“Everton” baimė prarasti Gerardą Deulofeu į Barseloną pagal grąžinimo sąlygą

“Everton” bus bejėgis užkirsti kelią Gerard Deulofeu pakartotinai pasirašyti Barseloną kitą vasarą, jei Europos čempionai suaktyvins 9 milijonų eurų (6,3 milijonų svarų sterlingų) grąžinimo sąlygą. “Roberto Martínez” patvirtino.

Neseniai “Everton” ir “Under-21” žaidėjai buvo geros būklės, o per tarptautinę pertrauką įveikė “Hat-trick” prieš “Gruziją” ir du kartus prieš Kroatiją, o “European Championship Qualifiers” tapo kapitonu. “Deulofeu” plėtrą atidžiai stebi “Barselona”, ir buvo pasiūloma, kad net jei žaidėjas neįtrauktas į Luiso Enrique pirmosios komandos planus, Ispanijos čempionai galėtų jį vėl pasirašyti siekdami parduoti pelną.

Tačiau Martinezas paaiškino: “Jie negali to padaryti. Susitarime yra tam tikrų dalykų.Jie negali pakelti jo žiemą, todėl sausio mėnesį jie negalės grąžinti. Tai gali būti tik sezono pabaigoje. Tai yra 9 mln. Eurų per pirmuosius metus ir 12 mln. Eurų per antrus metus.

“Jei jie grąžins jį atgal, jie negalės jo parduoti sezonui, todėl jis turi likti pirmosios komandos komandoje sezonui. Pasibaigus šiam etapui, jei nuspręs jį parduoti, turėsime pirmąsias teises grąžinti jį arba turime didelę šio sandorio dalį. Nėra nieko, ką galėtume padaryti, jei jį aktyvuos. Tai buvo sandoris ir vienintelis būdas pasiekti žaidėją tokiomis sąlygomis, kokias norėjome.Aš džiaugiuosi sandoriu. “

” Everton “vadybininkas primygtinai reikalavo sudaryti sandorį ir prarasti Deulofeu riziką tik po vieno sezono atsipalaidavęs, kad šio talento žaidėjas už 6 mln. Eurų. “Mano nerimti būtų prarasti jį sausio mėnesį, tai būtų didelė problema”, – sakė Martinezas, kuris yra įsitikinęs, kad kitame perdavimo lange nebus jokių didelių nukrypimų nuo “Everton”, o tai pasakytina apie Johną Stonesą ir Romelį Lukaku.

“Tačiau mums, kad turėtume tokios kokybės žaidėją už pinigus, kuriuos mes sumokėjome, jei mes jį prarasime, tai bus finansiškai naudinga, kad galėtume panaudoti pinigus. Ir norite, kad žaidėjas. Jūs kalbate apie “Barselonos” žaidėją, kuris per visus savo metus buvo auksinis berniukas, manydamas, kad jis vyks aukščiausiu lygiu Barselonoje, ir mes gavome jį už labai gerą kainą.Norėčiau pasakyti Barseloną, kad jis yra šiukšlių, bet jie žiūri į mūsų žaidimus “.