Ellie Carpenteras kaip “Matildas Rio” olimpinių žaidynių šaulys

Jaunimas Ellie Carpenter ir Chloe Logarzo buvo įtrauktos, už atlygį už pažangius neseniai pasirodymus nacionalinei komandai, taip pat, galbūt, dėl jų universalumo.

Dailidė gali padengti gynybinį saugų vaidmenį taip pat ir atgal, kai “Logarzo” gali žaisti per vidurį ar plataus užpuoliko centrą. Vis dėlto ilgą kelią, nepaisant pastarojo meto sporto šuolio, sako Patyręs treneris, skaitykite daugiau

16 metų gynėjas buvo įtrauktas į savo “Western Sydney Wanderers” komandos komandą ir kapitoną, patyrusį Caitliną Cooperį.

Teigenas Allenas, veteranas 2010 m. Azijos taurės taip pat nebuvo pamirštama.

Dabar pusė vyks į Braziliją, kur jie pateks į stovyklą ir atliks savo finalinį rungtynį, vyksiančiame liepos 24 d. .

Australijos pusė bus pirmoji, kuri varžysis žaliajame ir auksiniame lygmenyje 2016 m. žaidimuose, kai jie ruošiasi atvykti Kanadoje Sao Paulo rugpjūčio 3 d., dvi dienas po atidarymo ceremonijos.Tuo metu jie susitiks su “Sao Paulo” (rugpjūčio 6 d.) Ir “World’s Number 93 Zimbabwe” (2004 m. Rugpjūčio 9 d.). “

Treneris Alenas Stajicas išreiškė susidomėjimą Matildo olimpiados viltimis paskelbdamas, ambicija baigti aikštę.

“Mes parodėme per pastaruosius 12 mėnesių arba kad dabar esame konkurencinga komanda pasaulinėje arenoje, o mums dabar reikia įrodyti, kad galime imtis tai kitas žingsnis ir iš tiesų varžosi dėl medalių “, – teigė S. Stajcicas.” Mes esame labai sunkioje grupėje, kurioje Kanada yra valdomi bronzos medaliai, Vokietija yra “Powerhouse”, o Zimbabvė yra šiek tiek nežinomos, tačiau pasieksime Afrikos kvalifikacinius pranešimus, kuriuos žinome, kad jie bus sunkūs, galingi ir nenuspėjami “.

Tik bendra kapitonas Lisa De Vanna turi ankstesnę olimpinių žaidynių patirtį 2004 m., kai” Matildas “nesugeba atitikti 2008 ir 2014 m. Turnyrai.

Vyrų komanda nebus rodomi Rio deja, kai nuvilia kvalifikacinė kampanija. Rio O Limuzinų komanda