Heracles Almelo – SBV Excelsior 4:0

Netikėtai paprastas dalykas Heracles atsitiko sutapti su Excelsior. Klubas iš Almelo, patvirtino, kad jo krizės pradžioje naujų metų galėtų būti išvengta, ir iš tikrųjų gali būti per ateinančias savaites bandyti pasivyti puodelių sienos. Roterdamas Visa parodė Skurde efektyvumą. Viskas, ką jis iš tikrųjų žlugo po atskirties Jurgen Mattheije.

Per pirmąjį pusvalandį, tai tikrai atsitiko. Pagrindinis prieš gerai organizuota oponentų nepavyko įgyvendinti ilgą laiką, dažnai jie sustojo derinys. Taigi iš tikrųjų didžiausi šansai pakeisti rezultatą buvo laisvas smūgis van Ooijen, su kuriuo susidorojo vartininkas Hahn, tada Petersonas taip pat nušautas, kad skrido tik kelios minutės pėsčiomis šalia durų.

Tikrai pradėjo kažkas iš tikrųjų įvyks, kol 34 minutę. Mattheij tiesiog nenorėjo Armenteros ėjo per vidurį, be jokių ceremonijų paslydau jį ir pagrįstai pripažino geltoną kortelę. O kadangi ji jau buvo jo antra, jis turėjo anksti Rankenėlė nuo lauko. Nuo tada ji nuėjo su SBV turi tik žemyn. Iki pertraukos išgryninti pirmą kartą.

Bruns pasiuntė kamuolį į dešinę pusę, TE Wierik tada nukreipti kamuolį į baudos aikštelę, kur kamuolys galiausiai sugrįžta į skersinį. Dorážce tada dirbo Kuwasy, kuris turėjo lengvą užduotį įvarčiui. Po 58-ąją minutę, komandos treneris Jonas Stegeman padidino persvarą, Bruns gana lengva gerai išnaudoti van Ooijenovu paskata.

Iš esmės, šiuo metu buvo nuspręsta, tačiau Heraklis buvo po vertinimo tikslą alkanas tęsti. Tikrasis dar jo smūgiuotas Hanas nesubrendęs, 66 minučių jis nesielgė geriau te Wierik, po kurio tikslaus centras Bruns nuėjo į tolimą lazdą. Po 84 minučių, tada pridėjo ketvirtą tikslą po perdavimą Peterson galvos Armenteros.

Švedijos puolėjas nebuvo labai aktyvus, tačiau, skirtingai nei jo komandos tikslią veiksmų sulaukti. Ir tai buvo, o keletas galimybių, kaip jį keisti. 82-ąją minutę iš šalia nerūpestingai vadovauja tik už padoraus padėties nustatymo nukentėjo šoninį tinklą. 77-ąją minutę, tai buvo pabaiga jos silpniausia kada, su juo lengvai Hanas patarė.

Rezultatas turės sielos paieškos šiame Vnt tikrai bus prisimenamas geriausiu. Gal geriau vertinimas galėtų būti Hasselbaink, kuris, pavyzdžiui, ne pirmo akto pabaigoje gerai patikrinti vartininkas Castro. Antroje pusėje buvo arčiausiai valstybė bent korigaci van Duinen, bet tik paspausti pikio lazdą.