Hertl turpina pārsteigt. Spēlējot, piemēram, Hossa, viņš ir Sanhosē līderis, eksperti smaida

Atskaņojumā tiek atskaņots Hertl.

Seši punkti ir izgaismojušies, un četri mērķi ir labākais Sanhosē.

Otrā kārta otrajā kārtā, kurā komandas biedri saskaras ar plaukstošu un neizskaidrojamu jaunpienācēju no Vegas, viņš ir tikai apstiprinājis savu brīnišķīgo fasonu un viņš patiešām atšķīrās uz ledus.

šogad iznīcināšanas cīņas. Viņam bija daudz iespēju, viņš bija visur. Viņš spēlēja lielu vājināšanos. Viņš labi izmantoja savu raksturu, ātrumu un rokas. Viņš devās uz vietām, kur tas sāp, viņš skrēja un skrēja viņa ripas, cīnījās, “Džeremijs Roeniks viņu uzlika.

Jā, pats lielais JR. Medību zaķis, kaislīgs golfa spēlētājs un pazīstams šovs.Un galvenokārt bijušais NHL zvaigzne un tagad TV eksperts NBC Sports.

Ar Roenick vēl viens veiksmīgs hokeja spēlētājs ir vienojies arī ar pagātni.

Anson Karteris pat salīdzināja Hertl salīdzinošu salīdzinājumu: “Atgādina man Marián Hossu. Ripa ir ārkārtīgi spēcīga, tāpat kā zirgs. Es neesmu pārsteigts par to, ka viņš guva tikai priekšgala vietu. Tas ir patiešām labs, viņam ir daudz spēku, un viņš nevar nokļūt pie stūres. p>

“Es centos nosūtīt ripas visu nakti. Bija dažas pārdomas, ripa atnāca pie manis, es hit viņu un nonācu mērķī.Tas bija svarīgs mērķis, bet spēles beigas bija sliktas, “viņš teica.” Hertl ir atkārtoti nonācis labā izredzes vai nu pēc mērķa sasniegšanas, vai arī pateicoties lieliskajai pārņemšanai svilpē.

“Man tiešām bija iespēja. Man tie ir vairāk jāmaina, ”viņš teica, stāvot aizjūras reportieriem ar asiņainu rētu uz deguna, aizraujošu dueli.

Atkal viņš spēlēja vairāk nekā 20 minūtes, četras reizes atlaidās.Viņš deva trīs hitus, cīnījās ar divām bumbām un divarpus minūšu laikā izlauzās pret Vegas spēkiem. “Viņš bija labākais Sanhosē spēlētājs un līderis,” Roenick bija pārliecināts.

Bijusī Slāvijas zvaigzne ir atkal parādījusi, cik brīnišķīga viņa šobrīd ir.

Sanhosē treneris Pēteris DeBoers tic viņam daudz, un viņš viņam uzticas augstas kvalitātes izrādes. “Man ir telpa, katru spēli spēlēju ik pēc divdesmit minūtēm, es dodos uz spēļu spēlēm, es esmu vājš, treneris mani sūta uz ledus un trešā perioda pēdējās minūtēs,” Hertl slavē.

Tajā pašā laikā viņš sevi un savus komandas biedrus nākamajā reizē squirts Vegas bija lidojis tāpat. “Mums bija labāk pieci līdz pieci, bet mums bija daudz izņēmumu.Nākamreiz mums atkal ir jāspēlē šī spēle un jāpanāk, lai spēle būtu labāka. “