Hokeja aģentu karš. Vai samaksās 9 miljoni cilvēku?

Tas ir tas, ka Neuvirth bijušais deputāts Michal Sivek, Eurohockey Services pārstāvis, izpilda 350 000 dolāru ar piederumiem vārtsargam. Summa varētu būt līdz deviņiem miljoniem kronu ar procentiem un maksām.

“Tā nav sajūta.Ne Michal Neuvirth noslēgtā līguma saistības netika izbeigtas, “Sivek rakstīja e-pastā.

Atbildētājs un viņa sabiedrotie nepiekrīt viņa apgalvojumam. “Viņam nav nekādu tiesību lūgt man neko, es esmu samaksājis visu,” teica MF DNES. “Tas ir pār mirušajiem. ”

” EEK prasība ir acīmredzami neskaidra, “sacīja Neuvirta advokāts Petr Slepička.

Kudla do Štefanových zad?

Stāsts sakņojas apmēram astoņus gadus.Kad Henyš lēnām pasniedza uzņēmuma EEK, viņu mantiniekiem un bijušais klientiem Sivko, Vladimirs Vůjtkovi jaunāki un Patrik Stefan piederēja viens daudzsološākajiem maksas Neuvirth.

“Tas ir galvenokārt lieliska psihe,” viņš rakstīja par to savā grāmatā, hokeja aģents saka . “Viņš nespēs pieņemt lēmumu, nekas nenovērsīs viņu no ceļa. Ja viņš sabiedroto sevi ar rūpību Haskovo, izauga otrajā Dominator. ”

2015/16 sezonā 28 gadus vecais vārtsargs tuvojās Henyšově pravietojumu. Pirms viņš apstājās NHL ceļgala traumas laupījusi Kanādas konkurents Steve Mason, līderpozīcijas komandas Filadelfijas Flyers. Viņš lepojas ar lielisku statistiku (92,5 procenti, 2,28 mērķi).Viņš iekļūst Pasaules kausa nominācijā.

Iespējams, ka viņa garīgās izturības dēļ viņš neļāva, lai viņu apbēdinātu nežēlība, ko viņš bija pārspīlējis bez pelnījis to. not4bbtext “id =” – tiesa-pay-coze-proc – “> Tiesa. Maksa. Ko? Kāpēc?

Lieta ir šāda: Pēc tam, kad Henyš, klasiskais amatnieks, EEK pārņēma Sivek un Vojtek. Viņiem Eiropā bija spēlētāji, aizjūras pārstāvji sadarbojās ar Stefanu, NHL licences turētāju, bez kura tas nevar darboties aizjūras sacensībās.

Trīs gadus pēc Henyas nāves Sivek un Vuitek tika nogalināti ar Stefanu.Pēkšņi viņi beidzot strādāja ar viņu, un viņi to izveidoja ar plēsēju Allan Walsh un aiz sevis spēcīgu milzu Octagon.

Pēc sabrukuma EK ārzonas klientiem bija jāizvēlas, kuru pusi viņi paliks. Un viņi vilsies. Šajā nepateicīgajā situācijā Neuvirth atrada sevi. “Ja es zinātu, ko daru, es būtu ilgu laiku atstājis EEK,” viņš saka.

Bet viņš nezināja. Viņš palika Štefana staļļos. Viņam nepatika Sivka & Co., Stefans un Neuvirth advokāts Slepička saka: “EEK vispirms uzbruka Patrika kājām aizmugurē. Un tad viņi vēlējās, lai viņš pēc pārtraukuma dotu viņiem pusi peļņas, kas ir divi procenti no katra parakstītā līguma. Saskaņā ar mūsu juridisko viedokli viņiem nav tiesību.Viņi pissed off un izgudroja šo darbību pret Michal. ”2015. gada jūlijā EEK iesniedza 100 000 ASV dolāru tiesvedību pret Neuvirth, kas ir divi procenti no viņa piecu miljonu dolāru līguma. Tajā pašā laikā Vašingtona ar Vašingtonas galvaspilsētām personīgi apsprieda ar Stephen.

EESK savu priekšlikumu, piemēram, pamatoja ar argumentiem, ka Neuvirth bija rīkojies ar biļetēm un vīzu, un ar Cap Captain sarunās par labākiem nosacījumiem, jo ​​viņš nodrošināja konkursu no SKA Sanktpēterburgas KHL. “Ka man bija kāds piedāvājums, ko ikviens varētu domāt,” saka Neuvirth.

