Halak keičiamasi NHL Ovechkin, Meszaros labdarai (bendra apžvalga)

Slovakijos ledo ritulio vartininkas Jaroslav Halak baigė sezoną Vašingtone. Sostinių įsigijo 28-erių metų atstovas per keletą minučių iki perdavimo lango termino užsienio NHL Buffalo. Skaityti daugiau.

Dar Slovakų ledo ritulio žaidėjai, kad tik iki uždarymo mainų pasikeitė NHL Jersey Andrej Meszaros. Filadelfija Gynėjas pozicijoje į Bostoną, kur jie tampa komandos bei su jais bendradarbiaujančių Bruins kapitonas Zdeno Chára. Skrajutės būtų pakeistas į trečiųjų apvalios pasiimti variantą. Skaityti daugiau.

Pirmieji pagrindiniai sandoriai per paskutinius valandų siuntimo lange NHL buvo apie ilgalaikę paramą Tampa Bay Martinas g mainaiLouis Niujorko “Rangers”. Skaityti daugiau.

Slovakijos ledo ritulio vartininkas Petras Budaj buvo įtraukta Monrealio konkurentas. “Canadiens” įsigijo trečiadienį nuo Nashville ateitis atsiskaitymo Devana Dubnyk. Dvadsaťsedemročný goalman todėl sezono metu vilki užsienio NHL Jersey yra jau trečiasis klubą nuo metų pradėjo spalvų Edmontonas.

Monrealio Budaj įvykdyti Goalkeeper vieneto vaidmenį po Canadiens traumos į apatinę kūno atėjo apie Carey Kaina aisiais.Tarp pranešimų erdvė dabar bus kovoti su Slovakijos Dubnyk.

“Nashville po sausio atvykus iš Edmontonas neįtikino jų veiklos ir turėjo vaikščioti į ūkį. Per 34 sužaistų rungtynių už Oilers ir plėšrūnų vychytal tik 11 pergales, o vidutinė gavo 3.43 tikslus per rungtynes ​​ir 89,1 proc procentinio intervencijas. Informacija atnešė oficiali svetainė NHL.

Trisdešimt metų puolėjas žaidė šį sezoną už Islanders ir Sabres viso 60 susitikimuose, kuriuose jis pelnė 21 įvarčių ir pridėtinės 32 rezultatyvius perdavimus.Po savo septynerių metų sutartį metams trunka 50 mln $ iš viso, kurioje Sabres pasirašytą iki sezono 2007-2008.

Vanek, kuris turi Čekijos ir Slovakijos šaknis, grojo 645 NHL susitikimų su 271 tikslų ir 270 rezultatyvius perdavimus pusiausvyrą. Austrija buvo atstovaujama žiemos olimpines žaidynes Sočyje, kur keturiose kovose, kai padeda. skelbiama interneto ESPN Informacija. Hemský artėja prie Otavos

Čekijos ledo ritulio priekį Aleš Hemský persikelia iš Edmontonas į Otavoje. “Oilers” laikyti jį keletą valandų prieš mainus uždarymo NHL išsiųstas Kanados didmiesčio klubui dviejų juodraščio režimu pasirinkimus.Jis informavo portalas tsn.ca.

Hemský dirbo Edmontonas nuo 2002 m technikos krašto saugas, kuris į vartus einamaisiais metais 55 rungtynes ​​9 Tikslai ir 17 rezultatyvių perdavimų, jis jau seniai spekuliacijos perdavimo objektas. Pardubice mokinys yra antroje sezono jo dvejų metų sutartį, kuri garantuoja jam metinę pajamų 5.000.000 $. Pagal TSN Oilers jie vis dar mokės pusę algos bus mokamos jo antrasis senatoriai.

Otava paaukotas Hemský pasirinkimo penktą etapą šiemet ir kitų metų trečiosios ištisus pasiimti projekto.Tomas nuvyko į Dallas

NHL anketa Florida Panthers galiausiai nėra žvaigždžių pora vartininkas Roberto Luongo, Timas Thomas. Kitą dieną po sužadėtuvių Luongo Vankuveris mainų Panthers “Thomas Dalasas.

Tridsaťdeväťročný goalman jis pasirašė prieš sezoną Floridos metų sutartį yra 3,75 mln $. 40 susitikimų metais buvo 90,9%, o vidutinis procentinių intervencijos pripažino 2.87 tikslus priešais dvikova.

Du kartus laimėjo Vezinovej trofėjus už geriausią vartus sezono buvo apdovanotas 2011 metais su Bostono Stanley Cup. Jo priešininkas iš kitos pusės buvo tik Luongo.

Florida kaip Thomas keitimas gavo Dana Ellis. Informacija skelbiama interneto laikraštis “Sun Sentinel”.Ruutu atėjo Devils

Klubas valdymas užsienyje NHL Carolina Hurricanes keičiamasi Suomijos ledo ritulio puolėją Tuoma Ruutua, New Jersey, priešais pusė keliavo 23 metų Rusijos centras Andrejus Lokťonov. Informavo svetainės tsn.ca.

