Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain

Reprise naujausius pusfinalį Prancūzijos lygos taurės penktadienį siūlys Audition “Ligue 1” šį kartą, matyt, gali tikėtis labiau subalansuotą mūšio. Sąlyga yra PSG Bordo sausio pabaigoje laimėjo aukštą 4: 1 lygoje šiuo žinoma nepavyko, nes 2013 m Les Girondins patys, be to, yra pakankamai geros formos …

Nekalbant tiksliai rūšiuoti pusfinaliai Kupė de la Ligue, Bordo yra iki šiol nepralaimi naujų metų. Antrasis Nacionalinės taurės Kupė de France “, neseniai kirto Dijon iki ketvirtfinalį, o lygoje su oklepává gruodžio bjaurus serijos trijų pralaimėjimų ir pastaruosius ketverius raundų iškasti kietosios 10 taškų.

Kaip būtų galima tikėtis, Paris Saint-Germain’re daug geriau – net 2017 nebuvo laimėti tik vieną kartą ir tik vieną kartą, o prieš Monakas, lyderių, kai jis iš viso sudarė namų lygiosiomis 1: 1 Priešingu atveju grindų Emery taip pat pateikti bilietą į ketvirtfinalį CDF (net per aišku laimėti 4: 0, ne Rennes) ir Bordo taip pat sėkmingai pamiršta juodas Kalėdų laikotarpį tarp 3 ir 17 gruodžio.

Kaip jau buvo minėta, PSG Bordo nėra visiškai geri prisiminimai: Zlatanas Ibrahimovičius Nors per dvejus pastaruosius keliones kartu tris kartus pakabino kapitalo pasiuntinį, bet tai reiškė gana tik geras tašką. Edinson Cavani, kai nei vienas iš šių dvikovų nepradėjo apačioje ir šiandien gaus puikią galimybę pasitaisyti pusiausvyrą; iš jau šiemet Ligue 1 jis pelnė 13 kartus.

Paris Saint-Germain Bordo vėl keliauja be Pastore su Krychowiakem, paruoštas, bet turėtų būti išgydyti Marco Verratti ir tarp trijų stulpų su paklydęs Danga neseniai atsigavo vėl sprendžiamos Kevin Trapp vietoje. Atgal nominacijoje taip pat teisė atgal Thomas Meunier.