Hovoriace kone: Vyhrajte národné vstupenky v našej súťaži

Oh, Bože, mám na Lingfielde falošu. Mala by sa jednať o pilulku, ktorú by ste mohli vziať na túto špecifickú chorobu, ktorá je trochu ako túžba Bet365 vybuchnúť modrinu a asi tak pravdepodobne prinesie šťastný výsledok.

Boli zriadené, je miesto bolesti. Pretekárska plocha pozostáva prevažne z prachu zklamaných stávkarov, ktorí sa rozpadli na mieste po tom, ako sa dostali na trať raz príliš veľa.

A napriek tomu nemôžem vytiahnuť pohľad od Atwix (2.10) Dnešný otvárač.Z dvora Lucy Wadham, ktorý tu dosť dobre zaznamenal, porazila dvoch Bet 365 bežcov Johna Gosdena, aby tu zaznamenali svoj debut vlani vo februári, s následným dvojitým víťazom skupiny One Simple Verse v šiestom kole (nie, nenavrhujem, aby sme Vziať túto formu doslova).

Okamžite nútený do handicapu, Atwix mal obtiažne a neproduktívne leto, ale opäť sa zlepšil pri montáži lícnych kúskov na svoj posledný štart, bežal na dobre poraziť tucet súperov. Je to len o 4lb vyššie, ale môžete získať 9-1. Je to sklamanie vidieť ťažké opäť v Exeter, v roku roka, kedy by ste chceli vidieť nejaké pretekanie na lepšiu plochu. Takže sa pozriem na Kemptona za Bet365 bonus svoj ďalší záujem, v pani (8.25).Päťročný Phil McEntee je od léta postupne progresívny a vyhral dva z jeho posledných troch štartov v Chelmsforde predtým, než sa naposledy nezdržal na míle.

Tento návrat do šprintovej vzdialenosti ho znova stáva uchádzačom , Hoci samozrejme musí dokázať, že môže ísť pravou rukou. On je tiež 9-1.Crabbies Ginger Beer vyháňanie súťaže, druhý deň

Naši víťazi zatiaľ:

Pozrite sa na Double You 15-2

Gibbstown 7-2

Nouvelli Dancer 15-2

A naši vodcovia sú:

…ktorí obaja mali dvoch 15-2 víťazov.Nasledujú ich BearRides, TomMcNeil a maghazi (všetko +10).

Dnes by sme chceli mať svoje tipy, prosím, pre tieto preteky: 4.20 Lingfield, 4.45 Exeter, 6.25 Kempton. >

Ako vždy, našim šampiónom bude tipter, ktorý vráti najlepší zisk na fiktívne levelové stávky vo výške 1 libier na začiatočnú cenu na našich nominovaných Bet365 mobil pretekoch, z ktorých každý bude trvať až do piatku. Non-bežci sa počítajú ako porazení. Ak ste sa tento týždeň nezúčastnili, môžete tak urobiť dnes, ale začnete na -3.

V prípade rovnosti na konci týždňa bude víťazom Tipter, ktorý z tých, ktorí boli viazaní na najvyššie skóre, dával svoje tipy najskôr v posledný deň.

Veľa šťastia!

zdroj: http://bet365bonus.snack.ws/