Ruutu yra antrus metus savo ketverių metų sutartį, kuri suteikia jam kiekvieną sezoną 4.75 mln. JAV dolerių. Dviejų laiko bronzos medalininkas iš žiemos olimpinės žaidynės (2010, 2014) turėtų padidinti įžeidžiantis stiprumą New Jersey, kuris griežtai kovoja už rungtynes.

Šį sezoną, tačiau 31-metų dešinę saugas būna bodyčekujúci skolingas jo reputacija 57 dvikovas sezono įvartį tik 5 tikslus ir 11 rezultatyvių perdavimų.Apranga taip pat pakeisti Moulson, BERRA ir Suter

ritulio puolėju Matt Moulson Minesotos bus trečiasis klubas sezoną. Trisdešimt metų Kanados pradėjo metų komanda “New York Islanders, kur jis klaidžiojo Thomas Vaněk Bafalas, kurį jis siuntė trečiadienį Minesotoje. Kaip kompensacija gavo Torrey Mitchell ir tinkamą pasiimti projektą.

Moulson grojo šį sezoną 55 susitikimai, kuriuose jis pelnė septyniolika įvarčių ir 21 rezultatyvių perdavimų. Nuo liepos 1 d gali tapti laisvuoju agentu, nes pasibaigs jo kontraktas trejus metus 9,4 mln $.

Moulson suvaidino NHL Los Angeles Kings.Iš viso prisijungė Profiliga 377 dvikovas su 135 tikslų ir 127 rezultatyvius perdavimus pusiausvyrą.

Džersis keisdami vartininkas Reto BERRA, kuris išsiųstas Calgary į Kolorado. 29 susitikimų šiemet buvo 27-metų goalman vidurkis 2,95 tikslų-a 89,7% sėkmės rodiklis intervencijų.

Tai palieka Kalgaris Lee Stempniak. Trisdešimtmetis puolėjas gavo & quot; & quot pingvinai; Pitsburgo. Stempniak už Flames grojo šį sezoną 52 žaidimų su aštuonių tikslų ir 15 rezultatyvius perdavimus pusiausvyrą.

Pitsburgas bus patyręs saugas penktasis klubas savo karjerą, be to, anksčiau dirbo Calgary gLuisas, Torontas ir “Phoenix”.

Persiųsti Davidas Suter paliekant ne jo dabartinę sutartį iš Nashville į Detroitą pabaigoje. Tridsaťtriročný ritulio suvaidino šį sezoną Predators 62 susitikimų įvartis dešimt tikslų ir trisdešimt rezultatyvius perdavimus.

Suter praleido visą iki šiol šešiolikos metų karjerą Nashville. paskelbė Kanados sporto svetainės TSN televizijos Informacija.

Ledo ritulys NHL komandos Florida Panthers “pasidavė Vokietijos paslaugos Marcela GOCA naudai Pitsburgas mainais už trečią ir penktą apvalios pasiimti projekto. Trisdešimt metų puolėjas prisijungė šį sezoną už Panthers 62 susitikimuose, kuriuose jis pelnė vienuolika tikslus ir dvylika rezultatyvių perdavimų.Šį sezoną, jis baigiasi sutartis, kuri buvo pasirašyta dar 2010 metais vasarą GOC gali tapti laisvuoju agentu.

Nemec parengė į NHL nuo 20 vietos 2001 metais San Chosė. Lygos grojo 550 susitikimus San Chosė, Nashville ir Floridoje, įmetė 72 įvarčių ir 105 rezultatyvius perdavimus. Jis atstovavo savo šaliai žiemos olimpinėse žaidynėse 2006 ir 2010 metais paskelbta informacija interneto TSN. Schultz trunka Columbus

ritulio Gynėjas Nikas Schultz iš Edmonton Oilers atvykimas į Columbus Blue Jackets. -Years Metai gynėjas žaidė šį sezoną “Oilers 60 susitikimo, kurį jam sukanka keturi rezultatyvius perdavimus.

Schultz po šių metų NHL sutartis baigiasi vidutinė metinė suma 3,5 mln $.Edmontonas grojo nuo sezono 2011/2012 pradžioje.

Prieš jam Schultz Minesotoje. “Blue Jackets” siūlomi kaip kompensaciją pasirinkimas projektą. Informacija skelbiama interneto TSN. Diaz vaidins Rangers

Šveicarijos ledo ritulio Gynėjas Rafaelis diaz antrą kartą šio sezono keičiasi marškinėlius užjūrio NHL.

