Holuša uzlaboja čehu ierakstu, Semenya tuvojās Kratochvíl

Dienvidāfrikas sieviete Francijas galvaspilsētā uzvarēja 1: 54,25, Jarmila Kratochvíl pasaules rekordā 35 gadus zaudēja 97.vietu un uzlaboja savu personīgo maksimumu no Londonas Pasaules čempionāta gandrīz par sekundi.

Holuša teica par Top Athletics:” Es jutos lieliski, pēdējie trīs Trīs nedēļas ilgas mācības Sv. Moricā bija labas. Es gribēju to ātri izpildīt, lai zinātu, kā es to darīju. Es nedomāju par laiku, es gribēju palaist uz pasūtījuma. Es droši vien darīju visu iespējamo savā dzīvē. ”Čehijas pārstāvis pēc ilgstošām veselības problēmām ieradās āra sezonā tikai jūnija sākumā.Šā gada sākumā Prāgas Odložil memoriālā viņš pirmoreiz pabeidza trešo un ar 3: 36.98 laiku pabeidza Eiropas čempionātu Berlīnē ar pārskatu. Eiropas čempions. Pateicoties tam, Holuša ir šā gada Eiropas tabulu augšgalā. Labvēlīgākais Kenijas Timotejs Čeruijots, kurš bija divdesmit un divdesmit minūšu slieksnis, uzvarēja.

“Mans mērķis bija būt tuvu labākajiem eiropiešiem, īpaši Ingebrigtsen. Lai gan man šķiet, ka pēdējā kārtā es atpalieku, es tikai turpināju tempu ar nolūku ieņemt pēdējos 200 metrus. Tā arī precīzi izstrādāja.Man nebija krīzes, bet man joprojām ir rezerves, ”piebilda Holuša, kas vēlas darboties Diamond League sanāksmēs Rabatā un Monako pirms Eiropas čempionāta.

Divas desmitdaļas pasaules rekordu

Katoļu Abderrahman Samba ieguva 400 metru šķērsli 46,98 sekundes. Kā otrais sportists vēsturē, viņš ir nokritis zem 47 sekundēm, no Kevin Young 1992. gada amerikāņu ieraksta līdz divām desmitdaļām, šogad Katara Nacionālā līga pārcēla Diamond League rekordu līdz 47,41 sekundei.Deviņpadsmit gadus vecais Antigvas Rai Benjamins bija ātrāks nekā ASV universitātes čempionātā ar laiku 47,02, kas bija vienāds ar leģendārās Edvina Mozes sniegumu un joprojām dalīja otro vietu ar vēsturiskām galdiem.

Samba uzvarēja Parīzē 56. pirms Kyron McMaster no Britu Virdžīnu salām, trešais bija Pasaules čempions Nor Karsten Warholm. Benjamins Parīzē darbosies divi simti, kas šajā sanāksmē nav dimantu disciplīna.

Arī Krievijas Maria Lasickene, kas gada laikā sasniedza 204 cm lielāko sniegumu, ieguva 44. uzvaru aiz viņas. Pasaules čempions un olimpiskais čempions Nafissatou Thiam no Beļģijas noslēdza otro un vairāk nekā 197 cm.Amerikāņu Ronnie Baker ieguva 100. vietu, kas laikā 9,88 bija vienāda ar labāko tautiešu Noas Lyles pasaules izpildījumu.