Gary Neville įžengė kovoti Valensijoje, bet sako, kad “jau užrašyti nekrologai”

Valensijos prezidentas Lay Hoon Chanas sekmadienį buvo Singapūre, o ne Valensijoje ar Sevilijoje, o valdytojas toliau palaikė klubo viršutinius lygius, įskaitant savininką Peterį Limą. Nepaisant didėjančio spaudimo ir tebevykstančių spekuliacijos, Nevelis nerado viešo pasitikėjimo balsu poreikio. Jis sakė, kad jis yra “patogus” klubo savininkams ir sporto direktoriui, su kuriuo jis sakė, kad jis kalba “tris, keturis, penkis kartus per savaitę”.

Neville kalbėjo, kai jo pusė buvo sumušta vienišas Rubén Castro tikslas Real Betis. Pralaimėjimas prasidėjo praėjus keturioms dienoms po to, kai “Copa del Rey” “Barselonoje” 7-0 nutilo “Valencia”, o trečiadienio naktį klubo treniruočių metu paskatino piktus gerbėjus protestuoti.

Tačiau Neville sakė, kad jis yra “patogus”, jis yra vienas iš labiausiai “skausmingų” savo karjeros naktų, o sporto direktorius Suso García Pitarchas buvo evasyvus. po šio žaidimo ir, nors jis sutiko, kad rezultatai buvo “visiškai nepriimtina”, jis primygtinai reikalavo, kad Valensija nusipelno daugiau už jį. “Man patinka [mano santykiai su klubu]; tai, ko man nepatinka, nėra jų rezultatų, kuriuos jie nusipelno “, – sakė jis. “Nėra jokios abejonės, kad tokiais laikais kaip ir kiekvienas turi likti kartu. Kiekvienas kenčia. Pokalbis su savininkais yra tarp mano ir savininkų. “

Nevelis žino, kad didėja spaudimas.Vieno Valensijos laikraščio apklausa parodė, kad beveik 90% rėmėjų norėjo, kad jis atsistatydintų. “Aš sakiau, kol atėjau, kad man bus teisiamas per penkis mėnesius”, – sakė jis. “Kaklaraiščiai jau buvo parašyti: aš buvau teisiamas per šešias savaites. Bet aš tikiu savimi, aš visada turiu. Aš tikiu darbais, kuriuos darau: yra struktūra, įsitikinimai, organizacija, gerokai geresnis fitnesas. Netikiu, kad rezultatai atspindi patobulinimus, kuriuos matėme.

“Nemanau, kad mes nusipelnėme paskutinių dviejų pralaimėjimų [lygoje].Tačiau realybė yra ta, kad jie yra du pralaimėjimai, o aš žinau, kokias pasekmes nepasieksite. “Nepaisant pakartotinio stumdymo, jis nepripažins, kad Valensija atsiduria pergale, nors šis rezultatas palieka juos tik keturi taškai nuo kritimo zonos.

Tai buvo 16-asis Nevilleo žaidimas, per kurį Valensija neteko šešių, ištraukė šešis ir laimėjo keturis – visi pastarieji buvo Copa del Rey. Taurė buvo išlaisvintas iš šoninės lygos formos, kol Barselona padarė didžiausią pralaimėjimą per 20 metų.Nevilis pavadino “neįtikėtinu” rezultatu ir, nors jis buvo žeminantis, be abejonės, buvo svarbesnis Sporting Gijón pralaimėjimas – jų pirmasis namuose lygoje nuo 2014 m. – ir “Getafe” ir “Rayo Vallecano”, kurie atėjo į rungtynes ​​be laimėti aštuoni.

Rezultatai, kaip šis, kitaip tariant. “Būkime aiškūs: turime pristatyti”, – sakė Nevilis. Jo pusė nebuvo, ir tai buvo ne todėl, kad jie buvo prieš įspūdingą komandą. Į šį žaidimą “Real Betis” buvo pats blogiausias namų rungtynes ​​Ispanijoje, tik vienas laimėjimas čia visą sezoną – prieš “Real Sociedad” David Moyesą ir pelnęs tik septynis kartus.Jie padarė tai aštuoni, devintą kartą devyniose lygos žaidynėse, kad Valensija buvo prikabintas, ir po tikslo jie nuėjo į Valencią, tarsi jie būtų tik suprato, kad jų oponentai buvo ne tokie geri.

Nevelis kalbėjo apie “gerą liniją tarp sėkmės ir nesėkmės” ir primygtinai reikalavo, kad jo komanda nebūtų nusipelnusi prarasti. Paskutinę minutę jie turėjo lygiavertį rezultatą, kurį įmušė “Shkodran Mustafi”, kuris atmetė “offside”. Neville nesutiko. Tačiau nebuvo tikros realios galimybės; kai Álvaro Negredo nušovė smūgį po vidurio per antrąją pusę, tai buvo jų pirmasis smūgis į taikinį. Be to, tai nėra pabėgti iš rezultato.

Lentelė, pagrįsta žaidimais, žaidžiamais nesvarbu, ar Neville yra Ispanijoje, yra “Valencia” pergale zonoje. Jų oponentai buvo viena iš dviejų komandų, blogesnių už juos. Jau nebe.Jei “Espanyol” pirmadienio vakarą įveikė “Real Sociedad” ir jie gali, Valensija paslys į apačioje esančią lentelę ir nerimauja, kad ji yra arti tikrosios apačios.

Kai Nuno buvo sulaikytas, Valensija buvo keturi taškai Čempionų lygos vieta; dabar skirtumas yra beveik penkis kartus didesnis. Kova dėl išgyvenimo gali skambėti absurdiška, bet ji tapo realybe. “Visiškai nepriimtina”, Nevilis jį pavadino.