Trečiadienį, jis vadovauti “Vancouver Canucks” išsiųsti Niujorko “Rangers” mainais už teisę pasirinkti 5-ojoje apvalios projekto pasiimti kitąmet.

metų Díaz, kuris 52 žaidimų sezono udręczone 13 taškų pelnė įvartį ir keliolika rezultatyvius perdavimus, pradėjo sezoną Monrealyje, kur vasario nuvyko į Canucks Dale Weise. Sužinokite atnešė svetainė tsn.ca.Bafalas parduoda ne toliau

Blogiausias sezonas užjūrio NHL Buffalo Sabres toliau Žaidėjas pardavimus. Tiesiog iki perdavimo langas terminas atims užpuolikai Mattas Moulson ir Cody McCormick, kuris buvo išsiųstas į Minesotos mainais už centro Torrey Mitchell ir nurodyta kirtikliai projektus. Informavo puslapį ESPN.com.

Trisdešimt metų Moulson todėl šį sezoną vilki apranga jau trečiasis klubą. prasidėjo NY Islanders, kur vėliau vadovavo Bafalas mainais už puolėją Tomas Vaněk metus. 55 rungtynes ​​iš viso jis pelnė 17 įvarčių ir 21 rezultatyvių perdavimų įstojo. Moulson baigiasi po sezono trejų metų sutartį verta $ 9.4 milijonų viso nuo pirmojoLiepa turėtų tapti neribota laisvuoju agentu.

“Sabres iki nustatyto termino ir bandė pakeisti Slovakijos vartininkas Jaroslav Halak, kuri gautą kovo 1 Kai g Luisas. Phillips pasirašė Otavoje

ritulio Gynėjas Chrisas Phillipsas padarė sandorį su Otavoje naują dvejų metų sutartį 2,5 mln bent $ per sezoną ir išvengti pereinant į kitą klubą. Tridsaťpäťročnému gynėjas po sezono baigiasi anksčiau sutartis, ir galėtų tapti laisvuoju agentu.

Jeigu kad perduodant lango pabaigoje senatoriai nesutinkate, tada jis tikriausiai pasikeitė apranga.Phillips suvaidino šį sezoną Otava 52 posėdžio, kuriame jis pelnė vieną tikslą ir pridėtinę 12 rezultatyvius perdavimus.

Chrisas Phillipsas praleido visą šešiolika metų NHL karjerą Kanados kapitalo, o Daniel Alfredsson yra antras didžiausias skaičius sužaistos už senatorių. Be 1125 dvikovas įmetė 71 įvarčių ir 212 rezultatyvius perdavimus.

Tai palieka Otava Cory Conacher. Jis užėmė puolėją valdymas antradienį atleidimus sąrašą neapsaugotų žaidėjų, iš kurios jis pasitraukė trečiadienį klubo Buffalo Sabres. Dvadsaťštyriročný puolėjas per 60 susitikimų šiemet gavo keturis tikslus ir pridūrė šešiolika rezultatyvius perdavimus.

& quot; Aš žinau, kad Bafalas šiuo metu yra sunkioje padėtyje.Tačiau jis nori, kad jį atstatyti ir tai gali būti geras visiems. Man tai yra didelė tikimybė, & quot; Sakė Conacher, kuris baigiasi po sezono naujokas sutartį. NHL taip pat grojo Tampa Bay. paskelbė Kanados sporto svetainės TSN televizijos Informacija. Stuartas atnaujinti Winnipeg

Winnipeg Jets “vėl pratęsė sutartį su Gynėjas Mark Stuart. Dėka naujai ketverių metų sutartį uždirba 29-erių metų Gynėjas $ 10,5 mln.

Stuartas pristatys sutartis baigiasi šį sezoną 2013-2014 ir gynėja pabaigoje taptų neribojamas laisvuoju agentu. Stuartas grojo 478 NHL žaidimai su 21 tikslų ir 47 rezultatyvius perdavimus pusiausvyrą.Brodeur Džersis nebūtų leiskite

Galutinis diena perdavimo lango NHL atnešė daug įdomių mainus, keletą didelių ledo ritulio vardus, bet tikimasi Trejd negavo jokio atsakymo.

Naujasis Džersis pagaliau paliko vartininkas Martinas Brodeur piktogramą, nors jis pasireiškia ne rimtai aptarė Kanados veteranas klubo išvykimo po 21 sezonų ilgio.Brodeur išliko & quot; velnias & quot; tiesa ir šis teiginys galioja bent iki vasaros, kai 41-metų vartininko sutartis baigiasi legendą.

Lyderystė Vankuveris pagaliau nusprendė išlaikyti būrio vertinami centrą į priekį Ryanas KESLER, nors ilgą laiką buvo laikomas jį pakeisti. Jis spėliojo konkrečius interesus Pitsburge. & Quot; Aš esu laimingas, kad vis dar esu iš Canucks narys, & quot; Jis papasakojo TSN JAV netrukus po uždarymo biržose.

Tiesiog jis liko Kalgaris krašto Mike Cammalleri juda Buffalo ruožtu išlaikė gynėjus Krikščionių Ehrhoff ir Taileris Myers. Perkelkite spekuliacijos Florida nors neprekiauja Gynėjas Tomas Gilbert.