežastis apskrities kriketoje, o tai smarkiai kyla iš idėjos, kad vidutiniai pakuotojai tapo kriketo peizažo blot. Nepievaizduojant krūmo, kritikai kalba apie Jesseą Ryderį, kuris per pastaruosius du “Essex” metų sezonus susižavėjo, šiek tiek pagriebė kamuolį ir paėmė 89 variklius 22 vienetais. Jo sakramentas.

Leiskite papasakoti jums istoriją. 1969 m. Mančesterio universiteto kriketo komanda keliavo į Bradfordą, kad šį universitetą žaisdavo senoje Parko aikštėje. Tai buvo drėgna savaitė, taigi iki šiol pikis beveik nebuvo atskirtas nuo likusios aikštės, išskyrus tą, kuri yra vienoje pusėje, panašią, kurią niekada anksčiau nei anksčiau ir anksčiau nemaniau.Maždaug penkias žingsnius nuo krepšio prie futbolo stalo galo buvo juostos, galbūt dviejų pėdų ilgio ir ne daugiau kaip keturios colio pločio, visiškai trūko žolės, tarsi velėna būtų ištraukta. “Kas nutiko čia? “Tomas Cartwrightas įvyko”, – atsakė jis. Warwickshire ką tik grojo ir nugalėjo Jorkšyrą, o nuo 39,4 karto “Cartwright” turėjo rungtynių skaičių nuo 12 iki 55 metų. Taigi jis nenutrūkstamai sukūrė kamuolį toje pačioje velėnų plyšoje, kad jis išjudino viršutinį lygį.

Buvo laikas, kai matai, kai tikrasis “vidutinio sunkumo” klientas, o ne kažkas, kuris ką tik pasuko į rankas per užpildą, buvo unikalus angliško kriketo, kuris visiškai pritaikytas sąlygoms ir jo Tipas “Cartwright” buvo genijus.Jis turėjo trumpą bouncing run, su kritimo galvą prieš aukštą šuolį į jo pristatymo žingsnis. Veiksmas buvo didelis ir raištas, o jo priekinė koja buvo įstrigusi, suteikdama papildomą priedą prie pristatymo. Tie, kurie tiki, kad nesudėtingas “nip” yra tempo funkcija, niekada nesižiūrėjo, kaip “Cartwright” veikė: jis ištiesė kaklo dantį.

Tikslumas buvo negailestingas, gretimų žiedų žiedas ir laikytojas Stovint klaustrofobiškai. “Cartwright” galėtų pagaminti kamuolį gobtuvu su smaigiu, pjūviu ar tempimo pasikeitimu, ir jis pagamino jam 1536 viketus vidutiniškai 19,11, visi per šešėlį per du takelius per. Buvo 94 penkių vartelių. Aš žaidžiau vieną kartą rungtynėje su Arundel su juo, prieš Naująją Zelandiją 1978 m., Lėtai balinta žingsnis, kuris nieko nieko nerodė.Tada jis buvo 43, o kelis metus išėjęs į pensiją su pečių būkle. Bet jis atėjo į dubenį šešis auksinius, ir staiga vatinimas tapo kupinas, kaip kamuolys buvo tinkamai atlikti jam, kaip jis atsisakė daryti kitiems: tai buvo išsilavinimas.

Vos tik kartą, per 40 dienų per sekmadienį “Weston-super-Mare” lygos rungtynės, kai “Kent” atidarytuvas Brianas Luckhurstas 142 m. Nusprendė apvilkti jį kietu vėjeliu, o “Cartwright” aštuonios pralošėtosios pralaimėjo 77 takus, nors kas nors jį ištiko. Daugybė to, ką mes matėme iš jauno Ian Botham, atėjo iš jo “Somerset Cartwright” vadovėlių: pabandyk pasakoti Beefy’ui, kad Tomas buvo “Diblie-Dobleris”.

Tada pabandykite tai pasakyti visiems, kurie vaidino prieš arba stebėjo Dereką Shackletoną Sulaikykite Hampshire 21 metus.Jei Cartwrightas būtų tas, ką mes galėtume vadinti mėlynakrautu bouleriumi, tada “daugiametis varlė”, kaip jis tapo žinomas, turėjo daugiau aristokratiško oro. Niekas, ką jis padarė lauke, buvo ne mažiau nei beviltiška, nuo jo puikių flanelių ir štampuoto blizgančio plauko iki jo ilgio ir linijos. Shackleton turėjo vertikalią raitą prie raukšlės, knygos veiksmas, apimantis laisvą riešą su 90 laipsnių kampu, kuris padėjo rutuliui papildomą spąstelį, kuris siunčia siūlą, sukamas atgal ir laikomas vertikalioje padėtyje, viskas sustiprėjo padedant plaktukui. Facebook Twitter Pinterest Tomas Cartwrightas boulingas savo vidutinio tempo Warwickshire. Nuotrauka: Popperfoto

Kaip Cartwright, jis perkelia kamuolį iš vieno ar kito kelio į orą ar iš aikštės, ne ekstravagantiškai, bet pakankamai, su begaline daugybe subtilumų.Jo rekordas yra tiesiog stebuklingas, nes jokio boulieriaus neužimta daugiau vartelių nei jis nuo antrojo pasaulinio karo ir tik šeši bouleriai, visi žirkliai, turi daugiau nei 2,857 savo karjerą, kurių kiekviena buvo 18,65. Kiekvienais sezonais jis paėmė daugiau nei 100 viketų kiekvienais sezonais nuo 1949 m., Kai jis pirmą kartą įsitvirtino Hampshire pusėje, iki 1968 m., Prieš metus jis buvo išėjęs į pensiją, o 194 penkių viktelių ir 38 10 vikutinių rungtynių. P>

Ar pora būtų “twatted”, kaip žaidėjai galėtų tai padaryti, ar jie galėjo išgyventi šiame moderniame powerbats amžiuje ir be kliūčių pataikyti? Ryderio sėkmė rodo, kad šioje šalyje jie vis dar gali klestėti. Tai buvo puikus barstytuvas, galintis prisitaikyti prie aplinkybių, ypač tuo atveju, kai pagreitintas kamuolys yra toks svarbus baltos spalvos kriketo elementas.Būtent to siekdamas tempas yra grynas ir paprastas, o būtinybė smarkiai sulaužyti raukšles, jų tapyba prarasta.