Hokeja atmiņas par ASV: Nagano, valsts skumjas, atriebība, Jagara šovs

Losser sākas mājās, uzvarētājs ir ļoti tuvu vēlamajai medaļai. Kāds stāsts ir Čehijas Republikai salīdzinājumā ar ASV piedāvājumu spēlēt Dānijā ceturtdien?

Pēdējo divu desmitgažu laikā Čehijas kolēģi ar ASV ir sasnieguši astoņas reizes. Atcerēsimies iepriekšējās (ne) aizmirstās cīņas.

1998, 1

Četru ceturkšņu čehi un amerikāņi sāka rakstīt pirms divdesmit gadiem Nagano gadsimta turnīrā.Trenera Hlinka komanda pirmo trešdaļu ievērojami atpalika, un tikai caur slaveno vārtsarga Haiku sniegumu tikai 0: 1. “Tas bija neticami. Mēs bijām pilnīgi izpostīti, jo izredzes pieauga, bet nav mērķu, ”sacīja amerikāņu treneris Rons Vilsons. “Tas ir jauki nosūtīt lidmašīnu un mājās amerikāņiem,” sacīja Martin Ručinsky, trešā lēciena autors un autors.Kaut arī labvēlīga NHL personāla komanda darbojās mājās, čehi turpināja neaizmirstamu ceļojumu uz olimpisko zeltu.

2004, MS Prāgā, sakāva 2: 3 pēc reidi

Čehijas Republikā notika pirmais hokeja čempionāts atsevišķā valsts vēsturē un mājas izlase.Jágr, Straka, Vokoun et al. Viņi apgūt pamata un astoto finālā. Sešas spēles, seši uzvarām.

Fans velti meklēja biļetes uz jaunuzceltā luksusa Sazka Arena in Vysocany, tad tauta dzīvoja hokeju un neviens gaidāmo Čehijas kampaņa pēkšņi ceturtdaļfinālā komanda amerikāņu bez slaveni vārdi.

Bet…Kaut gan čehi ieguva divu vārtu pārsvaru, kad regulāri reizi spīdēja par ledus kubiņu virs valsts 2: 2. Neizšķirts vai paplašinājums, kas pirmo reizi mūsdienu vēsturē čempionāta spēlē četri uz četriem. Sērija nāca reidus, kas pakāpeniski neizdevās lieliska, Havlát, jagr un Prucha.

pēdējā sērijā novilka Andy Roach zināms. “Greg Poss palīgs ieteica man likt to uz sodiem,” atzina treneris Pēteris Laviolette.Amerikāņu beck, bez viena starta NHL, izmeta lielu aizķeršanās cilpu. Dopita varētu piezvanīt, bet pārspēja.

Izpārdots arēna ir izbalējis, un no spēlētājiem ir beigušās asaras. Diskvalifikāciju varētu salīdzināt ar valsts neuzticību bez pārspīlējuma. “Mums nav izdevies,” sacīja kapteinis Martin Straka.

Lai gan sportistiem nepatīk tādi termini kā atriebība vai atriebība, jūs diez vai varēsiet uztraukties.

Čehi četrfinālos nosauca ASV pēc nākamā čempionāta lieliski pārvaldīja turnīra galveno daļu. Maine pret amerikāņiem pēc 2: 2 atkal sasniedza prasmju konkurenci.Un pēdējais no amerikāņu raideriem atkal tika nosaukts Andy Roach.

Šoreiz Vokouns netika pārvarēts, vienīgais veiksmīgais izpildītājs bija Martin Ručinský. “Mēs turpinājām teikt, ka spēle ilga sešdesmit minūtes, un mēs to pagriezām. Tas ir lieliski, ka mēs esam atgriezušies, bet mēs vēlamies turpināt, “pēc pusfināla sacīja viens no komandas treneriem Jaroslav Špaček.

Tad čehi dominēja Austrijas čempionātā. = “- 2011, -ms-in-bratislava, -vyhra-40” class = “tit”> 2011, MS Bratislavā, win 4: 0

Slovākija ir slavena.Un čehi nevilcinājās pat ceturtdaļfinālos, fani varēja slavēt leģendāro Jaromīru Jágru, kurš amerikāņus nošāva ar trim mērķiem.

