Dukla – Boleslav 1: 2, palīdzēja viesiem cīnīties par kausu pašu mērķi

Mlada Boleslav uzvarēt ieslodzīti ceturto vietu tabulā, kas garantē minimālu progresu uz otro kvalifikācijas kārtu Eiropas līgas. Arī radīja spiedienu uz trešo Sparta, kas tagad ir tikai divu punktu pārsvaru.

rādītājs atklāja neilgi pirms pārtraukuma Boleslav streikotājs Železník, bet sākumā otrajā pusē, salīdzinot ar iekšzemes streikotājs Olayinka.

rezultāts, jo 57 minūtes nejauši nolēma administrāciju. Kreisais aizsargs Dukla savu ietriecās vārtu Železníkův tālsitiens pēc stūrī.

Dukla aktīvāk sāka, un drīz vien izstrādāja pirmo daudzsološu iespēju. Miloševičs tomēr steigā shot plašs, lai gan tas varētu notikt tikai uz mērķi. Plkst. 14minūte tas bija tuvāk vadošais mērķis Holenda kurš šķērsām bumba trāpīja pa pārliktni.

“Šajā spēlē mums gāja kā mēs vēlējāmies. Pirmajās divdesmit minūtēs preparāts bija perfekts. Mums to vajadzēja vairāk izmantot mērķim, jo ​​tur bija iespējas. Put tur vārtus varējām virzīt pretinieku daudz vairāk un labāk spēle spēlēt ārā, “komentēja Jaroslav Hynek, Dukla treneris.

Boleslav tad bija daudz standarta situācijās, taču vārtsargs Padome jau sen ir bez darba. Līdz tieši pirms pārtraukuma centrējuma no laukuma labās malas János un Železník jautrs header nosūtīja apmeklētājus vadībā. Divdesmit seši uzbrucējs ieguva pirmo reizi kopš ziemas ierašanās no Slavia.

Praguers iznāca perfekti sākuma otrajā pusē. Pie 48Iesniegts minūtes, viņš atrada stūra Olayinka, kurš bija daudz laika un telpas, lai pārvarētu galvu vārtsargs Vejmola. Top spēlētājs Dukla ieguva piekto līgas iedragātā sezonā.

sabalansēts valsts, bet ilga tikai deviņus minūtes pirms Železníková nošāva Podaný nelaimīgi pagarināts saskaņā ar šķērskoks pašu mērķi.

“Tas bija pozitīvi, ka mēs viņi reaģēja ar zināmu spiedienu un mērķi.Tad mēs varētu redzēt, ka mums bija grūts nedēļā, liecināja, ka otrdienas spēli aizvadījis, un mēs būtībā rezultāts izglāba, bet tur bija kāda kvalitāte, “atzina Boleslav treneris Martin Svědík.

Home in Viņi secina, rada spiedienu izlīdzināt, bet Miloševičs no vārtiem un Smejkalová pieskārās shot defused Vejmola.

Nobeigumā otrādi dega vēl viena lieliska iespēja Boleslav streikotājs Mebrahtu.

Boleslav uzvarēja otro reizi pēc pēdējās trīspadsmit līgas sacīkstēs.