Jurists Slepička saka: “Michal EEK līguma priekšmets bija ekskluzīva pārstāvība sarunās par profesionāla līguma saturu un nosacījumiem.. Bet Capitals pabeidzis Patrik ”

Michal neuzrādīja vēlēšanos risināt

EEK gadu februārī Šķīrējtiesas pagarināts iebildi par vēl 250,000 ASV dolāru, vienreizēja maksa par pieciem procentiem Neuvirthovo paktu ar galvaspilsētu.

tagad atbildētājs, ne nepiekrītu. Mēģinājumi saskaņot neizdevās. Spor velk. Viņa absolventi. Sivek tā neplāno publiski preparēt: “Tā nebija no Michael, nebūs, lai nokārtotu saistības, lai gan mēs viņam esam sauc daudzas reizes, un lūdza tiesu izšķirtspēju, risinot tagad visa lieta tiesai. Jebkas cits nav nepieciešams komentēt. ”

Bet Slepičková piegāde rezervācija ir gandrīz neizsmeļams.Viņš sūdzas par to, ka šķīrējtiesa ir ignorējusi viņa ieteikumus, bet visi līdzvērtīgie paziņojumi tiek pieņemti kā svētie Raksti. Marta beigās viņš iesniedza iebildumus pret neobjektivitāti un lūdza mainīt visus trīs tiesnešus. “Vai nu prezidents nolemj kļūt par jaunu senātu, vai pašreizējais izpildīs Sivka kunga ieteikumus,” viņš saka.

Ar pašreizējo notikumu, interesanti ir bijušās Henyš pieredzes interesanti.Dažreiz viņš bija vīlusies ar ilgu laiku Kanādas partneri Rich Winter, kurš lauza darījumu, kad viņš lauza darījumu un ieguva lielu summu. “Viņi ir cilvēki, kas pārdod savu māti,” Henyš nožēloja. Tad viņa “bērni” Sivek, Vujtek un Stefan uzņēmumā, ko viņš dibināja. “Izdzīvojušie” ir strādājuši kopā ar Walsh, kuru Henss reiz spēlēja turnīrā Vācijā, par to, ka viņi, iespējams, guļ par meli, tāpat kā Sivek, Stephen netiks īpaši apgrūtināts ar plašsaziņas līdzekļiem tagad: “Līdz šim Es nevēlos apspriest šo jautājumu. Bet tas ir fakts, ka es esmu bijis Ziemeļamerikā hokejam gandrīz divdesmit gadus, un es nekad neesmu dzirdējis par kaut ko tādu. ”

Ilūzijas un morāles vērtības hokeja biznesā dažkārt ir pakļautas force majeure. Uz naudu.Kaut arī Hensas kā zēni uztvēra vairākus spēlētājus, tie ir vairāk nekā dažu personīgo vadītāju, vaislas liellopu, ienākumu avots. “Tikai noteikums ir apstiprināts, ka aģenti, neatkarīgi no tā, kā viņi izskatās kā draugi, vienmēr iet par naudu. Viņi viņiem vienmēr dod priekšroku, ”teica Neuvirth. Viņš arī teica, ka Siveks pagājušajā gadā viņu meklēja un mēģināja viņam kaut ko paskaidrot. Viņš atteicās. Darbība pieskārās viņam. Viņa uzvedība ir vīlies: “Viņš ir ieņēmis naudu Patriksam, un, kad tas nedarbojas, viņš mēģina viņus izvest no manis.”

Lieta var brīdināt veco puiku, kuri mēdz būt medību talanti, vecākiem.Kad cerīgie putni nokļūst, viņi dzied un dzied pākstis, lai parakstītos. “Pievērsiet uzmanību visam,” saka Neuvirth.

Viņa stāsts pievērsa NHLPA uzmanību, kas rūpīgi uzrauga licencēto aģentu darbību. “Septiņi procenti no viena līguma par kādu čehu eseróčko? Šāda apiešana un parazītisms netiks atļauts NHL spēlētājiem, ”saka advokāts Slepička.

Aģentūras darbība vai oficiālais saraksts Čehijas hokejā joprojām nav mainīts.To var izdarīt gandrīz ikviens, kuru ļaunprātīgi izmanto jebkurš nerātns puisis (piemēram, dažs Libor Švindl, piemēram).

Neuvirth lieta vēl nav atrisināta, Henyš pēcteci nedarbojas labi.