“Es vispār nejutu nekādu labumu. Es biju briesmīgi apgrūtināts, ”sacīja Hattrick autors. “Es nezinu, vai tas bija mans labākais spēles rezultāts, bet es noteikti devu visvairāk mērķu. Es nekad iepriekš nevēlēju Hattrick, “slavenais” 68 “. 2014. gadā Soči olimpiskās spēles uzvarēja 2: 5

Tas pats treneris vadīja komandu pat piecās kārtās Soču spēlēs. Čehi pēc pārliecinošām izrādēm cīnījās par ceturtdaļfināliem, bet amerikāņiem tie nebija pietiekami.

“Es gandrīz neredzu vārdus.Es domāju, ka komanda pret ASV strādāja ļoti labi. Bet mēs saņēmām briesmīgi lētus mērķus, ar tik spēcīgu pretinieku, rezultātu ir grūti pagriezt, ”viņš teica pēc uzvaras 2: 5, kuru kritizēja Hadamczik.

Atkāpšanās atkāpšanās no Soču pārstāvja trenera apņēmīgi noliedza viņa atkāpšanos pēc Olimpiskajām spēlēm Hitradio Orionā.

Hadamcica beidzās žurnālistiem. “Ja es gribu pasūtīt tādus Nimandos, kuriem nav skolas, tāpēc es domāju, ka es esmu kāds cits.”

2014, MS Minskā, uzvarēt 4: 3

Jau trenera treniņā Růžičky Češi sastapās ar to pašu pretinieku tajā pašā turnīra posmā trīs mēnešus vēlāk.Un čehi priecājās par čempionātu 4: 3 Baltkrievijā.

Nacionālā komanda jau ilgi aizstāvēja komfortablu 4: 1 vadību, Tyler Johnson mērķus 58:50 un 59:03, bet finiša bija pietiekami dramatiska. “Tas nebūtu bijis iespējams līdzsvarot,” sacīja Aleksandrs Salaks.

Čehijas iedzīvotāji beidzot atgriezās bez medaļas no Austrumeiropas. Pusfinālā viņi pasludināja somu iedzīvotājus 0: 3 un to pašu rezultātu noslēdza ar trešo vietu pret Zviedriju.

2016, MS Maskavā, sakāva 1: 2 pēc reidi

Pēc pelēkajiem čempionātiem čehi atkal bija skaists hokejs Krievijā. Tomēr medaļu neizspēlēja Vladimirs Vīteks Maskavā.

“Mēs esam ieguvuši vienu mērķi.Lai gan Amerikas mērķis bija izslēgts, “sacīja treneris. Tas bija skumjš novērtējums, jo ASV pēc atsevišķiem reidi iznīcināja čehus.

Amerikāņu superzvaigzne Auston Matthews nolēma. “Atvaļinājums ir žēl, mēs spēlējām perfektas spēles pamatgrupā, un pirmajā spēlē spēles laikā tas nedarbojas,” sacīja uzbrucējs Lukáš Kaspar.

“Kopējais izvietojums ir slikts, bet es domāju, ka mūsu komandai nav nekas kauns. Mūsu nācija bija laimīga divas nedēļas. Diemžēl mēs ejam mājās. Pat ja mēs spēlējam pienācīgu hokeju, mums nav medaļas. ”

Hokeja spēle no olimpiskajām spēlēm februārī ir atgriezusies bez medaļām.Čehiem bija turnīrs, kurā NHL zvaigznes nebija labi startētas.

Pēc pusfināla beigām Janda komanda bija pārgājusi pāri amerikāņiem, kuriem pēc reidi bija 3–2 zīmējumi. Brilliant vārtsargs Paul Francouz sniedza nozīmīgu ieguldījumu spēlē. “Es domāju, ka mēs spēlējam kā mazus zēnus aiz bāra un darām reidi. Es atklāju to neticami. Tā ir lieliska sajūta. Es esmu laimīgs par uzvaru. Bet es neesmu varonis, tur bija citi varoņi, ”sacīja francūzis.

2018, MS Dānijā

> Čehi saglabā pozitīvu 5: 3 bilanci attiecībā pret ASV. Tomēr ceturtdienas turnīra favorīti būs amerikāņi, kas ieņem otro vietu B grupā.Pirmo un vienīgo turnīra uzvaru otrdien, kad Amerikas Savienotajām Valstīm atdeva fani 2: 6. Čehijas un ASV sacensības MS 2018. gadā notiks ceturtdien, 17. maijā, no plkst. 16:15.