Futsal finalai prasideda. FK Teplice nori nuversti iš Chrudimiu valdovas

Daugelį metų buvo nustatyta, kad ne sezono pabaigos bus užpildyti klubas vitrina kitą trofėjų. Groovy užsakymai Čekijos Futsal šiemet būtų pakeistas. Chrudim Futsal žaidėjai, bet jie ketina čempionas prieš Šiaurės Bohemijos oponentų sostas ginti. Tikimasi, kad, kuris gali trukti iki penkių rungtynių. Dėl serijos plėtrai gali būti raktas pradinis SOR šiandien.

“Pirmosios rungtynės bus labai svarbu, jei mes laimės iš, mes didelių pranašumą.Bet tai vis į priekį, mes turime aiškiai sutelkti dėmesį į pirmąjį susitikimą “, audrins ant klubo interneto kapitonas Chrudim Luko Rešetár.

scenarijus su galutinio pora dauguma nenuostabu užpildytas, todėl susiduria dvi geriausias komandas po pagrindinių dalių , Pusfinalyje Chrudimští atjunkyti Zručská Benago per trumpiausią įmanomą laiką. Tas pats taip pat valdoma Teplice prieš Sparta Prague, ir taip turėjo tiek mančafty pakankamai laiko taktiniai mokymai.

“Mes iš esmės sukoncentruota apie Teplice stipriąsias puses. Mes parengta serijos su Benagem į Teplice maitinimo žaisti, žinoma, kad mes sugauti netikėtai.Tuo atveju, Teplice grojo be vartus išlaikyti balioną, todėl stengsimės juos kamuolys maišelis, todėl buvo ne taip, kaip taurės finalas, kai mes buvome tiesiog laukia, “jis pasiūlė Rešetár, su tuo, ką tikriausiai turi CHRUDIM popasovat.

“kaip ERA-Pack ir surinkimas Teplice turi daugiausia užsienio žaidėjų. Avarija legionų užsieniečių šį sezoną skamba aiškiai naudai Teplice, kuri šiemet nerado jokios užkariautojas.

“Gražiai sustiprino ir išlyginimas off kadrų, tačiau mus, jie turi labai aukštą savigarbą.Štai jų privalumas, norime aiškiai laimėti ir gauti naudos iš ankstesnių finalą ir UEFA Futsal Cup patirties “, sakė atstovas Rešetár.

FK Teplice rengiasi ketvirtą finalą ir pilni ryžto nutraukti savo varžovą laikais.

“, tai mūsų laikas. Chrudimas dominavo lygoje per ilgai. Visi kiti komandos yra pavargę nuo šio dominavimo. Jis net pablogina sau ERA-Pack. Pakeisti nebereikalingas, jis bus teigiamas žingsnis visiems klubuose ir Čekijos Futsal apskritai, sako interneto Teplice jos pirmininkas Michalas Zak.