Dwayne ‘Pearl’ Washington, buvusi Sirakūzų krepšinio žvaigždė, miršta nuo 52 metų

Mirė “Dwayne” “Pearl” Vašingtonas, kuris nuvyko iš Niujorko žaidimų aikštelės stebuklo į “Big East” žvaigždę Jimui Boeheimui Sirakūzuose. Jis buvo 52 metai.

Vaštas mirė vėžio trečiadienį, sakė universitetas. Jis buvo susidūręs su medicininėmis problemomis, nes smegenų auglys buvo pirmą kartą diagnozuotas 1995 m., Todėl pastaruoju metu buvo reikalaujama visą parą aprūpinti medicinos įranga ir važiuoklės judėti. Vašingtone praeitą rugpjūtį buvo atlikta operacija, siekiant išspręsti Smegenų auglys. Pirmasis auglys, prieš 21 metus, buvo gerybinis.

Dabartiniai ir buvę žaidėjai, taip pat kiti, susiję su programa, susibūrė palaikydami Vašingtoną savo ligos metu. Sukurtas “GoFundMe” puslapis, “#PrayersforPearl” tapo “Syracuse” krepšinio šūkiu, o ESPN koledžo krepšinio analitikas Jay Bilas davė judesį tam tikrose valstybėse.”Bilas” transliavo “All-Orange” “Pearl” šildymo marškinius, kuriuos Siracuso žaidėjai nuo sausio pabaigos uždirbo nuo sausio pabaigos, kad padėkų Vašingtone.

Dwayne Alonzo Washington gimė 24 1964 m. Sausio mėn. Jis užaugo Brooklyno “Brownsville” skyriuje, įsigijęs savo pravardę aštuonerių metų amžiaus, kai jis buvo lyginamas su buvusia NBA žvaigžde Earl “The Pearl” Monroe.

Niujorko žaidimų aikštelė Legendas, kuris vaidina vaidmenį berniukų ir mergaičių vidurinėje mokykloje, Vašingtonas buvo labiausiai įdarbintas šalies krepšininkis po vidutiniškai 35 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir aštuoni pagalbininkai kaip vyresnioji.Jis įsipareigojo Sirakūzai 1983 m., Paliko neišdildomą ženklą “Orange” krepšiniui ir užima vietą kaip vienas iš svarbiausių Boeheimo darbuotojų.

“Nebuvo geresnio vaikino, ir niekas, kuris turėjo daugiau reikšmės mūsų krepšinio programai nei Boeheimas praėjusią rudenį sakė.

Vašingtonas vidutiniškai siekė 15,6 taško, 6,7 pratybose ir 2,7 atrankos forumo “Orange” ir padėjo sukurti Didžiojo rytų konferencijos metu esančią didžiulę auros istoriją, vykstančią 1980-aisiais ir 1990-aisiais.

“Pearl” nebuvo ypač greitas, ir jis negalėjo ypač šokti. Nepamirškite, kad jis tiesiog sužavėjo gerbėjus su nuostabiais kamuolių tvarkymo įgūdžiais, netikru teismo poelgiu, nepakankamumu ir galimybe iškart pasiimti neįtikėtinas pjeses.

Komandos negalėjo nuspausti visą Sirakūzų teismą, nes “Pearl” Paprasčiausiai peržvelk tai.Netgi Džordžtauno pasigailėjęs spaudimas pagal John Thompson II kelia keletą problemų.

Jo parašo žingsnis buvo “crossover”, kuris “užkepė” ir “užkepė” gynėjus, o po to – važiavimą prie lankelio, kad būtų lengva praleisti pro Gynybos didieji vyrai. 1984 m. Sausio 24 d. Vašingtonas padarė savo ženklą nacionaliniu televizijos žaidimu prieš Bostono koledžą. “Eagles” žaidimą su laisvu metimu sujungė tik per kelias sekundes, o kairėje laikrodyje, tačiau kai Martin Clarkas praleido antrąją laisvę, Vašingtonas sušvelnino kortą ir pasuko pergalės smūgį iš pusės aikštelės, nes laikas pasibaigė.

Parodydamas savo išraišką dramatiškam, “Vašingtonas” niekada nustojo veikti, kai jis nufotografavo, kol jis padarė jį į spintelę.Vėliau tą pačią žiemą jis sukūrė “Syracuse” rekordą su 18 pralaimėjimais prieš Konektikutą.

Vašingtone “Orange” dalyvavo konferencijos turnyro finale prieš “Nemesis” Džordžtauno, tačiau ginčytinas pokalbis, kurio pabaigoje pavadintas ” Hoyas susiejo žaidimą su reguliavimu, ir jie laimėjo per viršvalandžius.

Vašingtonas turėjo keletą geriausių akimirkų arenoje, kurioje jis puoselėjo Madison Square Garden. Kaip jaunesnysis, jis turėjo porą 35 taškų žaidimų prieš Šv. Jono ir vėl vadovavo Orange į Big Vaidas finale 1986 m. Dramatiškas 75-73 viršvalandžių pergalę per Džordžtaunas pusfinaliuose. Čempionato žaidime prieš Šv.John’ui, Vašingtone buvo 20 taškų ir 14 taškų, tačiau jam buvo neleidžiama nugalėti žaidimo, kai Walteras Berry blokavo savo pralaidumą po teisminio brūkšnio.

Antrojo turo metu pralaimi 97-85 “Navy” ir “David Robinson” 1986 m. NCAA turnyre Vašingtonas paskelbė, kad atsisakys savo vyresniųjų metų ir pateks į NBA projektą, kuris yra pirmasis Boeheimo žaidėjas, kuris iš anksto palieka mokyklą.

Vašingtonas paliko įspūdingą taką: didžiųjų rytų metų naujokas, Pirmoji komanda “Big East” visus trejus kolegijos metus ir pirmoji komanda “All-American” savo jaunesniųjų metų.

Vašingtonas buvo 13-oji pasirinkta NBA projekto pirmojo turo ir nuvyko į Niu Džersio tinklus. Jo stilius, dydis ir greičio stygius nebuvo tinkami NBA greitam žaidimui, ir jis grojo tik tris sezonus su “Nets” prieš išeinant į pensiją.