Haizivs bez pajumtes. Sacensību nolēma kazlēnu Slavie Škoda

Vismaz punkts pateikties faniem, kad ir skaidrs, ka līga pēc pirmā gada nolaižas futbolistus Hradec Kralove nestrādāja vispār.

pēdējā mājas spēle, jo vājas spēles zaudēja Slavia Prague un tikai uzsvēra slikto sezonu, pēc kuras atstāj vietu starp eliti.

“trūka kvalitāti, kā arī daži bija mazliet sajūta atkāpšanās. Tas ir sezonas beigas, spēlētājiem ir dažas lietas viņu galvas, kas nav paredzēts tur. Droši vien nesakrīt līgas parametriem, “sacīja viens no treneriem Hradec Králové Roberts Barborík.

Šeit Slavia tas nav dreaded pretinieku rezonanses vārdu, ja jums ietaupīt, lai nodrošinātu, tikai nedēļu pirms mača Hradec.Bet šoreiz tas uzvarēt pietiekami, lai nodrošinātu viņu neilgi pēc pārtraukuma, uzbrucējs Milan Skoda, kurš guva savu astoņpadsmito mērķi līgas sezonas un rezultatīvākajiem spēlētājiem konkursā David Lafata zaudē pēdējā kārtā tikai mērķi.

Slavia ir bauda pirmo outdoor laimesti no februāra beigām. “Es domāju, ka abās pusēs mēs pārbaudījām spēles attīstību. Gada otrajā pusē mēs deva mērķi, bet tad mēs neesam pagriezt nākamo iespēju, lai mēs pa kreisi Hradec spēlē līdz galam. No mana viedokļa, tas ir pelnījis uzvara, “sacīja Slavia treneris Miroslav Beránek.

Pirmais puslaiks bija labāks Slavia. Viņai pat bija izredzes, bet pēdējā posmā viņa neizdevās. Trīs reizes pirmajā pusē, spēlētāji izvēlējās nepareizu risinājumu un volejbols meklēt labāk būvēts teammates.Sākums gandrīz pusi gada pirmajā pusē, lai saņemtu viesi un nav uguns pareizi.

Viesi 52 minūtēs nolēma uzvarēt. Skoda, kurš vilka ar Spartan Lafata pozīcijā kā labākā līgā futbolā, siksnu pāri DOSTÁLOVÁ sitiena aiz aizstāvību projektēšanas Kuciak un atklāja rezultātu.

“David Lafata nodot viens mērķis, man būs trīs. Puiši es vēlos kronēt karali šāvēju, lai gan man nav iet uz sodiem, tāpēc tagad es droši vien iet, “teica Skoda.

Tikai tad, kad viņi pirmo reizi skāra bāri un Hradec, Vaněček streikotājs bet nosaukumu vāji.Sākums bija tikai minimālas ievērojamas iespējas, bet Schwarz sāka trieciens kaļķu Berkovec un pašās beigās šķērsot skrēja Vaněček bet galvas plata pārsniegts.

Un tad pienāca skumjš Hradec mājās atvadu ne tikai sezonā, bet arī ar 1. pakāpi.