Hovoriace kone: najlepšie stávky Grand National plus aktuálne novinky Aintree

Je jedným z dvoch koní v pretekoch, ktoré zanechali na konci minulého roka Donalda McCaina, ale bolo by nespravodlivé naznačiť, že to bol okamih, kedy kariéra posledného Samuriho vyrazila. Bol tiež plodným víťazom pre McCaina a jednoducho pokračoval v pokroku, ktorý sa zdal byť pravdepodobný. Pred rokom, keď vyhral za svojho bývalého trénera okolo Kelso, vyzeral stavky live správne pre tento typ pretekov.Grand National 2016: sprievodca stávkovaním koňa Čítať ďalej

Osoba so zdravotným postihnutím by chcela Držať ďalších 12 libier na chrbte, vzhľadom na jeho ľahký úspech v Doncasteri minulý mesiac.Avšak váhy pre National už boli fixované a len 10-násobok 8 libier na nosenie, The Last Samuri má zlatú príležitosť.

Toto nebezpečenstvo vedie sir Des Champs, druhý na Cheltenham v roku 2013 Gold Cup predtým, než bol zničený poranením šľachy. Klesol na atraktívnu váhu po niekoľkých medzimestských flopoch na pôde, ktoré si asi nemohol vychutnať a Willie Mullins online bet365 oznamuje, že jeho posledná práca bola dosť pôsobivá.

Ktorý Ruby Walsh prešiel z pôvodnej rezervácie, na Boston Bob, aby prešiel sir Des Champs po tom, čo majiteľ je ponechaný žokej zvolil prvého poručíka.Ako sa ukáže, Walsh chýba preteky, ale Sir Des Champs by mal dať Nina Carberry dobrú šnúru.

Goonyella by hrozilo, že by sa dostalo na vyššiu úroveň, ak sa prognóza nočného dažďa neuskutoční. Ale on je možno najsilnejší zostávajúci v teréne a vždy sa zdá, že v tomto ročnom období je dobrý. Ak sa dostane jasne prebehnúť, on bude určite zostať na tvrdšie, než čokoľvek iné z posledného plotu. Pri 50-1 Romford Pele je najviac pravdepodobné outsider, pohľad na pravdepodobného kandidáta na Kým sa nestratí pred niekoľkými rokmi.Bolo to dosť sľubné v jeho posledných dvoch pretekanie cez prekážky a on by mohol spôsobiť šok tu, ak je schopný vyrovnať sa s týmito väčšími prekážkami.

Z tých, ktorí neudelali môj 1-2-3 -4 Veľmi sa obávam o Druidovho synovca, ktorý bol pozbavený oneskoreným pádom pravdepodobného víťazstva v slovacko bet365 minuloročnom National. Ale tentokrát je vyšší v záťaži a jeho nedávna podoba nebola taká povzbudzujúca.

Saint Are, liga na druhom mieste, bude určite opäť dobre, aj keď miernejší povrch tentoraz nevyzerá Ako dobrá správa pre neho. Mnoho mrakov má väčšiu šancu na opakovaný úspech ako väčšina národných víťazov, ale je ťažké vyhnúť sa pocitu, že bude mať niečo, čo by ho mohlo vytrhnúť z posledného. Grand National 2016: súprava na prehieranie Prečítajte si viac Najlepšie sviatočné stávky Chris Cook.

zdroj: http://xbookmakere.com/sebastian-vettel-zasiahne-charakter-cirkusovej-kvalifikacie-f1/